Назбирали два центнери сміття: у Рожищенській громаді молодь вийшла на толоку

19 Вересня 2023, 14:00
У Рожищенській громаді молодь вийшла на толоку 1181
У Рожищенській громаді молодь вийшла на толоку

У Всесвітній день прибирання активна молодь громади та студенти Рожищенського фахового коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького приєдналася до міжнародної екологічної ініціативи World Cleanup Day.

Толока 16 вересня відбулась під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Про це повідомили на сайті Рожищенської міськради.

Соціальна екологічна акція щорічно проходить у 191 країні світу з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Десятки тисяч громадян у різних регіонах країни стали цьогоріч учасниками «World Cleanup Day».

Ековідповідальна молодь Рожищенської громади, яку зорганізував Молодіжний центр міста Рожище, провела толоку на популярному місці відпочинку – прибережній смузі урочища Чебені.

Учасники зібрали понад 200 кілограмів сміття, левову частину якого становили скляні та пластикові пляшки. Працювали дружно та наполегливо. 

Також молоді люди спілкувалися з присутніми на озері рибалками щодо засмічення території та необхідності дотримання правил благоустрою. Наголошували, що відповідальність за чистоту довкілля лежить на кожному з нас.

Коментар
14/07/2024 Неділя
14.07.2024
13.07.2024