Водій єлизаветинської маршрутки відмовився ставати на зупинках у Княгининку

14 Березня 2018, 17:05
8128

Пасажири маршрутки «Луцьк – Єлизаветин» обурюються, що цей транспорт зупиняється в Княгининку лише на одній зупинці.

Про це у соцмережі Facebook написала Ірина Макарчук у середу, 14 березня, - передає Район.Луцьк.

Жінка обурена поведінкою водія цього транспорту.

«Він зменшив кількість зупинок у селі Княгининок аж до однієї. І на інших зупинятися відмовився. Невже в Княгининку з’явилися якісь нові правила, через які не можна зупинятися на інших зупинках? Чи це лише вигадка цього водія?», – написала в дописі Ірина Макарчук.

2

 

Коментарі
14 Березня 2018, 19:25
До Княгининка багато маршруток їздить, сідайте в іншу. Водій по графіку не встигає. Тим більше швидкість руху обмежили до 50км, як тут встигнутти якщо зупинятися на кожній зупинці.
14 Березня 2018, 19:32
От чесно, без образ!Мене вже дістали постійні зупинки по маршруту до Луцька. Мало того, що від зупинки ЖД в Рожище до центральної зупинки в Копачівці 10 зупинок, і їдеш через Копачівку 15 хвилин, а то буває і більше, то ще в Княгининок цілих 3 зупинкі, і постійні обурення їх місцевих жителів!До Ковельської з Рожищ 50 хвилин їхати!Ну це ж кошмар!Раніше такого не було!Показували передачу про Княгининку, де боролись за електрозаправки!)Ей,шановні, ви краще маршрутки собі купіть, і будете їздити, як захочете!А то напхаєтесь як шпроти, і через вас ніколи місця немає,кому в Рожище їхати!
14 Березня 2018, 20:46
У вас є своі і іздіть ними.
14 Березня 2018, 20:55
Повністю підтримую. Через Княгининок проїжджає багато інших маршруток. Не обов'язково всім селом запихатись в рожищенські!!!!!
14 Березня 2018, 21:35
читайте рожище єлізаветин чому маяківці повинні їздити.а якщо вас взяли то пройдіться ніжками прошу звернути увагу найнахабніші пасажири з маяків
14 Березня 2018, 21:39
якесь дурне вирішило перейменувати село .краще б добивалися додаткових рейсів.ми рожищани останнім рейсом не можемо доїхати.бо ви повлазите і не хочете посунутись.але вранці пхаєтесь самі ще й бахурів в садок везете.ми не проти але добивайтесь своїх маршрутів
14 Березня 2018, 22:30
Повністю підтримую попередніх сідайте на своі маршрутки ,а то рожищани і дубищани не можуть через вас доїхати додому!!!
14 Березня 2018, 23:21
Підтримую повністю! Повпихаються в Рожищенську маршрутки а нам рожищанам місця нема,або запхнеться на самий зад а виходить в Княгининок і лізе штовхається через весь салон,ще й бурчить на весь салон,своїми їздіть
14 Березня 2018, 23:39
Саме так,є різні рейси Саме Рокині,Брище.які саме курсують через село спеціально.Рожище-Єлизаветин.цей рейс такий.що не дає змогу зупинятись.у водія графік.Водії класні.
15 Березня 2018, 03:32
Дуже в точку про перейменування села з української назви в чеську!)Чехів вже близько немає,а воно прогинається то під руских, потім під всяких америкосів, а тепер під чехів. Натура приспособленська
15 Березня 2018, 12:02
Думаю Ви зрозуміли що вам в Рожищенських маршрутках не раді! Так що свої претензії можете засунути в свої "патріотичні" .......пи.!
15 Березня 2018, 12:27
Циганчуки як що вас щось не влаштовує, то ходіть ногами. А то тільки стаємо на зупинці в Княгининку всі люди в маршрутці відразу куки по карманах.
15 Березня 2018, 12:39
Про що тут говорити, якщо маршрутка, яка називається: Луцьк-Єлізаветин навіть єлізаветинців до кінця маршруту не довозить. Бо вони не встигають....<br/>Нехай менше біля Променя стоять і на Копачівці то будуть встигати. Люди заплативши повну вартість проїзду при будь якій погоді змушені ще півтора кілометра йти ногами.<br/>Бо вони не встигають....<br/>То їм дорога погана, то обмеження руху заважає, то ще якісь відмовки щоб не їхати згідно затвердженого маршруту<br/>Бо вони не встигають......
15 Березня 2018, 14:59
Цей водій супер... Ірина ви дура
15 Березня 2018, 14:59
Цей водій супер... Ірина ви дура
15 Березня 2018, 15:00
Цей водій супер... Ірина ви дура
15 Березня 2018, 16:18
Рожищенці, давайте зберемо підписи, щоб призначили замість Гунчика, нашого земляка Вадима Дулюка.Він районом керував, він і облясть зможе очолити, маршрутки організує.
15 Березня 2018, 18:12
Ти троль) Хороша спроба)
17 Березня 2018, 23:03
Повністю підтримую.Водіям Єлізаветинської маршрутки вже років 5 щось заважає-дороги ,графік ,зупинки.Купили маршрут і вигрібаються кому як совість дозволяє(якщо вона у них є)