Начальниця культури Рожищенської РДА ініціювала підготувати звернення до Верховної ради

26 Лютого 2018, 12:10
7873

У приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулося розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь керівники установ культури і мистецтва обласної комунальної власності, начальники відділів, завідувачі секторів культури, культури  і туризму райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад, керівники відділів, спеціалісти об’єднаних територіальних громад, які відповідають за сферу культури, члени колегії, ‒ повідомляють в управлінні культури Волинської ОДА.

На порядок денний засідання було винесено питання підведення підсумків творчої, фінансово-господарської діяльності закладів культури, мистецтва, охорони культурної спадщини в області у 2017 році та завдання галузі на 2018 рік; актуальні проблеми української культури; запровадження контрактної форми роботи у Рожищенському районі; перейменування народного аматорського театру Володимир-Волинського районного будинку культури; присвоєння звання «зразковий аматорський» дитячому духовому оркестру клубу села Новостав Луцького району, танцювальному колективу «Флекс» Палацу культури міста Нововолинськ та звання «народний аматорський» фольклорному колективу «Стройна рота» Ківерцівського районного будинку культури; основні завдання діяльності профспілкових комітетів в умовах реформування галузі, зокрема в ОТГ.

З проблемними питаннями запровадження контрактної форми роботи у Рожищенському районі ознайомила членів колегії начальниця відділу культури Рожищенської райдержадміністрації Тетяна Новосад та ініціювала підготувати звернення до Верховної Ради України щодо прийняття змін до Закону України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури.

За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято відповідні рішення колегії. Колегія затвердила звіт керівника галузі та окреслила пріоритети на 2018 рік.

Коментарі
26 Лютого 2018, 15:12
Ну так, не виходить Горбача пропхати "самими гуманними" судами, то треба під нього закони поміняти! Геть совість втратила.
26 Лютого 2018, 15:16
Да, Танька чудить все більше і більше))))
26 Лютого 2018, 16:28
Ти вже НОВОСАДИХА зовсім припухла !!!,не по твому плану пройшли призначення і начинаєш хєрньою страждати!
26 Лютого 2018, 18:30
щоб остепенити Новосад? Розпоясалася до ручки. Нема на неї управи ні в районі, ні в області. Царицею себе бачить. Так конкурсна процедура призначення і так є.
26 Лютого 2018, 18:40
красива жінка незаміжня!!!
26 Лютого 2018, 18:55
Таня застав Горбача платити еліменти для сина.
26 Лютого 2018, 19:36
На що, дивиться районна влада,і невже немає управи на цю НОВОСАДИХУ!!!
26 Лютого 2018, 19:58
Є тільки одна депутатка, яка ще може відкрито поставити РЕГІОНАЛКУ новосадихі на місце,як поставила Горбачу,але вона мовчить поки...
26 Лютого 2018, 20:07
Таня дуже красива жіночка.
26 Лютого 2018, 20:13
Андрій Євгенович поставте цю смаркайку на місце, причин є безліч,зробіть її хоть одну перевірку!!!,ви ж влада, скільки можна це терпіти!!!?
26 Лютого 2018, 20:35
Хай звернеться ще разом чи правильно вона пройшла люстрацію в РДА.
26 Лютого 2018, 20:38
В інших районах звання дають а ці далі позоряться на область.
26 Лютого 2018, 21:15
Такі Таньки,в кожній конторі сидять))))))
26 Лютого 2018, 22:37
Танька не тільки регіоналка, вона ще й БЮТівка, вона ще й УДАРівка, але з самого початку вона ще й СВОБОДівка. Дулюк, Нікончук, вам не соромно? ВАМ НЕ СОРОМНО за своїх вихованців?
26 Лютого 2018, 22:54
Таня ти молодець так тримався
26 Лютого 2018, 23:36
Таня молода, гарна, професійна та цілеспрямована особистість, що і дратує багатьох невдах ☺
27 Лютого 2018, 00:23
Так! Таня - чудова!!! І їй заздрять багато людей!! А заздрити є чому! Яка кар'єра, який успіх!!! До посади - через голову людини, яку фактично з мамашою виіли, відкрито, не ховаючись! Як тільки десь скаже хтось щось про культуру, відразу питання: а що там та блонда, вже коханця свого поставила? Співачка по виклику головного судді. І купа різних, але не менш значущих досягнень!! І головне, де вона, там скандал!!! Тепер просить внести в закон речі, які там і так вже прописані. Взагалі чудова пара така Таня і Сірожа - один контракт, на свій лад хоче переписати, інша далі пішла, їй закони давай переписувати!!! Ото любов, заради коханого готова революції вершити! Чудова жінка - мрія!!!
27 Лютого 2018, 11:53
Це міг написати тільки СІРОЖА!!!
27 Лютого 2018, 17:56
Що за істерика, шановна? Чого так казитися? Іди вже мий ту дупу, може хто й полиже.
27 Лютого 2018, 18:28
неганьби людини, тобі все вдіаукнеться, ще й у великий піст!
27 Лютого 2018, 19:06
не чіпайте тої таньки. вона буде застуаником голови рда. покаже всім де раки зимують.
28 Лютого 2018, 00:18
Тобі вже видно показала. І не тільки Танька. Клич бігом санітарів, хай що вколють.
28 Лютого 2018, 13:03
А би ти раком не зимувала. А всі решту якось самі розберуться