Обговорили пропозиції щодо перейменування вулиць у селах Носачевичі, Крижівка та Сокіл

04 Березня 2023, 13:03
Табличка 1472
Табличка

У Рожищенській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту, здоров’я, у справах сім’ї та молоді, регламенту та кадрової політики під головуванням Мирослава Максимюка.

Порядок денний включав вісім питань до обговорення, повідомили 3 березня на сайті Рожищенської міськради.

Члени комісії заслухали звіт Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука про роботу виконавчих органів влади у минулому 2022 році.

Пізніше обговорили та підтримали клопотання голови депутатської фракції «Європейська Солідарність» Інни Гайворонської щодо включення в порядок денний сесії міської ради питання про звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України щодо повернення скасованих доплат військовим.

Далі йшлося про перейменування вулиць. Зокрема, про винесення на сесію питання щодо зміни назви вулиці та провулка Жуковського у Рожищі після процедури громадського обговорення. 

Також розглянули:

  • депутатське звернення Віталія Ковальчука щодо перейменування вулиці Набережна в селі Носачевичі на вулицю загиблого Святослава Симінського;
  • депутатське звернення Валерія Куденчука про перейменування вулиці 17 вересня в селі Крижівка на вулицю загиблого Олександра Євстурова,
  • клопотання старости Сокільського старостинського округу Олександра Сасовського щодо перейменування вулиці 8-го Березня в селі Сокіл на вулицю Лютиця.

Вирішили, що ці питання винесуть на громадське обговорення.

Коментарі
04 Березня 2023, 11:42
Депутат-стоматолог Ковальчук В.В.нікому конкретно не допоміг,а займається тільки саморекламою і намаганням показати свою бурхливу,безтолкову псевдодіяльність ! Певно депутат - стоматолог Ковальчук Віталій Володимирович хоче бути мером м.Рожище,яке опустив нижче плінтуса ставленник Ковальчука однопартієць Ковальчука - Поліщук ! Люди все про це знають і пам"ятають!
Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024
28.05.2024