Городині: селяни б'ють на сполох - ліс вирізують під корінь

20 Лютого 2018, 12:18
Іван Никитюк 8820
Іван Никитюк

У Рожищенському районі масово вирубують здоровий ліс. Уже знищено 26 гектарів насаджень.

Тим часом лісівники переконують, що на усе мають лісорубні квитки. Хто дозволив знищити цілий лісовий масив, з’ясовували журналісти.

Про це пише Під Прицілом посилаючись на сюжет ТРК Аверс.

Читайте також:  Копачівка: на ділянках бійців АТО незаконно ріжуть дерева.

У селі Городині люди б’ють на сполох. Ліс, який споконвіків стояв ще за дідів, прадідів, тепер вирізують під корінь.

Зрізані дерева, зазвичай, вивозять ввечері, після настання сутінок. Як пояснюють лісівники, рубають здорову, промислову деревину. Масову порубку аргументують тим, що є державне замовлення, а лісноцтво видало лісорубні квитки. На думку працівників лісу, закон тут не порушений – вік дерев, які зрубують 60 років.

Детальніше у сюжеті:

 

Коментарі
20 Лютого 2018, 15:23
ЗА ПЕРВОЦВІТИ
20 Лютого 2018, 15:24
От СКОТИНЯКИ, розметуть все, що Яник не встиг
20 Лютого 2018, 15:49
Гаворонська , коли ти вже наситишся з своїм Савчуком.
20 Лютого 2018, 16:17
Викликати 1+1, хай покажуть на всю країну і морди тих невинуватих хай покажуть
20 Лютого 2018, 16:59
Женіть всіх, Скільки вже можна гребти? .Народ обдирають.Є держзамовлення?В кого ? В начальників?.Ганьба
20 Лютого 2018, 16:59
звоніть на лінію генеральної прокуратури....всі бариги в замазці---Гайворонська -лісоруби -гунчак ---стандартна схема...
20 Лютого 2018, 17:25
чебені також скоро будуть світитись не тільки ліс вирубують але й такі колії наробили що легковиком колеса пообривати можна жах!!!!
20 Лютого 2018, 18:01
Якто Самооборона нічого не знала ?? Так то все знають, а тут спиляли Лісоруби 26 гіктарів а вони не знали.
20 Лютого 2018, 19:30
Хоч трішки забули про дороги, хоча наше лісництво біля дорожників. Спільна банда.....
20 Лютого 2018, 20:31
На палю владу. лісовиків до біса.все владу селянам хай керують всім. Вже по ходить час складати мандати.Оберігай природу та її багатства.
20 Лютого 2018, 21:51
Господи пошли Україні нормальну справедливу владу.Терплять люди а природа просто вмирає......
20 Лютого 2018, 23:24
Дорогі співвітчизники!Прочитав чудовий інтернет-сайт *Район Рожище* .Мені шкода і Вас,простих українців і навіть коня,який в Березолуках провалився під лід.Долара по вісім гривень,як при моєму злочинному режимі, вже небуде ніколи,ми не крали так багато як теперішня влада.БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ - МАТЬ ВАШУ.
20 Лютого 2018, 23:50
Лісництво молодці,і я дорожнік молодець.!!!!!! Боремся .......
21 Лютого 2018, 01:27
Вони вирізують ліс скоро лісу в кобчі не буде зроблять полігон ліс продають а дорогі не роблять шакали де гроші діваються
21 Лютого 2018, 04:39
Я мовчу
21 Лютого 2018, 07:23
як починати то з кравчука...розікрали розвалили все....
21 Лютого 2018, 08:43
Крадуть ліс бо живемо в період приватної власності і кожен хоче хапнути чим побільше.Лісники теж хочуть побільше грошей,тим більше що є з кого приклад брати.І продати ліс мають кому,будь-яка пилорама зі свистом купить весь ліс.КОРОЧЕ СКОРО БУДЕМ ВІТАТИСЬ : ЖОПА В УКРАЇНІ ! - ВЕЛИКА ЖОПА !
21 Лютого 2018, 10:40
А я завжди казів, шо без нас ви не зміжете добре жити і ще попрісете вас врітувати від цієї дімократічної банди))))
21 Лютого 2018, 12:55
Ти б Коля краще українську мову вивчив а то люди не так прочитають не так зрозуміють,подивляця новини ТСН,і будуть думати що ми з тобою все вкрали в Україні.Доречі як там ситуація з кражами в рожищенському "Теплоцентрі" ? Клянусь туфлями з шкіри страусів,то не я обікрав офіс "Теплоцентрі".
21 Лютого 2018, 14:42
Так це ліс в Городинях вирізають для мене, бо я скоро з Росіі вернусь і буду жити в цьому тихому селі...а ліс ріжуть, шоб мені були пеньочки)) а то як я маю вранці бігати..буду форму покращувати
21 Лютого 2018, 15:40
Добрий день Вам дядя Вітя!Ви хочете оселитись в нашому мальовничому краї,Городинях?Ми раді цій гарній новині!А Bи зможете посприяти будівництву автобаму Київ-ГОРОДИНІ-Ягодин-Устилуг?А ще ми віримо якщо Вам сподобаєця мешкати в Городинях,то можна буде незабаром сюди перенести і столицю могутньої країни яку побудують рожищенські патріоти.
08 Січня 2019, 04:02
я вже бачу Городоні ліс вже не заважае бо його вже зпиз.....и і дорогі також немае . ліс не вирізали полякі -німці -а вирізали своі як казав петлюра не такі страшні російські воші як украінські гниди а іх в нас розвелось достатньо телебачення нічого не дасть .
08 Січня 2019, 04:12
я час то буваю в польщі якби там хто перед виборами запропонував гроші за голос то його своі затовкли б .покі будем за гречку і тд голосувати то таке буде але не довго вже видніеться дирочка в тому мішечку .люди не голосуйте за гроші трохі цікавтесь бо якби могли зробити щось без вас то гроші б не пропонували а значить е хочаб надія.
11 Лютого 2019, 05:56
Максимчук крав покі не дали копняка в сраку то тепер стучить на кожну палку і кожного воза сопляк.