Демонтувати пінопласт і прибидову: прокуратура позивається щодо пам'ятки архітектури у Копачівці

30 Серпня 2023, 11:44
Поштова станція ХІХ століття у селі Копачівка 4319
Поштова станція ХІХ століття у селі Копачівка

Луцька окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом в інтересах держави в особі Міністерства культури та інформаційної політики України.

Хочуть зобов’язати власницю укласти охоронний договір на об’єкт культурної спадщини – пам'ятку архітектури національного значення – поштову станцію ХІХ століття у селі Копачівка Луцького району. Про це 29 серпня повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Прокурори в суді наполягатимуть на зобов'язанні жінки демонтувати елементи утеплення зовнішнього фасаду стіни та незаконно прибудований тамбур.

Нагадаємо, у березні 2023 року одна із власниць приміщення поштової станції розпочала ремонтні роботи, через які автентичний вигляд пам'ятки архітектури може бути втрачений.

Прокурори з'ясували, що охоронний договір на пам'ятку із Луцькою районною державною адміністрацією жінка не уклала і жодних дозволів на проведення робіт не має.

Втрутившись у ситуацію, прокурори наполягатимуть на зобов'язанні власниці укласти охоронний договір на об'єкт культурної спадщини, яким будуть встановлені гарантії його збереження, та привести пам'ятку до стану, який існував до проведення ремонтних робіт.

Коментар
23/07/2024 Вівторок
23.07.2024
22.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром