40-річна рожищанка «обчистила» магазин на тисячу гривень

19 Березня 2018, 15:35
5799

Мешканка Рожищенського району обікрала магазин. 

6 березня з заявою про крадіжку до поліцейських звернулись власники магазину «Єва», що в райцентрі. Вони повідомили, що з крамниці викрали косметику на одну тисячу гривень.

Дільничні офіцери Рожищенського відділення поліції оперативно встановили особу зловмисниці. Спритницею виявилася 40-річна мешканка одного з сіл Рожищенського району. 

Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), яке карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування. 

Коментарі
19 Березня 2018, 18:11
гаспада!!!!! мені здається для краси прекрасних дам нічого не шкода....)))
19 Березня 2018, 19:58
Магазин Єва набуває популярності
19 Березня 2018, 20:24
Там можна на 1000 винести? Вона мішками виносила? Чи там щось таке дороговартісне є? Хіба якась декоративна косметика! Бо це ж не фірмовий магазин, де помада 1000 коштує чи парфюм.?
19 Березня 2018, 21:03
Двоє парфумів в кишеню - от вам і тисяча! Або жменька декоративної косметики Мейбелін...
19 Березня 2018, 21:29
Аяяй як не встыдно красти
19 Березня 2018, 21:31
Бачу вам знайома тема?
20 Березня 2018, 17:51
це на що дивляться продавці. для чого їм платять зарплату. це скільки треба часу, щоб це все положити собі в карман. відчуття таке прийди візьми а ми потім на камеру подивимось. а ще краще ви візьміть на сто грн, а ми спишем 1000грн.
21 Березня 2018, 10:51
правильно роблять шо крадуть а то деруть з людей три шкури ай поставлять пікалку біля дверей і ожоронця наймуть треба з розумом красти щоб не зловили я он скіко там в єві крала і нормально браво крадіїї так тримати а що начальтву можна красти а простим людям ні от приклад і показують нам
21 Березня 2018, 17:30
Тебе батько з матір'ю не навчили, що красти не можна? Якщо зараз все з рук сходить, то перед Богом за все прийдеться відповісти!
21 Березня 2018, 17:35
Начальства це теж стосується. Справа не в статусі, є ще таке поняття як людська совість! Якщо людина порядна, то немає значення, директор чи прибиральниця, красти не стане! Лише в одному випадку можна виправдати крадіжку - якщо треба врятувати комусь життя. Але я сумніваюся, що пляшечка духів або пачка прального порошку комусь врятує життя!
21 Березня 2018, 18:23
продавці там їб... щолкають недавно була в магазині не знайшла нікого щоб запитатись про товар.там скоро з помадами і продавців винесуть