87 рожищенських призовників не з’явились на комісію, - Рожищенська РДА

17 Березня 2018, 18:45
6288

У Рожищенській РДА обговорили проведену в районі роботу з комплектування Збройних сил України у 2017 році.

На виконання протоколу засідання ради оборони Волинської області з питань призову громадян на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом у 2017 році  райдержадміністрацією та Рожищенським районним військовим комісаріатом проведено відповідну роботу.

Під час проведення призовів на строкову військову службу у Рожищенський район призвано і відправлено у війська 37 чоловік, не з'явилось на засідання призовної комісії 87 чоловік (24% від загальної кількості призовників, які підлягали призову на строкову військову службу).

У 2017 році прийнято на військову службу за контрактом 34 кандидата, що становить 68% виконання плану по області.

Під час проведення вступної кампанії до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України у Рожищенському районі було оформлено 3 особових справи кандидатів.

Коментарі
17 Березня 2018, 20:55
Назвати всі прізвища
17 Березня 2018, 20:56
Нема за кого воювати простих шкода людей
17 Березня 2018, 21:02
Про що ти мелеш? За таких якк ти дійсно немає чого воювати. Бо ти явно від армії відкосив раз не розрізняєш шо таке строковий призов. Чоловіки мають бути чоловіками та знати з якої сторони брати автомат. А то тільки сцяти будете як не дай Бог прийде сюди яка чума.
17 Березня 2018, 22:30
молодці пацани нехир туди іти краще за бугром гроші заробіть за той час
17 Березня 2018, 22:41
Чому не їдуть самооборонівці але ні тільки будуть писати коменти і всіх обсирати а половина в воєнкоматі пересидили
18 Березня 2018, 01:16
Шановні коментатори, тут іде мова про строковий призов, їх неберуть в ато, там нині конкрактники і добробати(махновці). Нехай Шановна Редакція сайту надрукує імена і адреси уклоністів, а також напише якого хрена воєнком лазить по магазинах в робочий час. Також давно треба викликати на військову медкомісію людей віком 20 - 27 років, які регулярно їздять в Євросоюз приганяти автомобілі.Ці "білобілетники" можуть тисячу кілометрів гнати автомобіль, і видон в них, як в бугаїв.Рожищани! пишіть на сайт про всіх хто відмазався від строкової служби в армії. Досить запихати всі дири сільськими хлопцями, яких влада важає цап-відбувайлами.
18 Березня 2018, 09:48
Спочатку армію зробіть а потім людей набирайте а то йдеш служити а попадаєш в рабство де з тобою як з собакою . І після відвідин воєнкомату і розмови з воєнкомом з 68 відсотків кандидатів аби 10 залишилось .
18 Березня 2018, 10:25
нема армії є скотобойня!
18 Березня 2018, 13:52
Жизнь одна
18 Березня 2018, 13:58
синки папіків не йдуть а ти Іване йди Богдана синок чи Безверхого коли будуть призиватьсь.без них не підем
18 Березня 2018, 16:17
колись, дівчата не хотіли мати діло з хлопцями, які не були в армії.Думали що в них щось з здоров"ям.Тоді служили в Польші , НДР, Чехії, Монголії, на Кубі, Афганістані і в багатьох інших небеспечних країнах. Була дідівщина. Погано кормили,але всі служили. Були і хворі. Щоб отримати відпуск, треба заслужити. А зараз служать менше, відпуск дають , служать не так далеко, батьки їздять кожен місяць, кормлять непогано. Після служби лекше встроїтись на роботу. Прийдеш додому мужиком. Хочеш залишайся контрактником.
18 Березня 2018, 16:24
що ти мелеш ще скажи що хочеш в ссср? Яка зараз робота в Україні? Всі за бугром гроші заробляють а якщо в кармані дирка то і дівкам ти нахер не треба. молодці пацани нема що там робити за той час що втратете там краще на заробітки
18 Березня 2018, 17:02
цілком з вами згідний.маю одного сина все віддам а в армію не пущу .на дротиках не потрібно армії і в польщі .ви кажете колись а колись не стрілялись через одного.а зараз щодня в новинах і кажуть нестабільна психіка.пошли туди прибють і скажуть він псих.нехай фірмачів діточки служать а ми вже так проживем
18 Березня 2018, 17:19
В кожного своя правда, я підтримую тих хто не хоче служити строкову службу, хоч сам я служив в армії і в ато був. Життя одне, треба прожити його з вірою в серці до Бога. А прикривати владу нікому не раджу, тим більше їхати на схід.
18 Березня 2018, 17:19
В кожного своя правда, я підтримую тих хто не хоче служити строкову службу, хоч сам я служив в армії і в ато був. Життя одне, треба прожити його з вірою в серці до Бога. А прикривати владу нікому не раджу, тим більше їхати на схід.
18 Березня 2018, 17:39
Алексеєв ти спочатку забери шрая !
18 Березня 2018, 18:53
З Майданом всрались, з патріотизмом теж.Ще не вмерла....,але мабуть недовго залишилось.
18 Березня 2018, 19:00
ЗА СЛОВАМИ СЛІДКУЙ .....
19 Березня 2018, 01:00
Доскакались майдауни...)))
19 Березня 2018, 02:29
закономірність дуже проста...Якщо не хочете служити в Українській армії будете служити в російскій(чечня дагистан сірія))Чому не беруть приклад в ізраїльскій армії ,навідь інваліди служать не говорячи про дівчат..Там просто тобі не дадуть громадянство
19 Березня 2018, 02:32
отче прикусіть язик я знаю хто ви
19 Березня 2018, 12:19
долюка на фронт урааааааааа
20 Березня 2018, 00:31
Була б нормальна армія, з всіма умовами життя і харчування. То можливо б було і більше. Але коли гроші красти собі в карман і говорити всім що в нас можливості на рахунок арміі ах....зні це біда(((
21 Березня 2018, 08:44
Призовникам,навідь нормальной повісткі неможуть вручити воінкомат,копачивська сельска рада виписуе повістку ставить свій штамп і підпіс голови,а від воінкомату нема не штампу не підпісу,де правда,що ми шукаемо,я мама 3-х синів ,живу в сілі,сама дітей лікувала,кормила,одягала,вчила,думала діти батькам відадуть долг,а не прійдеться відати державі,сташого сина заберуть в армію в квітні по цій повісці,в воінкоматі аж слинька у них потекла,о то хлопец,накачаний,здоровий,вихований,несудимий,ненаркоман,чого не зобрати,також в квітні і другого сина заберуть,а мені що робити,меньша донечька хвора,треба гроши на лікуваня,корсети треба замовляти в Кііві,думала сини поможуть,поідуть зароблять,а де там тут втрутилась держава,згадала про моіх синів!!!
21 Березня 2018, 15:54
Мужчины должны быть мужчинами и знать, как правильно красить траву и смотреть в потолок.<br/>Год или полтора терять жизни за просто так?