Рожище: депутати райради ухвалили рішення про використання червоно-чорного прапора

16 Лютого 2018, 12:40
5307

Рожищенська районна рада ухвалила рішення про використання червоно-чорного прапора.

У четвер, 15 лютого, під час двадцять дев'ятої позачергової сесії Рожищенської районної ради сьомого скликання, депутати ухвалили рішення про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН на території району біля адміністративних будівель у дні, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби української нації.

Проект рішення на розгляд сесії був внесений головою фракції ВО «Свобода» Олександром Нікончуком.

У пояснювальній записці до згаданого рішення йдеться: «Сейм Республіки Польща 26 січня 2018 року ухвалив пакет законів, зокрема зміни до «Закону про Інститут національної пам'яті ‒ Комісію з переслідування злочинів проти польського народу» і деяких інших законів, спрямованих проти України та українців.

Заборона «бандерівської ідеології» ‒ це заперечення права українців на власну державність і національну гідність.

У своїй політиці агресивного реваншизму та односторонньої ревізії історії депутати Сейму дійшли до заборони називати польські катівні на кшталт Берези Картузької (де мордували і страчували українців, білорусів, литовців, євреїв та представників інших національностей) «концентраційними таборами».

Вони дійшли й того, що територію Галичини називають «Східною Малопольщею» та забороняють згадувати про факти співпраці польського уряду з Третім Рейхом (зокрема, під час розподілу Чехословаччини)! Це ще раз свідчить про цинічні подвійні стандарти польської верхівки.

Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Бачимо, як союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських корисних ідіотів Кремля та бездіяльність української влади.

В той час, як Україна спливає кров'ю, безвідповідальні польські шовіністи підступно б'ють у спину, користуючись тимчасовою слабкістю офіційного Києва.

Нагадуємо полякам, що і Небесна Сотня, і тисячі наших героїв, які четвертий рік боронять Українську Державу та жертвують своїми життями в цій боротьбі, ішли і йдуть у бій під бандерівськими гаслами «Слава Україні! ‒ Героям слава!» та використовують Червоно-чорний прапор нескореного духу».

У документі ідеться про 9 дат, коли використовуватиметься ця символіка.


 

Присутні на засіданні сесій депутати одноголосно підтримали ініціативу свободівців.

