Команда «Копачівка» стала переможцем району з футзалу

14 Березня 2016, 14:15
Представнику команди-переможця вручають кубок. 1656
Представнику команди-переможця вручають кубок.
13 березня в залі Рожищенської районної дитячої юнацько-спортивної школи відбувся заключний етап турніру з футзалу сезону 2016 року, започаткованого РДА спільно із Федерацією футболу Рожищенського району, пише прес-служба РДА.

Змагання за кубки показали, що цей вид спорту починає завойовувати серця дедалі більшої кількості людей і разом з класичним футболом виборює собі місце під сонцем.

За попередні етапи добра половина команд-учасниць відсіялася, залишилися лише сильніші, які, власне, і продовжили боротьбу за почесний трофей.

Призерами першої ліги стали: І місце – «Двіж», ІІ місце – «Духче 2», ІІІ місце – «Альянс».

Фінал ІІ ліги був надзвичайно видовищний. Команди «Копачівка» та «Стир» були гідні одна одної.

Гра була відвертою, обидві команди одразу кинулися в атаку. Отож з рахунком 4:3 команда «Копачівка» виграла турнір.

Відповідно, футбольний клуб «Стир» посів друге місце.

1

Бронзовими призерами турніру стали члени клубу «Топільне 2».

Всі команди були нагороджені грамотами голови Рожищенської районної державної адміністрації та кубками.