Художник показав «незвичний ракурс» улюбленого місця рожищенських випускників

24 Лютого 2018, 20:37
5925

«Незвичний ракурс! Міст через річку Стир у місті Рожище», - так назвав свій пост зі світлинами мосту через Стир у спільноті «Нетипове Рожище» художник Віталій Шевченко. 

Пост набрав багато лайків та коментарів. Дійсно, міст це особливе місце у Рожищі. Якби він вмів говорити, то розказав би тисячі історій про щастя. Повідав, скільки тут було розказано прекрасних слів, скільки грандіозних задумів, скільки клятв виголошувалось. Мости – це особливе, магнетичне, місце. 

Кожне покоління рожищенських школярів, пам'ятає свій випускний бал по-своєму. Змінюються традиції святкування, фасони суконь, з роками випускний вечір стає все помпезнішою подією, але всі йдуть зустрічати схід сонця на міст через Стир.

Тут можна знайти десятки автографів юні різних років, сюди приходять фотографуватися закохані, а згодом, наречені у день весілля.

Варто зауважити, що міст, у такому вигляді, як ми його зараз бачимо, був збудований в 1964 році. Про це пише автор книги «Сторінки історії містечка Рожище» Леонід Козярчук.

«Із весни 1963 року розпочалися роботи з будівництва нового мосту через річку Стир. Його збудовано за півтора року мостобудівним управлінням №1 тресту «Укрдорбуд». Рух по мосту відкрито восени 1964 року. Він має струнно-бетонну конструкцію із залізобетонними сваями. На будову витрачено 415 тонн цементу, 1600 тонн піску, 70 тонн арматурної сталі, 6 тонн рейсів й інші матеріали. Загальна вартість об'єкта - 264 тис крб», - йдеться у книзі.










 

Коментарі
24 Лютого 2018, 23:07
і що тут незвичного???
24 Лютого 2018, 23:57
Ну так, нічого, ви ж кожного дня розглядаєте міст знизу.
25 Лютого 2018, 00:02
Микола там живе :)
25 Лютого 2018, 00:34
Читати рубрику стає все більш нецікаво.Хто там у вас працює?Яка освіта у людей ,тільки догадуватись приходиться.
25 Лютого 2018, 00:43
Яку саме рубрику вам не цікаво читати? Що саме ви іменуєте рубрикою, високоосвічений ви наш? "Все більш нецікаво" - який вишуканий стиль, які слова! Відразу видно в людини дві вищих філологічних!!!
25 Лютого 2018, 01:01
Замість тупих коментарів, краще напишіть цікаву статтю. Думаю редакція з задоволенням виставить на сайт.
25 Лютого 2018, 01:06
З таким відношенням влади до того моста скоро випускники і закохані будуть ходити до кладки,а не до моста. І кричати ау один другому.
25 Лютого 2018, 09:34
А міст в жахливому стані, видно що не має господаря в місті.
25 Лютого 2018, 09:39
вмієш срати всіх а в самого в хаті срач.думаєш просто почати ремонт моста.може ти назовешся ми тебе оберемо мером.дєрзай
25 Лютого 2018, 09:52
Дай гроші зроблять міст а що мер їх малює вночі
25 Лютого 2018, 10:07
Вибачайте я нікого не срав, це просто моя думка, а з грошима і дурний зробить, головне організація, а поприбирати кругом мосту багато грошей не треба.
25 Лютого 2018, 10:12
Хай шевченко йому намалює ха-ха
25 Лютого 2018, 10:37
Стан мосту і сміття під Стиром це дві різні проблеми.<br/>Жахливий стан мостів, доріг та іншого не тільки в Рожищах але і по всій Україні. З ваших слів виходить що немає господаря в Державі.<br/>Сміття ж - це вина самих людей, яким наср.ть на всіх і все.<br/>А вам як &quot;небайдужому&quot; і &quot;великому організатору&quot;, пропоную організувати толоку із прибирання у місті.
25 Лютого 2018, 10:51
Ви прави. То для чого тоди мер Якщо ми сами будем все организовувати. Треба щось робити. А не в микрофон кричати ми зробим ми зробим. З ваших слив нам потрибно и державою керувати.
25 Лютого 2018, 10:59
Ви хочет сказати що наш мер такій самий не потрібний як наш горе презедент.
25 Лютого 2018, 11:24
Мусор це перша проблема нашого міста, до якої має бути не байдужий тільки сам мер, а кожен житель міста.
25 Лютого 2018, 11:39
Молодець! Починаєш розуміти. Джерелом влади в країні є народ!<br/> Громадяни вибираючи депутатів, голів різного рівня, президента делегують їм свої повноваження з управління державою.<br/> В нас же голосують за &quot;гречку&quot;, а потім нарікають на життя шукаючи винуватих.
25 Лютого 2018, 13:12
Да я розумію що на даний час посада мера - це просто (казел отпущения) нічого не рішає. А трахають во всі дири кому не лень.
25 Лютого 2018, 13:37
А ти за гречку голосував. То готуй мішки скоро вибори...
25 Лютого 2018, 15:49
Бачу добре розбираєшся в гречці. Всім відомо які партії і хто від них що роздає. Оголоси список щоб всі знали куди в чергу ставати.
25 Лютого 2018, 16:19
Толоки з прибирання в місті організовувались неодноразово, але щось не дуже то люди збігались. Завжди одні і ті ж. Тож не пишіть, а дійте! Поганому танцюристу завжди щось заважає....
25 Лютого 2018, 16:22
Бачу починаєте розуміти де треба гроші на міст брати. а не гречку зрізних партій додому суноти...
25 Лютого 2018, 19:31
Щоб ви всі хотіли знати ,цей мер ,зробив більше чим хтось , попередній! Хоч почистив станції боліє мєніє ,а хто ще з мерів цим займався!!!
25 Лютого 2018, 19:33
Так почнеться срач!! <br/>Пост про міст який розкаже як під ним шмаль курять
25 Лютого 2018, 21:34
Ти куриш? Бо хто не курить, той таких подробиць не знає.
26 Лютого 2018, 09:53
тупа стаття напено кожен рожищанин бачив цей міст з низу, нащо публікувати таку нудоту
26 Лютого 2018, 09:53
тупа стаття напено кожен рожищанин бачив цей міст з низу, нащо публікувати таку нудоту
26 Лютого 2018, 09:53
тупа стаття напено кожен рожищанин бачив цей міст з низу, нащо публікувати таку нудоту
26 Лютого 2018, 11:55
Стаття цікава, особливо для поліції, нехай перевірять чи дійсно там курять шмаль!
26 Лютого 2018, 12:24
поліція там сама курить
26 Лютого 2018, 14:32
Чесно певно якби курив то точно не мучився йти до того мосту а б вдома покурив<br/>А знаю тому що часто ходжу на рибалку і пару десятків бутилок можна знайти!
27 Лютого 2018, 02:18
Ніхто тут нічо не курить. Мєнти там поряд ховаються щоб поспати. Люди ходять під міст в туалет. І тд...
28 Лютого 2018, 09:09
Там поряд живе шкільний,тож хай і дивиться за порядком.хоч щось корисного зробить для міста.так хотів бути мером,хай покаже на що здатний,а люди підтянуться.
28 Лютого 2018, 09:09
Там поряд живе шкільний,тож хай і дивиться за порядком.хоч щось корисного зробить для міста.так хотів бути мером,хай покаже на що здатний,а люди підтянуться.