Школи та садочки закриють до 7 березня, а робочий час - скоротять

02 Березня 2018, 11:30
6468

Через введення в Україні надзвичайного стану з енергетичної безпеки Волинь переводять в ощадний режим споживання газу.

Відтак, за рекомендацією антикризового штабу Волині, який очолює голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, через низьку температуру повітря до 7 березня призупиняється навчання у всіх школах та садочках Волині. Робочий день у державних організаціях та установах триватиме з 9-ої ранку до 16-ої. Також відмінили робочий день у суботу, 3 березня, - Про це повідомляє “Перший”.

Підприємствам теплоенергетики, які постачають тепло у помешкання волинян, рекомендовано перейти на ощадливий режим роботи.

Нагадаємо, вчора, 1 березня, стало відомо, що Росія як головний постачальник газу не виконує рішення Арбітражного суду у Стокгольмі, який виграла Україна, та не постачає газ стабільно.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: В українській енергетиці оголосили надзвичайний стан.

Відтак над Україною нависла енергетична криза. «Газпром знизив тиск на вході в нашу ГТС майже на 20% нижче контрактного. Такі «фінти» не пройдуть. Ініціюємо механізм раннього попередження в енергетичній сфері за Угодою про асоціацію та тристоронній механізм Україна-ЄС-РФ», - повідомив у Twitter глава МЗС Павло Клімкін.

