Не пройти й не проїхати: рожищанка жаліється на бездоріжжя

15 Березня 2018, 11:35
8004

Весна, калюжі та багнюка, - про стан дороги на вулиці Ватутіна пише мешканка Рожища Анастасія Г

У листі, який надійшов на електронну адресу Район.Рожище йдеться: «Ось такі в нашому Рожищі дороги! Не пройти й не проїхати. Це вулиця Ватутіна. Проблема з станом доріг є повсюди, але це вже просто край. З кожним роком ситуація стає все гірше.

Шкода, що фотографії не передають реального стану «дороги». Тому, мешканці вул. Ватутіна запрошують міську владу відвідати цю вулицю, побачити все на власні очі, спробувати пройти без гумових чобіт та виїхати на вулицю, не залишивши в ямах коліс від автомобіля. Просимо звернути увагу та допомогти  у вирішенні даної проблеми».

3

2

2

2

2

2

2

Прокоментувати ситуацію журналісти Район.Рожище попросили Рожищенського міського голову В’ячеслава Поліщука. Очільник міста погоджується, що з приходом весни, під час розмерзання, ґрунтові дороги, на жаль, не в найкращому стані. 

«Дуже прикро, але багато доріг у Рожищі – ґрунтові. Зараз максимально намагаємося підтримувати в належному стані ті, які з твердим покриттям.  Зробити дорожнє покриття всіх ґрунтових вулиць міська рада не зможе. Адже кілометр дороги коштує великі гроші. Подібна ситуація і на вулицях Шведа, Тичини, Толстого, Польовій, Калнишевського та інших. Біля мене точно така ж дорога з болотом. Тому я дуже добре розумію пані Анастасію», - каже В’ячеслав Анатолійович.

Також міський голова зазначив, що в міську раду навіть звернень щодо ремонту вулиці Ватутіна не було.

«Багнюка на вулиці Ватутіна це не проблема сьогоднішнього дня, там постійно була дорога без твердого покриття. Якби це була асфальтована дорога доведена до такого стану, то мови б не було, хто винен. На жаль, мешканці вулиці навіть не писали звернень на міську раду стосовно ремонту дороги. А на черзі подібних вулиць багато. Все робиться, але не так швидко, якби цього хотілося. Скажу, до прикладу, що вулиця Ватутіна була освітлена після десятки років темряви. А є ряд вулиць, які по сьогоднішній день не мають освітлення», - каже міський голова.

Та вирішення проблеми все ж таки є! Міський голова закликає об’єднуватися навколо проблеми, приходити в міську раду не з побажаннями, а ініціативою, яка обов’язково буде підтримана.

«Минулого року мешканці вулиці Граничної, за меблевою фабрикою, зібрали кошти, прийшли в міську раду з ініціативою та проханням допомогти їм привести до ладу дорогу. Їхня пропозиція була підтримана. Завдяки співфінансуванню, КП «Дільниця благоустрою» провела роботу на їхній вулиці. Якщо мешканці Ватутіна хочуть проблему вирішити, то все залежить тільки від них. Я ініціативу завжди підтримаю», - стверджує В'ячеслав Поліщук.

До прикладу міський голова навів квартальний комітет «Світанковий».

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Перемагають згуртовані: як рожищани отримали 50 тисяч гривень від міськради.

«Квартальний комітет «Світанковий» – яскравий приклад того, що люди не шукають винних, а об’єднуються навколо проблем та поступово їх вирішують. Ще раз зауважу, у нас багато проблемних питань і в один момент їх вирішити, без допомоги самих рожищан, просто неможливо. Якщо хочуть поза чергою привести до ладу вулицю, мають брати все у свої руки: зібрати кошти та слідкувати, щоб якісно були виконані роботи. Техніку надати готові, долучитися до їхньої роботи теж готові. Але 100% вирішити їхню проблему – ні. Бо на черзі ще багато подібних вулиць», - резюмує міський голова.

