Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищенському районі знизився рівень злочинності

15:10 01.03.2018
1143

У Маневицькій місцевій прокуратурі відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів.

На нараді обговорено стан протидії злочинності, в тому числі її організованим формам та з ознаками корупції за 2017 рік на території Маневицького, Ківерцівського, Рожищенського, Камінь-Каширського і Любешівського районів, - йдеться на сторінці Прокуратури Волинської області в соціальній мережі Facebook.

Виступаючи перед присутніми, керівник місцевої прокуратури Олег Немирівський зауважив, що рівень злочинності на 10 тисяч населення на території є нижчий, як по області.

Знизилась кількість злочинів проти власності, зокрема менше вчинено крадіжок, шахрайств, розбоїв, менше скоєно ДТП.

На територіях Ківерцівського, Любешівського та Рожищенського районів зменшилось число злочинів, вчинених групою осіб, в стані алкогольного сп’яніння, а на територіях Любешівського та Рожищенського районів – вчинених раніше судимими особами.

Практично на територіях усіх районів, що входять до юрисдикції Маневицької місцевої прокуратури, спостерігається зниження кількості особливо тяжких та тяжких злочинів. Вдалося також знизити підліткову злочинність.


Проте ужиті скоординовані заходи на сьогодні ще не вирішили усіх нагальних проблем з питань протидії злочинності, насамперед загально-кримінальної спрямованості, керівникам правоохоронних органів не в повній мірі вдалося належно вплинути на криміногенну ситуацію та посилити боротьбу з корупцією та злочинністю.

Незважаючи на те, що на територіях всіх районів відбулося зменшення кількості злочинів проти власності, на території Камінь-Каширського, Маневицького та Рожищенського районів зросла кількість грабежів, а у Любешівському районі – шахрайств на 200 %, що свідчить про низьку ефективність роботи територіальних відділів поліції зі встановлення осіб, причетних до вчинення таких злочинів, насамперед минулих років.

Наявні прорахунки у здійсненні превентивної та профілактичної роботи. Потребує негайної активізації діяльність правоохоронців у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів. Число виявлених правопорушень вказаної категорії зменшено, стан розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії є неефективним.


Завчасного узгодження дій правоохоронців потребує робота задля недопущення незаконного видобутку бурштину.

Подальшої активізації потребує робота з виявлення злочинів у лісовій та земельній галузях.

Незважаючи на зниження кількості злочинів у сфері довкілля на територіях Маневицького, Камінь-Каширського та Любешівського районів, їх ріст відбувся на територіях Ківерцівського (на 7,3 %) та Рожищенського районів (на 11,1 %). Основна питома вага у таких злочинах це самовільні порубки лісу, незаконний видобуток бурштину. До суду правоохоронними органами цих районів скеровано 12 обвинувальних актів, із яких 10 – по незаконній порубці лісу, 2 – про порушення встановлених правил використання надр.

Таким чином, проблемні питання боротьби зі злочинністю, її організованими формами, корупцією, превентивної діяльності потребують комплексного вирішення усіма правоохоронними органами.

Учасниками наради розроблено низку узгоджених заходів задля посилення протидії злочинності.

;
Коментарі

Очевидець

21:51 01.03.2018

Знизився? А те що позавчора в жіночки на зупинці гаманець вкрали?

постраждала

17:11 02.03.2018

у мене теж вкрали гроші вчора .поліція не сидить на запинках вони в олімпі кава бо низький тиск.злочинів поменьшала бо заяв не приймають а причини знаходять

19 вересня
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
13.09.2018
12.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин