У Копачівці КВН «порвав» зал

18 Лютого 2018, 13:25
4835

Вже давненько не бачив клуб села Копачівка на своїй сцені артистів, а у залі – глядачів. Засумували ці холодні стіни за активністю своїх мешканців, тож у суботній вечір вони радо зустрічали Клуб Веселих і Найкмітливіших. Попри холод у залі, присутніх зібралося чимало. Як і ведеться, перед початком трохи потримали інтригу і почали на декілька хвилин пізніше – щоб всі встигли.

Хто був минулого разу, пам’ятає, що команда збирала гроші на поїздку в Америку. І от, вони повернулися. Дівчача версія знаного колективу з Ліги Сміху Загорецької Людмили Степанівни змусила прокинутися зал і налаштувала усіх на позитив. Вони ж представили свою команду, яка отримала назву «Хрущики». Про це сповістив велосипедист, який виїхав із залу. А далі була «рвань».

Актори веселили усіх кумедними сценками з Ліги Сміху, які трохи перефразовували на свій лад, танцювали танці, які «в Youtube підглянули», розповідали смішні бувальщини, показували кумедні сцени з життя молоді, давали веселі поради. Долучали до свого виступу також і глядачів з залу, які одразу «потрапляли в Європу».

А фінальну пісню «Ти ж мене підманула» виконували разом із залом. Також дарували усім зароблені на «гастролях в Америці» гроші. Словом – було весело!


1

1




2



Фото Володимира Ковалюка

Коментарі
18 Лютого 2018, 18:07
Молодці,так тримати.
18 Лютого 2018, 18:36
Совтису і його його команді повага
18 Лютого 2018, 19:40
До депутата Це повага Янішевському що шось робить для села і молоді до чого тут Совтись Дякую Сергійович
18 Лютого 2018, 21:30
що доклав совтис до квн не ясно нікому!!!!!!!!!!!!!! подивись депутат зал холодний і грязний , діти сидять сині, як сосульки!!!!!!!!!!!!!хай візьме " совтис і його команда" швабру в руки і помиють для молоді зал і ще хай захоплять косміна веселіше буде мити !!!!!!!!!!!!!ГАНЬБА совтису і його ком. "МАЛАДОЙ! ГАНЬБА!!!!!!! а С.С. ЯНІШЕВСЬКОМУ ПОВАГА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 Лютого 2018, 21:44
от хай директор бк підлогу і помиє чи слабо??!!
18 Лютого 2018, 21:48
Чого хвалите тільки Янішевського .Учні теж молодці
18 Лютого 2018, 22:24
а хто в нас директор бк? Совтис попереднього зїв а нового поки немає то хай сам і прибирає премії вміє получати кожного місяця
18 Лютого 2018, 22:58
Насамперед учні молодці! Це їхня ініціатива, бажання та робота. Олександр Євгенович також підтримав, надавши можливість репетирувати і виступати в клубі. А без гостей взагалі нічого не було б. Тому молодці усі і лише разом можна робити щось для села, в міру своїх можливостей.
19 Лютого 2018, 03:58
в той клуб ще треба вкладати і вкладати. Туди і так вже вперли нємєрєнно, щоб не розвалився і село мало будинок культури. застойні часи той клуб ледве в порохно не перетворили, і за того клуба шоб оте старе порохно підняти і поремонтувати таки Совтис взявся, до нього - всі язиком ляпали. І грязнотєнь там через те що ремонт іде ще. Прибирали по берику
19 Лютого 2018, 16:41
Дякуємо всім за підтримку)Але це ще не кінець,всі чекаємо день села)<br/>І знову ж буде класно!
19 Лютого 2018, 18:02
тоді нехай* молодая и интересная* з Башови прибирає і миє!!!! попередниця так і робила !