Рожищан запрошують вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 Лютого 2018, 15:48
7116

Минає чотири роки від пам’ятних подій на Майдані Незалежності. Тоді в бою за правду, за свободу, за гідне життя на рідній землі загинули одні з найкращих синів і доньок українського народу.

20 лютого з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в районному домі «Просвіта» м. Рожище відбудеться вечір-реквієм «Як крила Ангела, злітаючи назад, Небесна Сотня в вирій полетіла». Початок о 12.30 год.

Про це повідомляється на сайті Рожищенської РДА.

Згадаймо у молитвах усіх Героїв, які поклали голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Коментарі
16 Лютого 2018, 18:55
Вже знайшли винних у розстрілі людей на майдані ? Чи люди ще досі ведуться що це овощ розстриляв і втік в Росію?
16 Лютого 2018, 22:14
...державний переворот профінансований американськими грошима...активістам головне вміти пристроїтись до правильної партії...а олені навіть незнають шо жопу після туалету треба мити...
16 Лютого 2018, 22:45
Жертви технологій. Сіють ідеологію, удобряють духом бунтарства і вічної боротьби , а потім збирають плоди. І сьогодні так робиться, але люди вже мудріші.
16 Лютого 2018, 23:17
Небесна сотня в вирій полетіла,а многія учасники майдану поїхали в Польшу,пана в дупу цілувати.
16 Лютого 2018, 23:35
Вношу пропозицію після заходів памяті Небесної Сотні всім присутнім учасникам вечора-реквієму піти у районний військомат і записатися на службу у АТО. СЛАВА УКРАЇНІ !
16 Лютого 2018, 23:44
Поїдете добровольцями в ато я вам панелі новою почтою пришлю.бліндаж зробите.
16 Лютого 2018, 23:51
Хто хоче піти до воєнкомату записатись в армію?Можу підвезти мотоциклом.
17 Лютого 2018, 00:11
Треба в зоні ато бари відкрити: мальованку,квадрат !знаєте скільки народу поїде.І поставити біля бліндажа кавовий термінал
17 Лютого 2018, 00:19
Рожищани запрошуються, а депутати зобовязуються !
17 Лютого 2018, 01:02
Як можна розводити срач під такою темою? Маєте аж три вчорашніх - гризіться!!! Невже нема нічого людського в ваших душах. Ви ж ніби по образу і подобі... а почитаєш - ні, таки від мавпи.
17 Лютого 2018, 08:36
З такими людьми у нас ніколи порядку не буде.<br/>Героям слава!!!!!
17 Лютого 2018, 10:23
Треба буде ще один майдан і вигнати всіх просто всіх!
17 Лютого 2018, 13:18
Якщо америка не дасть грошей i не пришле булочки,то майдану небуде.Всi кіпіши фінансують серйозні дяді,а оленів звозять для масовки,щоб сморід на весь світ було краще роздувати.
17 Лютого 2018, 13:26
Ще раз закликаю всіх присутніх на цьому памятному міроприємстві гуртом піти у військомат і записатися добровольцями.Україна понад усе!