Коментарі
16 Лютого 2018, 15:01
Економіку району розвинули на всі 100 відсотків,тільки прапора не вистачало.
16 Лютого 2018, 15:19
Простелили собі і своїм дітям чорно-червону долю.
16 Лютого 2018, 15:19
Це вже починається якийсь фанатизм, мало їм прапора Украіни??? Нема чим зайнятися??? Та свобода скоро до ручки місто доведе разом з владою
16 Лютого 2018, 15:22
Але ж нацистські дебіли. При чому тут до Рожищ УвО, ОУН, Коновалець і Бандера? Вони тут були? Вони в Квадраті пиво пили?
16 Лютого 2018, 15:33
Хоч одна душа проголосувала проти?
16 Лютого 2018, 15:37
Вчепи один на своїй сраці а другий на польській таможні
16 Лютого 2018, 15:51
прапор і одразу життя налагодиться!)))
16 Лютого 2018, 16:01
"Хто в с р ався? - невістка." Кому так Музика поперек горла? Не інакше, як Новосадиха - милого Горбача не призначає, такого мачо. Ай я я й!
16 Лютого 2018, 16:06
Невже ви всі внуки "славних чекістів"? Не будьте манкуртами, поляки пригрозили - а ви в куток, - щоб на таможні не було проблем.
16 Лютого 2018, 16:07
і ще "хто ви?... моголи, моголи..."
16 Лютого 2018, 16:13
А чому дуля старший коли приганяв машину дулі меншому був без прапора?? P.S. де прапор в беника?ганьба!
16 Лютого 2018, 16:42
На наспупній позачерговій сесії приймемо рішеня вчепити на "теплоцентрі" вєрчині зелені труси,як оберіг від злодіїв.
16 Лютого 2018, 16:43
Проголосував за кмитючку, укроп за червоно-жовті прапор на новий рік і так далі...... А плачемо що погано живемо!
16 Лютого 2018, 17:09
нешановні коментатори ! Ви ніколи не будете жити добре ! ви заникалиль під лавку та дзяваєте ! Люди , які не поважають себе і тих хлопців , які гинули та гинуть далі за УКРАЇНУ , за мене і за вас , не гідні жити достойно ! ви - сіра маса, ви - безликий совок без роду та племені, ви - ніхто в порівнянні з тими , хто бореться і вмирає в боротьбі !!! ВЧІТЬ ІСТОРІЮ ТА МАЙТЕ ПОВАГУ ДО УКРАЇНИ !!!
16 Лютого 2018, 17:20
"Понесло Остапа..."
16 Лютого 2018, 17:35
Просто дибілізм якийсь, і ці депутати представляють наші інтереси..нема чим зайнятися. Патріоти хренові, ще п'ять прапорів понавішуйте, може проблеми самі розсосуться)))
17 Лютого 2018, 00:02
Проект рішення на розгляд сесії був внесений головою фракції ВО «Свобода» Олександром Нікончуком.
17 Лютого 2018, 00:37
Як йоб.. . сь з тим бандерою, ще один дурачок носиться щоб памятник йому встановили
17 Лютого 2018, 00:40
Головне повісити прапори і все буде заї.. сь<br/>І дорогі самі поремонтуються і зарплати піднімуться і долар по 8 стане і взагалі все буде гуд, поляки до нас стануть їздити на заробітки, та що там поляки і німці навіть приїдуть
17 Лютого 2018, 00:46
Та що там долар по 8, в ЄС євро відмінять і гривня буде офіційною валютою і навіть в далекому Гондурасі будуть вісити червоно чорні<br/>А ще голожопі, чорножопі африканські аборегени які бігають голенькі пофарбують одну булку в червоний колір і буде в них дупа червоно чорна і будуть бігати по савані і кричати бендера герой
17 Лютого 2018, 01:13
Скажіть де в нас в районі є хоть 1км хорошого асфальтного покриття, щоб без ям, бед драбини? Без колій в коліна? <br/>В от цей прапор цце су...а само головна проблема<br/>Якщо компетенції райдепів вистачає тільки, щоб голосувати за таку хєрню і таку глобальну проблему вирішувати, то якого біса ви претеся у ті депутати ви краще проявіть свою волю і вирішіть якусь глобальну проблему, а то таке враження що глобальний прогрес у нас іде у зворотню сторону, дорогі напевно в 41-45хх роках були кращі на вїзді в Рожище, бездоріжжя, на переїзді бездоріжжі, від богдана і в сторону вовнянки і в обидві сторони бездорожжя і всі чєновнікі друг на дружку переглядаються, а то не наші дороги кричать компашка Поліщука а то не наше кричить компашка Гайворонської а то не наше компашка кричить з рай ради, але ми сук... А прапори повісимо і беньера прийле нам положить асфальт
17 Лютого 2018, 01:14
-24 серпня тобі не свято?
17 Лютого 2018, 01:14
дебільним полякам на зло.слава Степану Бандері!!! Польска то єст гувно пєрдольоне!!!
17 Лютого 2018, 01:17
І в мене ще одне питання, якого хріна гайворонська розсікає на службовому ланосі у вихідні та не робочі дні і по своїх справах?
17 Лютого 2018, 01:21
То якого лисого ху... Я ви всі претеся до тих дибільних поляків, не принижуйтесь, проявіть свою гідність<br/>Для мене 24Серпня свято і 23 день державного прапора, я люблю свою Україну<br/>Тільки от багатьох тут барани покусали
17 Лютого 2018, 01:29
І я на відміну від вас тих хто бігає з червоно чорним і кричать що бандера герой і каже що поляки гівно, а на другий день пруться в польшу і цілують полякам ногі за 8злотих в годину, я працюю в своїй країні і на благо її, сплачуюю податки і своїм частковим вкладом розвиваю Україну<br/>А ви покричите що польска то єть гувно, а на наступний день поїдете економіку їх піднімати<br/>Браво, молодці, патріоти, щирі українці, згоріла хата то гори і хлів
17 Лютого 2018, 01:54
Роззуйте очі, яка незалежність, коли політику диктують зовні? Керівництво звязане по руках і ногах. Святкуєм те, чого насправді нема !
