Директорку Дубищенського ліцею оштрафували, бо взяла на роботу рідню та преміювала їх

26 Березня 2023, 11:18
Кабінет директора 11717
Кабінет директора

Суддя Рожищенського районного суду Інна Гармай розглянула матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань, про притягнення до адміністративної відповідальності тимчасово виконуючої обов'язки директорки Дубищенського ліцею.

Про це йдеться у постанові суду від 22 березня, передає Район.Рожище.

Згідно з матеріалами справи, жінка протягом 2021-2022 років прийняла на роботу свою доньку, невістку та рідну сестру. Також директорка призначала їм премії. Про конфлікт інтересів не повідомила гуманітарний відділ Рожищенської міської ради.

Окрім того, посадовиця видала наказ про призначення самої себе на посаду вчительки біології. У результаті цього також виник конфлікт інтересів, про який вона не повідомила керівництву.

Суддя постановила визнати жінку винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 172-7, частиною 2 статті 172-7 Адміністративного кодексу, та на підставі статті 36, накласти на неї штрафу в розмірі 3400 гривень.

Окрім того, вона сплатить в дохід держави 536 гривень судового збору.

Коментарі
26 Березня 2023, 09:44
Винуватий начальник гуманітарного відділу ОТГ КУЗАВА І.Б.,який окрім отримання великої зарплати з преміями , доплатами,гнобленням освітян ,протиранням штанів у кабінеті,п'янками нічим не займається.
26 Березня 2023, 10:59
Ви ще не додали важливу деталь- в кузави теж є конфлікт інтересів- в гум відділі працює теж його родина- ільчук. Сам подає приклад.
26 Березня 2023, 11:16
Враховуючи конфлікт інтересів начальника гуманітарного відділу ОТГ Кузави І.Б. ,Кузава І.Б. має бути звільнений з посади даним давно ,враховуючи його багаторічне знищення педагогів.Певно скоро Кузава І.Б.. купить нове авто за хабарі ! Керівник партії,Батьківщина' ,депутат - стоматолог Ковальчук Віталій Володимирович все зробить ,щоб звільнили з роботи нач.гуманітарного відділу Кузаву І.Б.
26 Березня 2023, 11:24
Хто такий Ільчук,родич нач.гум..відділу- хабарника Кузави І.Б.,який працює у його відділі? Дайте,будь ласка детальну характеристику на Ільчукв- родича Кузави І.Б.!!
26 Березня 2023, 11:51
Ото то штраф!! Премії певно більші були))) штрафи мають бути такими, щоб не хотілося красти!! Наприклад руку відрубати))) ну пальця хоча б))
26 Березня 2023, 13:52
Невже за стільки років ви не звернули увагу на конфлікт інтересів в гум відділі??? Ільчук Наталія-ні про що Вам не каже!?
26 Березня 2023, 14:01
Бубочка розплодив сімейні підряди в громаді- Плідник:)))
26 Березня 2023, 14:55
Звертаюсь до пана чи пані Ого примію призначає не директор а відд.освіти ..премія дається на свято до дня освіти 400 нр ..