У Рожищі представники МП купили приміщення

12 Квітня 2023, 11:15
Приміщення, біля якого ведуть роботи 23717
Приміщення, біля якого ведуть роботи

У місті Рожище представники УПЦ МП придбали приміщення, ймовірно, для проведення там зібрань.

Напередодні Великодня там проводять роботи з розчищення території. Про це Район.Рожище стало відомо з власних джерел.

Будинок знаходиться у районі вулиці 24 серпня. Раніше у ньому був склад шкір та велося виробництво. Нині на стінах можна побачити адреси каналів, які торгують наркотиками.

Нагадаємо, у листопаді минулого року прихильники УПЦ МП мали намір збиратися у приміщенні «Укрпошти», яке орендували. Однак, згодом із ними розірвали договір оренди.

Будинок знаходиться в районі вулиці 24 серпня
Будинок знаходиться в районі вулиці 24 серпня

Коментарі
12 Квітня 2023, 09:05
Шкода, що у нас такі люди. Українцям відрізають голови, а вони моляться на кривдників. Ні совісті, ні розуму
12 Квітня 2023, 09:17
Вони не розуміють і не хочуть розуміти, що їхня "церква" принесла війну в Україну. Безсовісні корисні ідіоти
12 Квітня 2023, 09:39
Війну в Україну принесла не церква, а політики корупціонери
12 Квітня 2023, 10:03
Війну в Україну принесли такі довбо*оби як ти і тобі подібні. Одних утискали через "рускій язик" а тобі подібних через церкву
12 Квітня 2023, 10:31
Колись було гоніння на відьом ,а в теперішній час.......
12 Квітня 2023, 10:37
Як сектантам пригорає. За "поребрик" потрібно їх відправити. Я навіть білет куплю, щоб їх тут не утискали.
12 Квітня 2023, 10:39
Оце пригріли українці змію на своїх грудях. Нічого, час пройде і вони самі усвідомлять кому служать, або втечуть на московію
12 Квітня 2023, 10:41
Не усвідомлять. І якщо будуть втікати то в цивілізовану країну, а не на болота. Вони ерефію тільки здалека любити вміють, а жити там не хочуть
12 Квітня 2023, 10:48
Оце хотіли, щоб в Україні українці знали українську мову. Совісті нема, як це так жити в країні і не знати державну мову. Я можу на росії в дежавних установах писати заяви українською мовою? А скільки шкіл де викладають на українській мові предмети на росії? А вищих українсько мовних навчальних закладів? На росії все по рузьке то чому в Україні має бути по іншому? Чому рузько мовні мають мати більше прав ніж українськомовні?
12 Квітня 2023, 10:50
В Росії заборонили Свідкив Єгови - і це норма, а чому в Україні не заборонять російську церкву, яка служить окупантам?
12 Квітня 2023, 10:55
Коли вже Україні поставлять крапку з Сталінським патріархатом?
12 Квітня 2023, 10:59
Як там буде правити отець Петро Іваничко після всього цього бруду,що там є? Дайте будь ласка відповідь!
12 Квітня 2023, 13:42
Слава Богу, Честь ЗСУ, Покаяння нам усім
12 Квітня 2023, 15:12
За ті гроші, що Пьотр отримав від москви плюс ті які знімав у приватбанку, могли б щось краще придбати, а то все під попадю горне.
12 Квітня 2023, 15:28
Тепер мої батьки шкодують, що туди мене водили і прийде час в більшості відкриються очі та побачать, що російська церква це один з стовпів на який спирається російська агресія. Шкода. що через них ллється скільки крові і що їхнє керівництво благословляє війну.
12 Квітня 2023, 16:41
Шкода, що ці люди підтримують окупанта і працюють на його, але як кажуть: "Гроші не пахнуть"
12 Квітня 2023, 17:19
ДОБРОГО ДНЯ ШАНОВНІ РОЖИЩАНИ. Так ми розуміємо що ви дуже в лапках ' роземні люди'! Це приватна власність так що не пхайте свого носа! Яка різниця особливо вам що раніше там було якщо це тепер не має значення до вас. Майте тепер церкву будь ласка ходіть а не тільки любите людей обсирати і гроші за це полочати. Як людина може бути така продажна подумайте про себе чи правильно ви живете як найперше з підкупним мером, який не може нічого зробити мусор прибрати, дорогу!
12 Квітня 2023, 17:54
Неосвічених людей можна ідентифікувати по граматичним і пунктуаційним помилкам в кожному реченні. Тупих імбецилів по фразам на кшталт: какая разніца, запрєщают язик, запрєщают церкву
12 Квітня 2023, 20:41
Поки в Україні буде переважати руський язик і буде російська церква - війна з РФією не закінчиться. Саме бридко, що ці "гонимі" навіть не розуміють, що вони гонимі не за віру Хритиянцьку, а через своє керівництво, яке благословляє вбивати українців та відрізати їм голови. Як би ставились євреї до Гітлеривської церкви? Гітлеровська церква гонима була б за Христа чи черех те, що служить Гітлеру?
12 Квітня 2023, 20:45
Чи засудив МП анексію Криму в2014? Чи засудив МП війну, яку розв'язала росія на Донбасі в 2014? Чи наклала анафему на служителя путлєра гундяєва, яки благсловляє війну? Якщо ні це російська церква, а не українська. Пособники путлєра в Україні
12 Квітня 2023, 20:46
По їхніх плодах ви пізнаєте їх.
13 Квітня 2023, 01:10
Та пофіг. Росія катувала українців і до 2022 року, і до 2014 року. Щось 1992 року ніхто і не думав чухатися. А тепер уже не має значення, який патріархат дертиме гроші за поховання і хрещення. Бо настають рок-н-рольні часи, коли частину населення вгроблять на фронті, а друга частина вшиється за кордон. А ті, хто залишаться, старанно обговорюватимуть, кому оті руїни мають належати і під яким прапором їх обдиратиме міськрада. Але приємно, що хоч комусь із попів прищемили хвоста. Харе Крішна!))))
13 Квітня 2023, 05:19
Дебільна влада, яка в 21 столітті заганяє церкву в підпілля.... Європа....
13 Квітня 2023, 08:50
Імбецилам і під час війни не прояснило, такі не вловлюють взаємозвязок між війною, вірою, мовою, не знають історію України і православної церкви, не знають як москальня цілеспрямовано робила їх манкуртами сотнями років. Єдине, що цінують-це дешева психотерапія руського попа, яка в певний важкий момент їх життя, допомогла пережити труднощі, по барабану, що це відточена маніпуляція на тисячах простачків, яка підкріплена ефектом плацебо самого "пацієнта".
15 Квітня 2023, 20:34
Тіштесь виродки гундяївські..Але це ненадовго. Ваша секта відповість за свої злочини