Рожище: вилучили автомобіль з «липовими» документами

27 Лютого 2018, 12:25
4925

Протягом доби поліцейські виявили два автомобілі з документами, які мають ознаки підроблення. Транспортні засоби помістили на арештмайданчик. Слідчі розпочали кримінальні провадження.

25 лютого вранці в райцентрі Рожище співробітники сектору реагування патрульної поліції під час огляду автомобіля «Opel Vectra» виявили ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, ‒ повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

За кермом автомобіля перебував 39-річний місцевий житель.

Транспортний засіб поліцейські затримали та помістили на арешт-майданчик.

За фактом відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті, зокрема, передбачає до двох років обмеження волі. Досудове розслідування триває.

Коментарі
27 Лютого 2018, 16:08
Відайте машину, я не винен...То все "комбайнер" мені робив
27 Лютого 2018, 16:08
Відайте машину, я не винен...То все "комбайнер" мені робив
27 Лютого 2018, 17:18
там ще на початку топільного форд білий. Лівак . Мало то го щей бухий кожень день їздить прийміть міри
27 Лютого 2018, 18:04
Техпаспорта, права, техогляд, доручення недорого. 0959565874
27 Лютого 2018, 18:53
То случайно не Напарковського піймали він завжди їздив на Липових номерах.. Та крадених автомобілях.
27 Лютого 2018, 20:10
случайно не гоймана ?
27 Лютого 2018, 21:42
Кому треба те лайно гойман..
27 Лютого 2018, 22:55
то цей форд нераз на аветрі затарюється різним пойлом він ще зброю любить возити певно мисливець
27 Лютого 2018, 23:00
Якої моделі форд і колір який?
27 Лютого 2018, 23:05
форд сієра білий живе початок топільного це певно за того форда мова іде
27 Лютого 2018, 23:35
то цей форд лівак сто відсотків
01 Березня 2018, 23:34
кончані ви всі до одного!! Всіх здамо))) Рожище= пітушиний гай!!!)))
01 Березня 2018, 23:34
кончані ви всі до одного!! Всіх здамо))) Рожище= пітушиний гай!!!)))
01 Березня 2018, 23:56
А НЕМА ЧОГО ПЯНИМ ЇЗДИТИ .АЯКЩО НЕДАЙ БОГ ДТП ЯК ШУКАТИ???? ЩО ТИ ТОДІ ЗАСПІВАЄШ ????? МЕНТИ ПІ...СИ НІЧОГО НЕРОБЛЯТЬ. НЕПОРУШУЙ ЗАКОН І ТЕБЕ ЧІПАТИ НЕБУДУТЬ
01 Березня 2018, 23:56
А НЕМА ЧОГО ПЯНИМ ЇЗДИТИ .АЯКЩО НЕДАЙ БОГ ДТП ЯК ШУКАТИ???? ЩО ТИ ТОДІ ЗАСПІВАЄШ ????? МЕНТИ ПІ...СИ НІЧОГО НЕРОБЛЯТЬ. НЕПОРУШУЙ ЗАКОН І ТЕБЕ ЧІПАТИ НЕБУДУТЬ
01 Березня 2018, 23:57
А НЕМА ЧОГО ПЯНИМ ЇЗДИТИ .АЯКЩО НЕДАЙ БОГ ДТП ЯК ШУКАТИ???? ЩО ТИ ТОДІ ЗАСПІВАЄШ ????? МЕНТИ ПІ...СИ НІЧОГО НЕРОБЛЯТЬ. НЕПОРУШУЙ ЗАКОН І ТЕБЕ ЧІПАТИ НЕБУДУТЬ
01 Березня 2018, 23:57
А НЕМА ЧОГО ПЯНИМ ЇЗДИТИ .АЯКЩО НЕДАЙ БОГ ДТП ЯК ШУКАТИ???? ЩО ТИ ТОДІ ЗАСПІВАЄШ ????? МЕНТИ ПІ...СИ НІЧОГО НЕРОБЛЯТЬ. НЕПОРУШУЙ ЗАКОН І ТЕБЕ ЧІПАТИ НЕБУДУТЬ
02 Березня 2018, 10:04
З цим згідний повністю. Но стучать то не харашо)))!
02 Березня 2018, 10:40
а там називай як завгодно