На сесії райради говорили про рожищенські дороги

04 Квітня 2018, 18:25
5080

Під час сесії районної ради говорили про стан рожищенських доріг. Це відбулося, 29 березня.

Одним з основних питань порядку денного сесії став звіт голови РДА Інни Гайворонської «Про виконання програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2017 рік». 

Після того, як Інна Михайлівна виступила із доповіддю перед депутатами, вони мали нагоду задати питання та отримати відповідь.

Зокрема, Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук підняв болюче для мешканців міста та району питання, щодо ремонту доріг.

Очільник Рожища зауважив, що по місту вже критична ситуація зі сторони Копачівки, Дубища, вулиця Чайковського, напрямки до сіл Ольганівка, Оленівка, Топільне, Сокіл, Навіз, де вже ямковий ремонт не допоможе.

В'ячеслав Анатолійович також зазначив, що лише на словах залишилося обіцяне співфінансування на ремонт доріг. Тому просив голову РДА прокоментувати своє бачення ситуації та співпраці щодо вирішення цього питання в  2018 році. 

«Дорога» село Ольганівка
«Дорога» село Ольганівка

«Дорога» село Ольганівка
«Дорога» село Ольганівка

«Дорога» поблизу Рожищенського сирзаводу
«Дорога» поблизу Рожищенського сирзаводу

«Дорога» поблизу Рожищенського сирзаводу
«Дорога» поблизу Рожищенського сирзаводу

Так звану дорогу поблизу Рожищенського сирзаводу об'жджають вже тротуаром - Без правил та культури: водій «сплутав» тротуар із дорогою.



«Дорога» в Оленівці. Фото Світлани Мельничук.
«Дорога» в Оленівці. Фото Світлани Мельничук.

 

