Чоловік працівниці Рожищенського управління Пенсійного фонду володіє автівкою за 893 тисячі гривень

13 Квітня 2018, 16:43
Фотоілюстрація 5514
Фотоілюстрація

Найдорожче авто, покупку якого задекларували волинські посадовці – Peugeot Traveller 2017 р.в.

Такий автомобіль у червні минулого року купив чоловік працівниці Рожищенського управління Пенсійного фонду Ярослави Кондрус за 893 тисячі гривень.

Про це йдеться у рейтингу «ТОП-10 волинських посадовців на найдорожчих автомобілях» від Волинь24.

Цікаво, що при цьому Олександр Кондрус торік не мав жодного доходу, а заробіток Ярослави становив 51 тисячу гривень.

У декларації чиновниці йдеться, що кошти на автівку родина позичила в іноземної громадянки Валентини Сидорук.

У Кондрусів є ще одна автівка – SKODA Octavia 2003 р.в., а також дві земельні ділянки 7 і 10 соток, квартира 30 квадратів і будинок 59,4 квадрати у Рожищі.

Людмила ЯВОРСЬКА 

Аналіз даних здійснено за допомогою функціоналу сайту «Декларації» declarations.com.ua.

Коментарі
13 Квітня 2018, 21:26
Це той Кондрус що валютчик ? І без доходу? Можливо ще й з субсидією ?
13 Квітня 2018, 23:04
Та йому вже банк зарплату має нараховувати.
13 Квітня 2018, 23:17
Правильно,вчіться жити.У лежнів нічого немає...........
14 Квітня 2018, 01:40
от заздрісний люд
14 Квітня 2018, 02:18
вже декларації міських депутатів оприлюдните,чи знову поставите на перемодерацію?
14 Квітня 2018, 02:37
Заходь на спеціалізований сайт і дивись!<br/>Дивись, що Олександр Дулюк, який БЕЗМЕЖНО закоханий в неньку Україну не заробив за минулий рік ні копійки і, відповідно, не сплатив на копійки податків.<br/>Ось така його любов до Батьківщини...
14 Квітня 2018, 09:46
кондрусі молодці зуміли заробити зуміли і вкласти!!
14 Квітня 2018, 10:50
Дійсно мають субсидію і що з того....
14 Квітня 2018, 10:55
От вам всі принади тіньовоі економіки в діі
14 Квітня 2018, 12:08
На мою думку, скільки людина вкладе фізичної і розумової праці в роботу, відповідну винагороду і отримає. Кожен в цьому світі має можливість також заробити на таку машину, просто питання в тому хто правильно, і чи взагалі підійде свій зад з дивана, щоб скористатися цією можливістю. <br/>А тій людині, що написала цю статтю, бажаю міцного здоров'я і натхнення в особистому житті, щоб не заглядати в &quot;корито інших&quot;.
14 Квітня 2018, 12:10
Вибачте, підійме
16 Квітня 2018, 11:58
Давайте Ірині теж побажаємо щастя, здоров'я і здійснення найзаповітніших мрій в своєму кориті ))
19 Квітня 2018, 03:58
а що начальниця пенсійного фонду мае як бомж на жигулях їздити??