Рожище: як старшокласники відпочивали на дитячій площадці

13 Квітня 2018, 12:05
6410

Старшокласники нехтують правилами користування дитячим майданчиком. 

Про це повідомляється на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

«Прикро, що нині молоді люди не цінують комунального майна. Сьогодні, 13 квітня, близько 9:00 год в парку біля Рожищенської міської ради двоє юнаків чимдуж гойдалися на дитячій гойдалці. На зауваження та прохання не робити цього, бо вона не призначена для їхньої ваги, один хлопчина послухав, а інший навідріз відмовився це зробити та промовив: «Це вже нам казали, але ми не зламаємо».

Побачивши, що його мають намір фотографувати, зауважив, що ми не маємо права цього робити. Дуже шкода, що свої права діти відстоюють, а от про обов'язки та правила Благоустрою дуже часто забувають. І наостанок, не зрозумілим лишається і той факт, чому школярі 2 школи, під час уроків перебували на дитячому майданчику, а не на території свого освітнього закладу», - йдеться в повідомленні.


 

Коментарі
13 Квітня 2018, 15:44
А не фотографувати спідтишка, а підійти і зробити зауваження слабо?
13 Квітня 2018, 15:50
<p>А ніхто "спідтишка" і не фотографував))) А зауваження зробили нормально. А "слабо" це, мабуть, розуміти людську мову! Повірте, якщо б було бажання показати ваші обличчя - вони б тут були!</p>
13 Квітня 2018, 16:44
Такі молоді люди біля 10 будинку кожного вечора засідають на лавочках, а коли закінчується "пийло" то переходять на качелю, яку ремонтуємо ледь не кожен тиждень, на пісочницю ламати, (і справляти нужду), а поряд і колишня котельння де можна покурить різну гидоту.... Одним словом - "все включено".... Та й ще немаєш права нічого сказати, бо обплюють та ще й пошлють.... От і чекай з цих молодих людей, чогось путнього.... А в Європі то хочеться жити!!!!
13 Квітня 2018, 17:31
А що старшокласники- не діти, вихоуйте правильно- то вони не нашкодять.Чи ви давно малими були. Якщо не ламають а гойдаються то чого їх гонити звідти? Все вам не догодиш. Не там сидять, не те слухають , не так дивляться ?. Може треба НОРМАльні гойдалки ставити. а не для галочки , що ворона два рази сяде - і зламає.?
13 Квітня 2018, 17:44
Скільки можна вже вигороджувати,всі винні,а не підлітки -вандали,які отримують задоволення все нищивши. Цікаво як би ви ставилися,колиб такі дітки поламали б ваше майно.
13 Квітня 2018, 17:49
а ще одна сумашедша не маленької ваги тьотя постійно гойдається на гойдалках на площадці біля міської ради. Зроби зауваження - мат. Я розумію - хвора. Налякати, пригрозити, то лізти не буде на ті гойдалки. Гойдається так, аж до неба підскакує. А вона не підліток - доросла, то як ті гойдалки витримають?
13 Квітня 2018, 17:51
Іноді так хочеться покататись на качелях..., побігати , побалуватись як дитина. Чи мене теж хтось буде гонити як шкідливе кошеня? Зробітьнадійні, міцніші, для всіх !!! ( деякі діти і років в7-10 є важкі, що поставити вагу на вході? )
13 Квітня 2018, 17:53
діти повинні чимось бути зайняті. чекаємо обіцяну дискотеку від начальника культури. Сама троважається
13 Квітня 2018, 17:55
Це дитячий майданчик, а не підлітковий, чи дорослий. Давайте будемо берегти те що є, а не знову когось винуватити
13 Квітня 2018, 17:59
Зайнятися чимось під час уроків?
13 Квітня 2018, 19:59
Так зробіть і для них качелі(((((::::
13 Квітня 2018, 20:07
Поставити камери біля таких майданчиків.Якись балван зламає,нехай мама з татом ремонтують.
13 Квітня 2018, 20:10
А ви,Ліля,знайдіть собі мужчину і з ним грайтесь,якщо вже так крепко препикло.ОК?
13 Квітня 2018, 20:17
Що важливіше: качелі чи дитяча душа? Їм хотілось кудись піти, добре, що не по закоулках...
13 Квітня 2018, 20:58
О так. Їм хотілося десь піти. Ото логіка. Іти треба на уроки. А на ті качелі ідуть дядькі 15-18 літні, ще й з дівками - матюкаються, п'ють алкоголь, курять. Ні-ні, не чіпайте їх, нехай далі на майданчику таке вичворяють. Недай Боже зауваженням травмуєте дитяток і вони вас благословлять ще дужче
14 Квітня 2018, 01:10
Хай як хто вважає ,чи треба покарати підлітків, чи зробити гойдалки міцьніші.Факт залишиться фактом міське майно зіпсовано.
14 Квітня 2018, 02:04
Не в школі - винні вчителі; старшокласником на качелях - міськрада погана; вкрав жвачку - куди дивляться продавці; поцупив у супермаркеті пиво - що робить охорона; обчистив ювелірну крамницю - чому погана сигналізація; посадили у буцегарню - держава не забезпечила хорошою роботою... вийшов , матір б‘є - а такою дитиною ріс - всі права знав, не знав, що бувають обов‘язки...
14 Квітня 2018, 02:53
Пора би вже для такого підростаючого покоління виділити майданчик для спорту з перекладинами та брусьями,тренажерами і ТД. , а то тільки роблять зауваження підліткам які не мають де проводити вільний час
14 Квітня 2018, 03:23
В 10 домі все в порядку, я за нами наглядаю!!!
14 Квітня 2018, 03:23
В 10 домі все в порядку, я за нами наглядаю!!!
14 Квітня 2018, 12:06
дискотеку обіцяну давайте. чи не хочеться відкривати а весілля граит...
14 Квітня 2018, 16:37
Зі всіх коментарій один самий толковий.. Зробіть спорт площадку для старших. І всі будуть задоволені..
14 Квітня 2018, 23:26
Оце Так. Тільки пан Торожнюк вирішив одружитися вже і гойдалки поламали
14 Квітня 2018, 23:29
Оце Так. Тільки пан Торожнюк вирішив одружитися вже і гойдалки поламали
17 Квітня 2018, 19:49
молодь хоче культурно відпочивати. обіцяли відкрити дискотеку. а віз і нині там. начальниця з культури чуємо що судиться і судиться... чого неї там тримають ... .