17 Лютого 2018, 02:03
Томущо жиди здали країну
17 Лютого 2018, 12:20
Ви, такий розумний, а як же вижити за такі жалюгідні зарплати? А Як не їхати, як Ви кажете &quot;піднімати економіку&quot; Польші? Ви хоча б один раз пробували &quot;цілувати полягам ноги за 8 злотих&quot;??? Людина. яка пахала за такі гроші в сусідній державі, ніколи б не принижувала таких самих як вона!!! Поїдьте, попробуйте хоч на день- два цих &quot;гірких поцілунків&quot; = не напишите більше жодного разу такого комента.
17 Лютого 2018, 14:20
Партійний список партії свобода не співпадає зі списком клієнтів ліпінської лікарні?
17 Лютого 2018, 17:05
До Прапора. Дуже рідко в Рожище зустрічаються такі люди як Ви, браво за коментарі. ВАС ПРОСТО В ДЕПУТАТИ!!! Дуже дякую.
17 Лютого 2018, 19:03
Нічого не рідко, особа Бандери неоднозначно сприймається як в Рожищі, так і за його межами. Цей фанатизм ні до чого, не прапор зараз треба бачити людям, а якісь конкретні результати покращення життя!!!!
17 Лютого 2018, 19:18
Я не про всіх говорю тих хто працює в сусідній державі, а про тих які тут бігають кричать, що ми будемо полякам на зло вішати прапори і кричать, що польща то єсть гувно, а на наступний день їдуть туди, їдуть на роботу, їдуть в їхні гувняні бєдронкі, везуть туди сігарети в замін на їхні гувняні злоті, от я про тих індувідів говорю, бо сам знаю таких! І<br/>Я знаю як наші люди там тяжко працюють і я знаю що вони цього не хочуть, але що поробиш, як наші хєровнікі довели народ до зубожіння, за три десятки років з найбагатшої республіки колишнього срср зробили мало не країну третього світу, у нашій країні є все, щоб жити багато, люди робочі, землі родючі, надра, але є ще жиди і бовдури біля влади, які продають нашу країну.
17 Лютого 2018, 19:28
Просто мене вже пре від того, що робиться у нас, від наших місцевих кєровніків хапуг, які голожопі дорвалися до корита і не можуть понажиратися, моя б воля я їх всіх попересажав би і змусив би вернути те все, <br/> що понакрадали.
17 Лютого 2018, 23:21
Будь-які провокації для дестабілізації ситуації невідбуваюця без участі &quot;сбодівців&quot;.Цікаво хто фінансує те кодло? заї бали вже, 3,14 здуйте шукати клад отамана Полуботка,і тоді ...... навіть десь в далекому Гондурасі замайорить чевроно-чорний прапор.
18 Лютого 2018, 17:34
Шарікови червоножопі з зіркою на лобі обрали петю, юлю і жалієтесь бидло.
18 Лютого 2018, 22:53
Всім важко:і тут нам,і тим,що працюють в Польщі,і як розрулиться ситуація - поки-що невідомо...але те,що сусіди-ляхи нагліють з кожним днем більше,це факт. І не треба потурати їм в цьому,прогинаючись,бо хто наш національний герой і який прапор коли вивішувати --- вирішувати ТІЛЬКИ НАМ !!!!!! СЛАВА НАЦІЇ !!!
18 Лютого 2018, 23:46
В ляхів внутрішній валовий продукт (ввп) в чотири рази більший від українського ввп,ляхам міжнародний валютний фонд списав в 2010 році 90 мільярдів доларів боргу,ляхи прийняті в Євросоюз і НАТО,до ляхів їдуть українські заробітчани виконувати саму чорну роботу,в ляхів українці купують самоходи особові,в ляхів акциз на ромитнення в рази менший,ляхи в &quot;газпрому&quot; (Росія) купляють газ по 140 доларів США за тисячу кубів і продають Україні по &quot;реверсу&quot; за 280 доларів США, і тд. і тп ..... ТО ЧОМУ ВОНИ,ЛЯХІ,НАС ГОЛОЖОПИХ З ПРАПОРОМ УПА (УПА - Українська Повстанська Армія &quot;бандерівці&quot;) МАЮТЬ В ДУПУ ЦІЛУВАТИ ?????? P.S. їхати в Польшу з прапором УПА я б вам не радив (піzди пшеки вломлять), можете мені дати &quot;баксів&quot; на чартертерний рейс в далекий Гондурас ... і тоді там замайорить ця святиня патріотів
19 Лютого 2018, 00:04
Доки ти не зрозумієш що твоїм обовязком є збудувати цю країну, а не срати її історію і тикати пальцем на ляха, тут нічого не буде. Якщо не можеш змінити президента, уряд то хочаб не підставляй щоки і кількість грошей тут немає значення. Гідність.
19 Лютого 2018, 00:19
Я не сру країну в якій виріс і живу,але я ХЄР клав на йолопів які дестабілізують і без того хєрову соціально-політичну ситуацію в дежраві і які нахєр навіть хєр знають що таке економіка держави.
19 Лютого 2018, 11:49
Приємно що не всі в Рожищах довбануті на чолі з свободою. ПІДТРИМУЮ. Путати Україну і нацизм з бандерівськими прихвоснями неможливо. Це не патріотизм а ідіотизм. Побільшеб таких як ви висвітлювали свою позицію можливоб і чогось ми добились.
19 Лютого 2018, 23:34
Ти за кого запроданець московскій.Які прихвосні?Геноцид нації «по вашему стереть с лица земли» ВОНИ ЦІ ХЛОПЦІ БАНДЕРІВЦІ ЗАХИЩАЛИ СВОЮ УКРАЇНУ
20 Лютого 2018, 00:26
Дайте мені грошей на круїзний рейс Рожище - Гондурас - Рожище і я відправлюсь піднімати червоно-чорний прапор в цій далекій країні.
20 Лютого 2018, 00:40
так схожі на героїв як моя дупа на твою фотографію
20 Лютого 2018, 00:44
Ну то шо як треба !то адрес напиши будеш в а,,є не тілько в гандурсе
20 Лютого 2018, 01:17
Ти думай космонавт що п,,,ш я по справі писав.
20 Лютого 2018, 01:17
Ти думай космонавт що п,,,ш я по справі писав.