Коментарі
15 Березня 2018, 14:00
Пані Анастасія Ге. На чотирьох фотографіях зображена (а може намальована?) трак-грат-вантажівка масою 5-6 тонн. Він дуже легкий для грунтових доріг і точно їх не розбиває! Задайте це питання власникові фури, якій свою фуру там ставить. І про ремонт ям йому задайте питання.
15 Березня 2018, 14:12
якщо їм так добре, то нехай порпаються в багнюці... цікаво....машини ремонтувати дешевше і взуття купувати щораз нове, а от зібрати кошти і зробити дорогу - це дорого.......от і дивіться на своїх дітей які не мають де пройти, не залізши в багно, йдучи до школи....а самим приємно, напевно....як селюки....це ж собі...зробіть і будете мати....
15 Березня 2018, 14:19
там тих "трак-гратів" не пройти, понаставляли зламків.....собі в подвіря ставте а не повисовали металолом на вулицю
15 Березня 2018, 14:22
Теж в жахливому стані. Машина сіла на пузо. Витягали впнтажівкою.
15 Березня 2018, 14:30
досі не декомунізована досі назва вулиці?Чи табличку поміняти,на це також потрібно мілліони?
15 Березня 2018, 15:00
Шоб ти всрався нацик-актівіст доморощений. Ти напевно б жив краще на вулиці Бандери в гавні по пояс і без газу, ніж на вулиці Жукова з асфальтом і каналізацією... В мене все.
15 Березня 2018, 15:23
А вони так і живуть ,якщо ти комсомолець ватний , не зрозумів.
15 Березня 2018, 15:28
В хаті на стіні портрет Бандери, над хатою майорить червоно-чорний стяг, на подвір'ї діточки в гівні-болоті, а в голові вакуум і вавка на всю голову... хаха
15 Березня 2018, 17:15
від зміни назви вулиці, дорога кращою не стане
15 Березня 2018, 17:19
хочуть жити на гарній, рівній, чистій вулиці без болота по кістки, нехай згуртовуються, і немає чого чекати що хтось прийде і зробить чи заплатить за них , ніхто вам на блюдечку гарну дорогу не піднесе і за вас не зробить. ХОЧЕТЕ-СТАРАЙТЕСЬ_ БУДЕТЕ МАТИ. почніть із себе і ділянки біля себе почистіть, розрівняйте, замостіть, приберіть гармидер і буде лад<br/>.
15 Березня 2018, 17:35
якщо дорога шириною 7 метрів від забора до забора, то чи можуть жителі на цій дорозі садити дерева, тим самим проїзджу частину ще зменшувати, захламлювати, зберігати на цій дорозі дрова, щебінь, пісок, заставляти тракторами, машинами? Якісь правила в нас існують чи ні? Адже йде весна, свята скоро будуть, а в нас в Рожищі, як в циган?
15 Березня 2018, 17:45
чи проїдуться, якщо зможуть, по всіх вулицях міста, пофотографують срачі, виложать фотографії в район-Рожище, щоб &quot;ГОСПОДАРЯМ&quot; стало соромно, адже для наведення порядку кошти не потрібні.
15 Березня 2018, 18:30
Там нема ским збератис той машини немає той каже я небуду там їздити ставить машину на провулку .А від могілок там вобще нема слів і всім добре
15 Березня 2018, 18:46
Нехай пані Г прибере свої дрова з дороги,пан В прибере трак,а пан З прибере металобрухт
15 Березня 2018, 18:55
Розведіть по всій вулиці стадо гусей,качок,індиків,курей і вам буде до вподоби багнюка.На асфальті птиця не пасеця!
15 Березня 2018, 18:57
Самі засра..и свою вулиці намі розгрібайтесь, такого срачу на узбіччі немає ні на одній вулиці хіба що на Спортивній там теж металоломом заставили
15 Березня 2018, 19:43
жили за кучми -були в &quot;гавні&quot;.,жили за ющенка- були в &quot;гавні&quot;,жили за януковича-були в &quot;гавні&quot;.живем за порошенка-знову ми в &quot;гавні&quot;.питання що змінилось за ці роки ?.відповідь - нічого.!!!і мінятися нічого не буде!<br/>це не проблема вулиці чи міста !проблема країни тих хто крав і краде.люди не взмозі зробити усе що має робити влада .поставили усіх на межі виживання .
15 Березня 2018, 19:43
жили за кучми -були в &quot;гавні&quot;.,жили за ющенка- були в &quot;гавні&quot;,жили за януковича-були в &quot;гавні&quot;.живем за порошенка-знову ми в &quot;гавні&quot;.питання що змінилось за ці роки ?.відповідь - нічого.!!!і мінятися нічого не буде!<br/>це не проблема вулиці чи міста !проблема країни тих хто крав і краде.люди не взмозі зробити усе що має робити влада .поставили усіх на межі виживання .
15 Березня 2018, 19:44
