Якщо на Рожище впаде бомба: радіус ураження та кількість жертв

06 Квітня 2018, 15:15
5331

Цікавий сервіс запропонував Олександр Котис на ресурсі «Хроніки Любарта».

Він дозволяє визначити радіус дії атомної бомби, якщо вона впаде на певній території.

До того ж можна прослідкувати різні види такої зброї.

Наприклад, якщо на Рожище скинути радянську Цар-бомбу – найпотужнішу атомну зброю в 50 мегатон, то вибух охопить увесь Рожищенський район, а також сусідні села Луцького та Ківерцівського районів.

Притому ймовірна загибель 57 045 людей, а постраждають 156 301 людина (цифри, звичайно ж, умовні). Епіцентр вибуху охопить 43 милі, а це майже 60 квадратних кілометрів. А ударна хвиля від такого вибуху становитиме 345 милі, тобто 555 квадратних кілометри!


Дещо менших руйнувань завдасть атомна бомба американського виробництва W-87. У випадку вибуху можуть загинути 10 766 осіб і постраждає ще 2722 людини.

Епіцентр вибуху охопить 0, 73 милі, що майже рівне 2 квадратним кілометрам і обмежиться фактично лише містечком Рожище.

А от ударна хвиля зачепить і сусідні села – Рудню, Дубище та Дмитрівку. Загалом же вибух такої бомби становитиме загрозу і селам Копачівка, Олександрівка, Кременець, Топільно, Ольганівка, Єлизаветин та інші.

Загалом же сервіс дозволяє обрати чотири види зброї, спосіб вибуху (з землі чи з польоту), територію тощо. 

Коментарі
06 Квітня 2018, 18:38
веснааа!!!! ГЕТЬ ВІЙНИ!!!! САЛЮТУЄ КВІТАМИ ЗЕМЛЯ!!!!!!
06 Квітня 2018, 18:47
Вашужмать, немає чим зайнятись таке сидіти вичисляти?
06 Квітня 2018, 18:55
люди ітак обосцані всі від тої війни, а вони ше тут вичисляють шо буде коли бомба на нас впаде. розум є?
06 Квітня 2018, 19:08
Дуже вдячна за таку цікаву інформацію, якраз доречну до свята, то готовитись до Паски, чи вже ні? Настрій " підняли".
06 Квітня 2018, 19:12
Тільки Підліски спасли від пожежі, тепер власне потрібно від ядрьоної бомби рятувати!
06 Квітня 2018, 19:33
і хто обосраний? Отай що війни не бачив і вже відкартинки пісяє? Ну і що, що показали вам що може бути? Давайте заборонимо і військову літературу, бо може хтось обсереться!
06 Квітня 2018, 19:47
А який радіус ураження запахом очисних сирзаводу?
06 Квітня 2018, 19:51
Мається наувазі, для чого лишній раз бударажити людей такими тупими розслідуваннями і постами. як старші люди кажуть-&quot;ненакликай на себе біду&quot;.! <br/>І мені особисто вже неважно який її радіус дії якщо я живу в цьому місті)
06 Квітня 2018, 21:03
Краще якісь рецепт страв до свят писали а не такий брєд!!
06 Квітня 2018, 21:52
Мабуть бомбісти автору Нобелівську премію пообіцяли... Старався.
06 Квітня 2018, 22:13
Який радіус смороду від очистних сирзаводу??карту будьласка...ЧОМУ ПРО ЦЕ НЕ ПИШЕТЕ???АЛО РЕДАКЦІЯ ...ЧИ КИШКА ТОНКА???
06 Квітня 2018, 22:17
http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/35024-rozhishchenska-prikmeta-smerdit-sirzavod-buti-teplu
07 Квітня 2018, 01:34
Про сирзавод дуже правильно, що нагадали. Дороги по місту непотрібні, собаки бездомні на людей кидаються і т.д. Вирішуйте сьогоднішні проблеми, а про всякі біди моліть Бога, щоб відвернув від нас усіх.
07 Квітня 2018, 01:38
А що сирзавод? От перейдіть за посиланням <br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/35024-rozhishchenska-prikmeta-smerdit-sirzavod-buti-teplu Там чиновники сказали, що нічого не смердить, бо ніхто не звертався! Тому люди, що ви хочете? Чого нарікаєте? Нічого вам не смердить. А сидіти тільки по клаві бити, то кожен мастак. От тільки думаєте, що вам хтось має щось зробити.
07 Квітня 2018, 04:35
Вже ж мабуть сповідалися, лепетали: каюся... а туди ж, обісрати все і всіх. Вам подали просто цікаву інформацію, розширили ваш кругозір, так би мовити. Ні! Не догодили! Збіглися. Обсрали! Задоволені пішли спатки. Молодці, нічого не скажеш.
07 Квітня 2018, 12:24
Звертаю ювагу правоохоронних органів на те чому Олександр Котис цікавиця саме такою тематикою, і чому надає цьому публічного огляду. Важаю необхідним перевірити Олександра на предмет порушення законодавства України, а особливо статті 263 КК України.
07 Квітня 2018, 21:05
Це ж наскільки треба бути збоченцем і мати хвору уяву, щоб таку дурню писати! Кому там ваше Рожище треба?
08 Квітня 2018, 12:17
Да просто Котис кокаинчик нанюхался перед пасхой, вот его и понесло. Ему бы битой по голове постучать.