Без правил та культури: Водій припаркувався на тротуарі

04 Квітня 2018, 21:45
3808

Район.Рожище продовжує публікувати ФОТОФАКТ «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відеодокази порушення правил дорожнього руху, та інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

У середу, 3 квітня, до редакції Район.Рожище надійшло повідомлення від Олега Я., який пише: «У Рожищі водій припаркував свого «металевого коня» на тротуарі навпроти Служби у справах дітей, поблизу школи №2. На жаль, водія довго не було, а то мені дуже кортіло запитати, чому саме так припаркувався, а не на газоні, чи біля пам'ятника загиблим афганцям», - пише автор.


Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Так, так, і пішоходам теж. Зміни починаються локально, й саме з вас.

Коментарі
05 Квітня 2018, 01:09
Тож він на бляхах, йому можна. Уважно прочитайте зміни до ПДР
05 Квітня 2018, 01:29
А інший водій на пішохідному переході біля БДТ ледь встиг притормозити і з великим незадоволенням всетаки мене пропустив. Боюсь подумати що було б, якби там переходили діти.
05 Квітня 2018, 01:31
Польскі бляхі рулять! А йопана рожищенська поліція махає мозок дядькам з села, які раз в рік приїздять в Рожище на совєцькій машині.
05 Квітня 2018, 01:40
Треба вже давно зробити хоча б тимчасовий облік для цих самоходів на польських бляхах, як колись прибалтійські машини реєстрували на три роки. Всі ці припи+здки реальні потенційні порушники ПДР. Ви бачите як вони по Рожищі їздять, і що витворяють.
05 Квітня 2018, 02:46
Причому тут бляхи! Просто в нас поліція має під'їхати і всім біля базару виписати штрафи. А в нас бардак. А якщо хтось запаркувався не так то одразу бляхи. Треба просто поліції навести порядок!!!
05 Квітня 2018, 03:34
Анжела Меркель йопнеця коли взнає скільки ми металолому завезли з старушки Європи, і прийме рішеня приєднати Україну до Шенгену
05 Квітня 2018, 12:48
А біля поліції як перекривали тротуар машинами, так і перекривають. Ніхто й не чухається щоб навести лад. Сором.!!!!!
05 Квітня 2018, 13:28
Та ми самі всі на бляхах.. цей гольф також наш.
05 Квітня 2018, 13:32
До-речі, біля базару уже можна паркуватись, добрі люди познімали знаки.
05 Квітня 2018, 13:35
Немає чіткішої фото щоб було видно номера того ніщеброда хуєпутала?
05 Квітня 2018, 13:41
То це один з вас мудаків залишив свої колеса там? Тоді нафіга весь цей кіпіш, йолопина просто наочно продемонстрував як не треба паркуватись. Молодець!
05 Квітня 2018, 13:47
Ті всі знаки колись понаставляли, а гниди наподобі панченка ловили дураків.
05 Квітня 2018, 14:35
Та подивіться що у вас робиться в центрі біля памятника Б.Хмельницькому, і по вул Незалежності, біля ринку!?. Там Ви нікого не бачите ? Ну да, всі в купі то не замітно. А тут один - то дуже добре видно . А біля ноього ще можна нормально пройти. А вже роздули....
06 Квітня 2018, 12:08
Нормально він припаркований! І до чого євробляхи.. Завість погана вада.
06 Квітня 2018, 12:58
Завість що чоловік на бляхах? Скоріш за все це жалість