жили за кучми -були в &quot;гавні&quot;.,жили за ющенка- були в &quot;гавні&quot;,жили за януковича-були в &quot;гавні&quot;.живем за порошенка-знову ми в &quot;гавні&quot;.питання що змінилось за ці роки ?.відповідь - нічого.!!!і мінятися нічого не буде!<br/>це не проблема вулиці чи міста !проблема країни тих хто крав і краде.люди не взмозі зробити усе що має робити влада .поставили усіх на межі виживання .
15 Березня 2018, 20:09
Кожен сам за себе, одна Меркель за всіх. Може до неї зверніться...
15 Березня 2018, 20:21
Птицю розводьте.Птицю....на вашій вулиці ідеальне болото
15 Березня 2018, 20:48
Ви ще ще на Сухарева не були вже 2 тижні з вулиці заднім ходом вилітаю пів км до твердого покриття.
15 Березня 2018, 20:48
Ви ще ще на Сухарева не були вже 2 тижні з вулиці заднім ходом вилітаю пів км до твердого покриття.
15 Березня 2018, 21:22
Як корабель назвеш так він і попливе. Хоча тобі не дано цього зрозуміти. Це не для твого мілкого розуму.
15 Березня 2018, 21:34
Подивіться, що робиться біля магазину ЮЛІЯ. Красота........
15 Березня 2018, 21:36
Попробуй ЗАЇЗЖАТИ заднім ходом, тоді ВИЛІТАТИ будеш вперед до твердого покриття
15 Березня 2018, 21:42
Народ на джипи переходить
15 Березня 2018, 21:48
обіцяв толстого зробити, давай но берись до роботи, тут ще гірша ситуація
15 Березня 2018, 22:04
Подивіться які ями біля Веселки,нам на робочі місця ходити погано.
15 Березня 2018, 22:15
Чого ниєте бовдури.Біля КВАДРАТу чудове тверде покриття, там і паркуйте свої відра на колесах.Буде суха погода, тоді катайтесь де заманеця.
15 Березня 2018, 22:35
ДО РОЖИЩАНСЬКОГО БИ.....ДЛА ---ЩЕ БУВ ПОКІЙНИЙ ДМИТРОЦА ---Я ДОМОВИВСЯ З НИМ---ВІН ПРИВІЗ МЕНІ НА ВУЛИЦЮ ТРИ МАЗИ ГАЛЬКІ ГРЕЙДЕР РОЗРІВНЯВ ТЕПЕР НА ПРОТИ МЕЇ ХАТИ МОЖЕ ТАНК РОЗВЕРТАТИСЬ А В ЦЕЙ ЧАС СУСІД ЗА УГЛА ХАТИ ВИГЛЯДАВ І КЛЄЇВ ДУРАКА --НАПРОТИ ЙОГО ХАТИ І ЙОМУ ПОДІБНИХ СУСІДІВ КОНІ НОГИ ПОЛАМАЮТЬ...ГНИЛА УКРАЇНСЬКА МУДРІСТЬ....СКІДАЙТЕСЯ ГРОШИМА І КЛАДІТЬ БРУКІВКУ А НЕ ПО 40 РОКІВ ПО БОЛОТІ ХОДИТЕ ЇЗДИТЕ І ЧЕКАЇТЕ З НЕБА МАНИ....... ЗАЗДРЕНІ ...БРЕХЛИВІ.....ПІДЛІ....
15 Березня 2018, 23:06
ДЕ ТИ МЕШКАЕШ РОЖИЩАНИН....??? ХОЧУ РОЗВЕРНУТИСЬ НА ПРОТИ ТВЕЇ ХАТИ, ПОКИ ТВІЙ СУСІД ЗА УГЛЯ ДУРНЯ БУДЕ КЛЄЇТИ
15 Березня 2018, 23:53
не написав, як каналізацію з своєї ями викачує на дорогу........не чули такого?
15 Березня 2018, 23:53
а чого ви гниди, бо судячи з коментарів тут людей мало, вирішили що вам всі мають дупи підтирати? Як то кажуть не поспішай особу з гамна витягати, бо то може її звичне місце перебування. Людина яка хоче добре жити сама намагаться для цього щось робити. А просто гниди, сидите і чекаєте коли прийде ваш час. Але скажу вам щиро - до таких час не приходить до таких тільки приходить жаба і давить через заздрість до тих, хто живе гідно. Тьху на вас!!!
15 Березня 2018, 23:53
Безверхій там бабку глядить нежалуєтся джип раз засів але потім проїхав .добра там дорога
16 Березня 2018, 00:21
ПО ЦЕНТРАЛЬНІЙ ВУЛИЦІ ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ МАЗЕПИ НЕМА ДЕ ПРОЙТИ В МІЖСЕЗОННЯ І ДОЩ, ЧАСТІ АВАРІЇ (В ТОМУ ЧИСЛІ І НАЇЗД НА ПІШОХОДАІВ). ТРЕБА ХОЧ З ОДНІЄЇ СТОРОНИ ДОРІЖКУ ПІШОХІДНУ МАТИ, ХАЙ БИ НАШІ ДЕПУТАТИ ПОДАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКА СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
16 Березня 2018, 03:08
Дуже прикро ,що люди вкладають сотні тисяч гривень в свої домівки а тисячі гривень шкодують на щебінь ,навпроти своєї хати.
16 Березня 2018, 10:12
та тих доріг немає вже ніде асвальть провалюється машини грузнуть на твердому покпиві вода змиває нищить дороги до прикладу між селами Ясенівка Вітоніж Раймісто нетак давно зроблена дорога а машини провалюються на БЕреськ взагалі провалиласьі розмилась частина дороги
16 Березня 2018, 14:04
Аналогічна ситуація по вул.Ярослава Мудрого та Сковороди особливо на перехресті цілий океан від виведених на дорогу зливів-ринв деяких &quot;жителів&quot;
16 Березня 2018, 23:22
Ми свою дорогу власними коштами ремонтували і нікому неплакались бо зробили для себе
19 Березня 2018, 02:43
дай Боже щоб до мого села була така дорога,хоть не буксував би)))