Коментарі
02 Березня 2018, 14:14
Усі на Майдан.
02 Березня 2018, 14:30
дура
02 Березня 2018, 15:02
Оксано ПІДТРИМУЮ..
02 Березня 2018, 16:21
Це не Оксана.
02 Березня 2018, 16:58
Дулюк О чи Василь Т ???
02 Березня 2018, 18:01
Раз так, то і нічне освітлення вулиць на цей час вимкнути, скільки економії буде. Думаю, не критичну шкоду це принесе , без потреби нема чого по ночах ходити, а накрайняк в кожного в мобільнику є ліхтарик
02 Березня 2018, 18:28
Газ до світла немає відношення. Давайте ще мобільний звязок вимкнемо бо треба газ економити.<br/>Треба економити саме газ. В нас через холода великий відбір з сховищ. Тиску не хватає на транзит до Європи бо газпром знизив. Спаде холод і знизиться споживання. Тому уряд просит економити до 7 березня.
02 Березня 2018, 18:35
люди хто чув діти у понеділок вчаться7
02 Березня 2018, 18:47
потрібно починати використовувати український газ а не купляти в росії
02 Березня 2018, 18:48
Так школи в Рожищенському районі опалюють вугіллям.
02 Березня 2018, 18:50
Ні
02 Березня 2018, 18:55
А їстит вашим дітям на чому варять? На плиті? Ви такі &quot;обізнані&quot; в усіх школах району)))))
02 Березня 2018, 19:08
В школах їжу готують на електроплитах.
02 Березня 2018, 19:09
В школах їжу готують на електроплитах.
02 Березня 2018, 19:09
В школах їжу готують на електроплитах.
02 Березня 2018, 19:10
Дітям на навчання 12.03.
02 Березня 2018, 19:12
ні, в школу не йти
02 Березня 2018, 19:17
а якщо посидять вдома такий холод чи твої діти майбутні нобелівські лауреати
02 Березня 2018, 20:35
От знову бідні вчителі страждають, своі зарплати в поті чола відробляють: то зимові канікули, то карантин, тепер знову халява. З двох зимових місяців половину пропрацювали, чи скажете може що капусту кришили, як в Гойманихи. І вихователям звичайно &quot;не хварать&quot;. А всім іншим на годинку скоротили робочий день, ото да
02 Березня 2018, 22:57
Що вчепились до вчителів,ідіть вчіться на цю професію,хто не дає,і будете відпочивати,то ж це ми по блату домовились:і за карантин,і за газ...
02 Березня 2018, 23:23
При чому тут вчителі. Люди, схаменіться в країні проблема, а ви знову до вчителів діло маєте. Хіба вони винні в тому, що хворіють ваші діти, що Росія газу не дає. Випускайте пар на щось інше. Залиште у спокої тих вчителів.
02 Березня 2018, 23:52
Так справа не у вчителях, а в тому, що держслужбовці та інші працівники за свої 3000 гривень стільки не відпочивають, як вчителі, які отримують більше 6000. От в чому справа. А теперішня ситуація з газом ще одне тому підтвердження
02 Березня 2018, 23:57
Ваші емоції,та в позитивне русло.
03 Березня 2018, 00:14
Треба щоб Самооборона Рожищ поїхала в Росію домовилися за Газ...
03 Березня 2018, 00:45
Ні, нехай вчителі їдуть, вони ж 6000 отримують!))))
03 Березня 2018, 00:53
Якщо діти не ходять до школи, це не означає, що і вчителі сидять вдома. Повірте мені як колишньому педагогу, там писанини стільки треба оформити, що вам і не снилось! За канцелярською роботою вчителю не вистачає часу для творчого розвитку!
03 Березня 2018, 01:25
То нехай вчитель посидить щодня хоч трішки довше на робочому місці і буде встигати усю канцелярську роботу, а не в обід вже всі шнурочком по домівках, одиниці відпрацьовують повний робочий час. Тим паче, були канікули, були карантини, могли попідганяти все, що не встигали дооформити свою писанину, яка нам злюкам і не снилась. Гроші за ці періоди отримаують в повному обсязі, і за класне керівництво, і за перевірку зошитів, і за кабінети тощо...В міських школах, впевнений, мало хто отримує 6000. Дуже багато відносно старих вчителів, а це означає, що і за стаж більше, і годин вистачає..
03 Березня 2018, 01:44
Нехай Самоабарона їде разом з вчителями в Росію точно домовляця за Газ.
03 Березня 2018, 01:47
Годин і нехватає! Кому ненравиться як працюють вчителі хай піде попрацює попробує що це таке, всі розумні говорити, говорити завжди лекше але як приходить до діла вдома з дитиною уроки повчити то у вас на ваше чадо терпіння невистачає. Це ваша рідна дитина, а вчитель вчить не одну. І зарплату вони свою чесно заробляють , зваших карманів незабирають. А до цієї статті взагалі нема чого їх приписувати! !!!
03 Березня 2018, 01:47
Годин і нехватає! Кому ненравиться як працюють вчителі хай піде попрацює попробує що це таке, всі розумні говорити, говорити завжди легше але як приходить до діла вдома з дитиною уроки повчити то у вас на ваше чадо терпіння невистачає. Це ваша рідна дитина, а вчитель вчить не одну. І зарплату вони свою чесно заробляють , зваших карманів незабирають. А до цієї статті взагалі нема чого їх приписувати! !!!
03 Березня 2018, 01:54
як завжди - хто всрався невістка!
03 Березня 2018, 04:07
З приводу вимушених канікул - вроді мають наздоганяти за рахунок весняних канікул тобто їх скасують. <br/>А з приводу того що вчителі сидячи вдома отримують зарплату - у вчителів погодинна зарплата яка розбита пропорційно помісячно на рік хто не вичитав години отримує менше, перечитав (заміни і т.д.) більше...
03 Березня 2018, 08:23
Яку зарплату ви отримуєте більшу чи меншу нас це не цікавить, так само і години ,треба щоб ви оприділилися, хто поїде в Росію домовлятись за Газ! САМААБАРОНА РОЖИЩ????
03 Березня 2018, 08:24
Йдеться не лише про газ, а й про енергетику. <br/>Блакитного палива мало, всі кинуться електроносії використовувати, тому буде велике навантаження на енергетичні системи. Щоб не було ЧП, вирішили відправити дітей на канікули і перечекати. Так, що будьте розумнішою і не пишіть дурниць.
03 Березня 2018, 14:43
вчитель це також людина яка в школах мерзне
03 Березня 2018, 14:47
а на рахунок зарплати будьласка помовчте бо працювати в школах досить не легко
03 Березня 2018, 15:18
Почитайте ось це: http://voladm.gov.ua/zvernennya-antikrizovogo-energetichnogo-shtabu-v-oblasti-pro-racionalne-vikoristannya-prirodnogo-gazu-v-pobuti/<br/>І будьте розумним та не пишіть дурниць...
03 Березня 2018, 15:45
Шановні дописувачі! Педагогічні вузи запрошують Вас та Ваших дітей до нас на навчання. В даний час, коли школи закрили (ЗВЕРНЕННЯ АНТИКРИЗОВОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО ШТАБУ) абітурієнти можуть не гаяти часу а заробляти бали до результатів ЗНО. Майже по всіх вузах зараз проводяться олімпіади з предметів математика, географія, фізика, ... За результатами цих олімпіад до 20 балів додається до сертифіката ЗНО. Виходьте на сайти вузів та знайомтесь з умовами. Вам залишилось переконати своїх дорогих діток, що ВЧИТЕЛЬ це сама престижна професія. &quot;О 2 годині дня - вже вдома, велика зарплата, карантини, канікули, відпустка велика та обов'язково влітку&quot;. А щодо роботи, то 95% вчителів, які сьогодні працюють в міських школах починали з Ворончина, Навозу, Пожарок, Береська,.... УДАЧІ!!!
03 Березня 2018, 17:30
Ви, шановна, напевно, вчитель., от тільки цікаво якої школи... НЕ з дієсловами, дорогенька, пишеться окремо!! І Що ж Ви можете навчити наших діток!!
03 Березня 2018, 19:10
То в неі, певно, такі ж вчителі були, що так само чесно свою зарплату відпрацьовували))) От як навчили, мило-любо глянути)))