Рожищан запрошують вшанувати пам’ять Романа Шухевича

04 Березня 2018, 09:25
3389

Мешканців райцентру та району запрошують вшанувати пам’ять національного героя.

У понеділок, 5 березня, об 14:00 год в Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбудеться захід приурочений вшануванню Романа Шухевича.

Саме 5 березня виповнюється 68 років із дня загибелі головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича.

Перед присутніми виступлять директор музею Наталія Патійчук, голова Рожищенського районного осередку «Національний Корпус» Ірина Ющук та краєзнавець Микола Вавринчук.

Під час заходу відбудеться перегляд інформаційного ролика про життя та діяльність Роман Шухевича, а також фільму «Нескорений». 

Організатори: Рожищенський районний осередок «Національний Корпус», Рожищенський районний історико – краєзнавчий музей.


 

Коментарі
04 Березня 2018, 12:51
І знову мєропріятіє МОЛОДЕЦЬ НАТАША!!!
04 Березня 2018, 14:28
Хтось може розслідувати діяльність кооперативу "Крайовий"?????
04 Березня 2018, 15:50
Вавренчук Шухер та брехун
05 Березня 2018, 13:53
Це наші герої і ми про них мусим помнити і вшановувати їх
05 Березня 2018, 14:42
Боже скільки вже можна возвеличувати тих вбивць це просто бандити які не гребували вбивством немовлят про який патріотизм іде мова що вони там розуміли!
05 Березня 2018, 19:40
А ти що розумієш в цьому житті?Твоя ідея шикарно поїсти і класно поср..ти.)))
05 Березня 2018, 21:56
Їдь н....й в росію і за спокійся. Там їх запитаєш за що знищили міліони Українців голодомором,таборами,запитаєш скільки тисяч нквд було заслано на Західну Україну ,запитай чим завинили їм діти ,там питай.ти Історією трохи цікався.
05 Березня 2018, 22:47
а мені до одного місця ваша політика і ваш патріотизм ви такі тупоголові що нема про що говорити мені дуже шкода що не знаю своїх родичів замордованих бандерівськими нелюдами я знаю хто це зробив і Бог воздав їм за все це страшні реалії життя а не ваші тупі високі слова
06 Березня 2018, 03:22
Що ж ти так ненавидиш все Українське??Тобі ніхто нічого не винен..Неподобаеться Україна вали звідси, в росії бандеровців немає. Вона правонаступниця ссср там твоя пенсія твої заощадження..трудодні ,твоя історія .Ну кур.....а як ,кліщ пенсію бере субсидію отримує, а все українське ганить ..
06 Березня 2018, 09:12
який ти тупий не вихований і не освічений така і на жаль держава
06 Березня 2018, 11:28
Неподобається щось то вали звідси.
07 Березня 2018, 11:54
ви з тими бандерами вже дістали всіх..небудуть вони героями ніколи для нас...