Коментарі
04 Квітня 2018, 21:27
біля Шкільного вже є дорога
04 Квітня 2018, 21:44
де ти її там бачив?
04 Квітня 2018, 22:05
хто небуть їй вірить ?
04 Квітня 2018, 23:26
Боже скоріш би її Савченко звільнив, ато ми тіг доріг ніколи недочикаємося
04 Квітня 2018, 23:30
Та срати вона хотіла на ті дороги. Що вона з Музикою хіба своїми машинами їздять. І ремонт роблять з свого кармана. Ганьба злодіям!!!
04 Квітня 2018, 23:34
Цікаво, а що це тільки від ГДА залежать дороги????
04 Квітня 2018, 23:42
а хто подання має на облраду готувати, пушкін? хто має гроші вибивати?
04 Квітня 2018, 23:47
А вулиця Героів УПА взагалі є в планах??????????????
04 Квітня 2018, 23:54
Питання: бачачи нікчемність голови Рожищенської РДА, що заважає міському голові поїхати до начальника облавтодору чи керівника служби автомобільних доріг в області по цих питаннях і вирішити їх?<br/>Від чого більший ефект - від запитів, запитань чи від конкретних дій???
05 Квітня 2018, 00:08
Правильно, кидай свою роботу і роби чужу. Це дороги обласного значення, наскільки я розумію, у звіті головиха вихвалялася що у нас все чікі-пікі. Логічне запитання - де обіцяне співфінансування? Вона ж, чи то ще Шкільний, так твердили про офігенні кошти на Промислову! Я хочу їхати нормальною дорогою по Промисловій! Де Котюк? Хто погоджував йому кар'єр? часом не від РДА руки ростуть?
05 Квітня 2018, 00:20
Хочемо запитати в рожищенських чиновників про ситуацію з асфальтом біля ТЦ &quot;Веселка&quot;. Як там добираюця на робочі місця наші конкуренти, рожищенські міняйли?, і нагадуємо поліції про незаконність їх діяльності.Також вважаємо цензуру редакції і видалення деяких коментарів зайвим.
05 Квітня 2018, 00:21
Хочемо запитати в рожищенських чиновників про ситуацію з асфальтом біля ТЦ &quot;Веселка&quot;. Як там добираюця на робочі місця наші конкуренти, рожищенські міняйли?, і нагадуємо поліції про незаконність їх діяльності.Також вважаємо цензуру редакції і видалення деяких коментарів зайвим.
05 Квітня 2018, 00:22
Хочемо запитати в рожищенських чиновників про ситуацію з асфальтом біля ТЦ &quot;Веселка&quot;. Як там добираюця на робочі місця наші конкуренти, рожищенські міняйли?, і нагадуємо поліції про незаконність їх діяльності.Також вважаємо цензуру редакції і видалення деяких коментарів зайвим.
05 Квітня 2018, 00:24
Хочемо запитати в рожищенських чиновників про ситуацію з асфальтом біля ТЦ &quot;Веселка&quot;. Як там добираюця на робочі місця наші конкуренти, рожищенські міняйли?, і нагадуємо поліції про незаконність їх діяльності.Також вважаємо цензуру редакції і видалення деяких коментарів зайвим.
05 Квітня 2018, 00:36
Ну да, все вірно! Треба шукати причину, а не засоби!<br/>Кидай свою роботу... Вибрали для того щоб запитання ставив на сесії чи щоб займався рутинною щоденною роботою, в тому числі і по облаштуванню дорожнього полотна?<br/>Кого з рожищан цікавить чия це дорога - обласна чи не обласна?<br/>Рожищани хочуть їздити НОРМАЛЬНИМИ дорогами і МЕР має ПЕРШИЙ за це дбати! <br/>Чи не так???
05 Квітня 2018, 00:51
От як вперто перекладаємо свої обов'язки на інших, егеж? Кожен має займатися роботою за яку отримує гроші! Пані головихо!
05 Квітня 2018, 01:03
нащо займатися дорогами, вони займаються судами разом з культурою, вона ж юрист
05 Квітня 2018, 01:05
При чому тут пані головихо і при чому тут перекладати обов'язки?<br/>Де в обов'язках &quot;головихи&quot; сказано, що вона відповідає за &quot;дороги&quot; в місті??? Пофіг чиї вони - обласні чи не обласні - місто має бути комфортним.<br/>Вона, головиха, відповідає за &quot;абстрактні&quot; питання... якось так... а от міський голова відповідає прямо, НЕ ОПОСЕРЕДКОВАНО!<br/>Може тоді, виходячи із Вашої логіки, &quot;головиху&quot; оберемо міським головою і тоді уже точно всі шишки - її???!!!<br/>Та мер має дбати за все, що в місті!.. звісно, якщо він господарник, а не спеціаліст по запитах, питаннях, промовах і не лише є прапороносець!<br/>Я живу в місті і я знаю, що є міський голова з апаратом та службами, які ЗОБОВ'ЯЗАНІ наводити та підтримувати лад в місті і мені ніякого діла до якоїсь там &quot;головихи&quot;-пройдисвітки, я за неї не голосував і навіть не знаю хио вона.
05 Квітня 2018, 01:19
У кожного є свої функціональні обов'язки та території. Чому коли у вас болить зуб ви не йдете до гінеколога? Я розумію, що в нас пофіг кого, але аби зробити винним, що ви і робите. Є ієрархія. Не може міський голова перепригнути через голову РДА та райради і говорити про дороги обласного значення. Йому просто скажуть - у вас є до кого звертатися. Це те саме, що сільський голова поїде в область розказувати, що йому треба дорогу на території села. Його просто пошлють до ... голови РДА. Ви шановний мабуть ніколи не ходили по кабінетиках.
05 Квітня 2018, 01:27
ЧИТАЙ РОЗУМАХА<br/>Рожищани просили депутатів виділити кошти з обласного бюджету на ремонт вулиці Промислова. Представники громади на чолі з міським головою В’ячеславом Поліщуком прибули на засідання постійної комісії Волиньради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів у п’ятницю, 8 липня.<br/><br/>Вулиця Промислова знаходиться в підпорядкуванні Служби автомобільних доріг Волинської області. Через те, що вона стала транзитною для вантажівок, що везуть пісок з носачевичівського і крижівського піщаних кар’єрів, дорожнє покриття зруйноване вщент. Приватні будинки покриваються тріщинами. Минулого 2015 року громада вже піднімала гвалт через великовагові авто.<br/><br/>Добилися лише певних обмежень щодо тоннажу і встановлення відповідних дорожніх знаків. Однак дорога від цього кращою не стала.<br/><br/>Улітку вантажопотік автомобілів збільшився і нині становить 10-15 завантажених авто на годину. Це, здебільшого, КАМАЗи та ЗІЛи.<br/><br/>Ділянка дороги, яка потребує ремонту, має протяжність 2,5 кілометра і, за попередніми оцінками, вартість ремонту сягне 2,5 мільйона, - каже міський голова В’ячеслав Поліщук. Тож, він попросив знайти ці кошти в обласному бюджеті.<br/><br/>Натомість голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик каже, що фінансування можливе лише у співвідношенні 50 на 50 і не інакше. «Якщо питання про виділення коштів на ремонт цієї вулиці винесуть на сесію, я буду голосувати проти. У нас скрізь нема доріг. Виділяти кошти вам буде не справедливо. Адже по інших дорогах теж їздять вантажівки і возять, наприклад, ліс», - резюмував голова ОДА.<br/><br/>Проте Рожищенський міський голова каже, що 2,5 мільйона гривень - це половина бюджету міста. Тим більше, що Промислова належить до доріг обласного значення і, по-суті, ремонтувати її належить переважно обласним коштом. Та й інші вулиці, якими рухаються автівки, ремонтують коштом міста і жодного разу не зверталися до області за допомогою.<br/><br/>Тоді Гунчик порадив міському голові, якщо той не знайде коштів у бюджеті Рожища, взагалі заборонити рух вантажівок цією вулицею.<br/><br/>Поліщук зауважив, що рівно рік тому на сесії міської ради прийняли саме таке рішення, однак втілити його не вдалося. Адже, вкотре наголосив очільник Рожища, ставити такі знаки на Промисловій може лише СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ОБЛАСТІ.<br/><br/><br/>І ЩО? ОБІЦЯЛИ ДАТИ СПІВФІНАНСУВАННЯ І ДЕ ВОНО???? А де в цей час була Гайворонська? А Музика? Люди, а де були ви? Сидіти і обгаджувати то канєшно діло велике та праведне. Але давайте но вже кожен буду виконувати свої обов'язки за які отримуємо гроші.
05 Квітня 2018, 01:34
Як би робили якісно було б все ОК. На переїзді по вулиці Заньковецької клаптик дороги зробила фірма Цунамі скильки років а той клаптик асфальту і не змінивсь. Зробіть висновок.
05 Квітня 2018, 03:40
нею Танька керує. На фіга дороги, якщо кохан без посади?!!! От вже любчика сьогодні прилаштувала на тепле місце, далі в перші заступники пролізе, буде дороги строїти.
05 Квітня 2018, 12:31
Від того, скільки Ви, депутати-дописувачі разом із Вашим мером приймете звернень, запитів, гасел і озвучите лозунгів, кількість вибоїн на проїжджій частині не зменшиться. Не зменшиться і від кількості піднятих прапорів та проведених мітингів.<br/>Треба піднімати свою дупу і їхати в облавтодор, службу автомобільних доріг в області, в ОДА, в облраду і ВИБИВАТИ ФІНАНСУВАННЯ. Лише особисті контакти і живі зустрічі можуть дати бажаний результат.<br/>Писати аби писати - це лиш вступ до твору. Від цього ям не меншає.<br/>Не меншає їх і від того, що Ви поносите Гайворонську. Вона бездар, призначена на посаду бездар. Чого очікуєте щось позитивного від неї? Самі, самі до праці! НЕ ПАПЕРОВОЇ, А РЕАЛЬНОЇ, РЕАЛЬНОЇ, ТЕОРЕТИКИ!!!
05 Квітня 2018, 17:27
Ну ти Вадюха і дав.
06 Квітня 2018, 00:23
Гіршої районної влади як зараз ще не було!мабуть гірших доріг як в районі нема по цілій області!на Сокіл дорога розбита вже скільки років?і нікому немає до того діла!
06 Квітня 2018, 01:37
У товаристві лад — усяк тому радіє;<br/>Дурне безладдя лихо діє,<br/>І діло, як на гріх,<br/>Не діло — тільки сміх.<br/><br/>Колись-то Лебідь, Рак та Щука<br/>Приставить хуру узялись.<br/>От троє разом запряглись,<br/>Смикнули — катма ходу…<br/>Що за морока? Що робить?<br/>А й не велика, бачся, штука,—<br/>Так Лебідь рветься підлетіть,<br/>Рак упирається, а Щука тягне в воду.<br/>Хто винен з них, хто ні — судить не нам,<br/>Та тільки хура й досі там.
06 Квітня 2018, 12:15
У полі Орачі на ярину орали,<br/>І Муха там була,<br/>І хоч її, непрохану, ганяли,<br/>Одначе крадькома і їла, і пила,<br/>Бо звикла змалечку кохаться у чужому.<br/>Надвечір Орачі верталися додому,<br/>І Муха там на розі у вола.<br/>Зустрівсь Комар на лузі край села<br/>Та й каже сміючись: — Добривечір, сестричко!<br/>А ти вже тут чого, моя перепеличко?<br/>Кума чи родичка кому? —<br/>А та йому:<br/>— Бов-бов! Раденький, що дурненький!<br/>Хоч довгий ніс, та розум коротенький,<br/>Бо комарі не сіють і не жнуть…<br/>Ти роздивись: у полі ми орали,<br/>Раненько почали, ввесь день не оддихали,<br/>Тепер додому час, з вечерею нас ждуть.<br/><br/>Ми й між людьми чимало знаєм<br/>Брехливих прихвоснів таких;<br/>Вертяться скрізь, щоб бачили і їх:<br/>І ми, мов, тут — турбуємось і дбаєм!
11 Квітня 2018, 16:23
Гроші вони не можуть найти. А на себе то вони гроші швиденько з міського бюджету находять!<br/>Ганьба!