На дитяче відділення райлікарні чекає капітальний ремонт

14 Березня 2016, 22:45
Кімната для новонароджених. Подібний ремонт чекає дитяче відділення ЦРЛ. 2943
Кімната для новонароджених. Подібний ремонт чекає дитяче відділення ЦРЛ.

Оновлені палати, розраховані на двох пацієнтів, з санвузлами, коридори та процедурні кабінети – на дитяче відділення Рожищенської центральної районної лікарні невдовзі чекає капітальний ремонт.

На це виділили 1 млн. 800 тисяч гривень з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету на умовах співфінансування.

Крім того, планується оновлення фізіотерапевтичного обладнання, яке необхідне для повноцінного функціонування відділення.

— Дитяче відділення досить старе і потребує ремонту. Робота велася давно, для того, щоб подати заявку на конкурс, зробили проект робіт, який вартував 25 тисяч гривень. Нам вдалося переконати місцеву владу та спрямувати кошти на реконструкцію дитячого відділення, — розповів Район.Рожище Віктор Редзій, головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні.

Отож, варто сподіватися, що час реконструкції сплине швидко, і маленькі пацієнти Рожищенської центральної районної лікарні отримуватимуть якісне лікування в комфортних умовах.

Коментарі
16 Березня 2016, 00:26
ремонт ремонтом а коли в Рожищенській лікарні буде якісне лікування???????????????
16 Березня 2016, 15:10
Слушне зауваження!!!
16 Березня 2016, 19:17
тиждень назад прийшов до сімейного лікаря простояв цілу годину під кабінетом навіть не однієі людини не приняли ,я в шокє.Пішов на відділеня і там нікого.Нащо дивиться Віктор Редзій.Медперсонал каву пє або медогляди проходить
17 Березня 2016, 23:25
Редзій до сімейноі медицини не має відношення. Там інший головний лікар.
18 Березня 2016, 01:59
Підкажіть будь ласка хто відповідає за порядок в Рожищенській поліклініці.Ще робочий день незакінчився а мадперсонал можна побачити як не на базарі то щедесь.а ти сидиш годинами з температурою під кабінетами.
18 Березня 2016, 09:45
Завідувачка поліклініки ЦРЛ - Тетяна Вінська.
18 Березня 2016, 15:55
Допоможіть БУДЬ ЛАСКА написати оприлюднине зверненя до Тетяни Вінськоі чи до Віктора Редзія.Щоб звернули пильну увагу щодо свого персоналу.Дуже нехочеться сидіти під кабінетами годинами.
18 Березня 2016, 16:03
Допоможемо! А ви готові підписатися своїм ім'ям та прізвищем?<br/>Скарг є багато, але ніхто не хоче зголошуватись.
18 Березня 2016, 22:50
як це має бути??
19 Березня 2016, 00:49
Може бути два варіанти.<br/>1. Ми покажемо/прочитаємо головлікарю коментарі під публікаціями про медичну реформу та про ремонт дитячого відділення, він офіційно прокоментує. Коментар опублікуємо на сайті Район.Рожище. Й на цьому все.<br/>2. Якщо певна кількість людей, ваших знайомих, наприклад, підпише колективну заяву на ім'я Редзія, Вінської та Мосійчука, а також на ім'я голови РДА. А ми цю заяву опублікуємо на сайті Район.Рожище - це дасть більший ефект. Вони будуть змушены відреагувати офіційно. І швидше за все, це не обмежиться звичайною відпискою. А буде проведено контроль роботи персоналу лікарні, поліклініки та амбулаторії. Треба пробувати :)Якщо ви наважитесь, ми завжди підтримаємо!