У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї - новий директор

15 Лютого 2018, 18:25
7927

Рожищенський історико-краєзнавчий музей очолила Наталія Патійчук.

Про це стало відомо під час двадцять дев'ятої позачергової сесії Рожищенської районної ради сьомого скликання.

Нагадаємо, 9 лютого, у малому залі Рожищенської районної ради відбулись перше та друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора КУ «Рожищенський історико-краєзнавчий музей». Бажання очолити згадану структуру виявили Надія Войцехівна Стасюк та Наталія Ігорівна Патійчук.

Під час засідань було розглянуто документи подані кандидатами на посаду директора музею, а також проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку установи з кандидатами, які були допущені до участі у конкурсному доборі. 

2

Після обговорення презентованих кандидатами програм розвитку установи, конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду директора КУ «Рожищенський історико-краєзнавчий музей» за результатами відкритого голосування було прийняте рішення: - визнати переможцем конкурсного добору на посаду директора музею – Патійчук Наталію Ігорівну.

У четвер, 15 лютого, Наталія Патійчук виступила перед депутатами зі своєю презентацією. Адже завершальна процедура призначення керівника відбудеться шляхом таємного обрання його кандидатури депутатами Рожищенської районної ради під час сесійного засідання.

2

З метою підрахунку голосів було утворено лічильну комісію у складі депутатів Петра Козака (голова лічильної комісії), Володимира Потапчука (заступник голови лічильної комісії), Оксани Філіпчук (секретар), Олександра Нікончука та Сергія Сосовського. Після короткої перерви, члени комісії продемонстрували депутатам зразок бюлетеня та опечатану скриньку для голосування.

1


У таємному голосуванні взяли участь 26 депутатів райради з 31. П'ять обранців громади від «Солідарності», а саме, Інни Гайворонська, Тетяна Новосад, Віктор Дацюк, Володимир Матвійчук, Володимир Глинюк відмовилися брати участь у голосуванні. Голова РДА Інна Гайворонська, яка очолює згадану політичну силу в райраді, заявила, що їхні члени мають претензії до законності  порядку процедури прийняття рішення конкурсної комісії.

Після підрахунку голосів стало відомо, що депутати підтримали кандидатуру Наталії Патійчук на посаду директора Рожищенського історико-краєзнавчого музею. «За» проголосували 23 депутати, три - проти.

Коментарі
15 Лютого 2018, 22:58
патійчук це дитина що попереду сидить.сміх який план вона виконає.їй з дітьми в палаці дит творч гратись.отак ви вибираєте а ще Горбача серете
15 Лютого 2018, 23:09
Ти майбуть "великий знаток" якщо думаєш що в будинку дитячої творчості діти граються.
15 Лютого 2018, 23:10
Наталь не переживай в тебе все вийде! Так тримати ти молодчинка!!!!
15 Лютого 2018, 23:11
не знаю що ти за чмо , але та дитина хоч вихована. прізвища пишуть з великої букви
15 Лютого 2018, 23:13
підло так наталю робити підло
15 Лютого 2018, 23:15
Ми за тебе тримали кулаки!
15 Лютого 2018, 23:37
Ти йолоп. До Наталі - Не слухай і не читай коментарів дурних людей. Ти розумна дівчина. Ти зможеш! Ти впораєшся! Хоча буде нелегко. Вір в себе.
15 Лютого 2018, 23:43
Музика і Матвійчук, навіть, не знаю як вас назвати. Мабуть саме підходяще це " нелюди"!!!!!! Вам ще все відгукнеться!!!!! Ви такі безстрашні !!!!! А тим хто ходить по головах, не переживає і по тобі потопчуться!!!!!!!
16 Лютого 2018, 00:18
Наталка, ти МОЛОДЕЦЬ !!!!! Я тебе підтримую !!!!
16 Лютого 2018, 00:25
та ціла наталка амбіційна та підступна штучка знаю її добре
16 Лютого 2018, 00:26
Чому Ви віришили, що хтось іде по головах, для чого тоді робити конкурси. Виходить, якщо перемагає неугодна Вам людина, то вона приречена? Спустіться на землю! Вже ця "культура" втомила простих людей. Ви не всесильні і комунальні установи не Ваша приватна власність!
16 Лютого 2018, 00:31
В чому підлість Патійчук? це хіба тебе можна обізвати підлою людиною, бо пишеш поза очі щоб себе не видати. І ще, Наталці 25 років, це доречі, не дитячий вік, а те що фігура гарна без лишніх кілограмів, то це навіть краще-гарніше.
16 Лютого 2018, 00:45
То Точно в 25 літ зїсти людину не дати доробити до пенсії .,
16 Лютого 2018, 01:17
Слухай, назвати себе точкою G і тут щось комусь розказувати. Не сміши людей. Ти хоч знаєш де вона знаходиться? Якщо не знаєш, скажи чоловікові хай пошукає. А якщо ти нею щей думаєш, то гріш тобі ціна.
16 Лютого 2018, 01:32
Що вона зробть?молода та вибачте наслові щей зелена?
16 Лютого 2018, 01:50
А ви майте терпець ,почекайте з півроку, а тоді пишіть свою єресть! А що зробили ті, хто сидів до того? І не тільки в музеї, а й в інших закладах? Що роблять люди передпенсійного віку в Україні? Не за кордоном, а в нашій країні? Анічогісінько!!! Вони просто досиджують свої роки! Вони на курси їдуть, як на каторгу! То в інших країнах, наприклад, в Німеччинні людина дбає сама про свій розвиток, не залежно від віку і завжди стримиться дізнатися щось нового та втілити це в життя. А в нас - пройшов день і слава Богу. Давайте дивитися правді у вічі! Доки ми будемо жаліти пенсіонерів, доти ми будемо сидіти в багнюці. А люди передпенсійного віку мають зрозуміти, що настав нова епоха, коли ти маєш жити розвитком у будь-якому віці, бо ніхто тебе не зобов'язаний жаліти!
16 Лютого 2018, 01:52
А вас мабуть злить той факт що молода? Гендерна нерівність? От і зможе, ще всім покаже як потрібно розвиватись.
16 Лютого 2018, 02:04
НАТАША МОЛОДЕЦЬ ! Втерла носа новосадихі і компанії,ти дуже розумна дівчина ів тебе все вийде ,а Стасючка сама обрала свою долю -слухай і надалі пані новосадихі!!!
16 Лютого 2018, 10:03
хватить вже відгавкуватися стала директором то мовчи в трапочку
16 Лютого 2018, 10:18
З цього коментаря випливає, що в культурі всі директори та працівники мають мовчати в трапочку. Це така дисципліна від начальника, чи ви всі такі "культурні"?
16 Лютого 2018, 11:26
Тетяно Петрівно, та не нервуйтеся так, а то ще удар вхопить. Та відомо, що крім вашого бой-френда Горбача, ніхто інший керівником бути не може. Шкода, що не подавали його кандидатуру і на посаду директора музею, а то б точно вже пройшов.
16 Лютого 2018, 14:19
Поставили підстілку, Музики, запатив 8000тисяч штрафу, далі буде 16000тис. Тільки з свого кошилька.
16 Лютого 2018, 14:20
Поставили підстілку, Музики, запатив 8000тисяч штрафу, далі буде 16000тис. Тільки з свого кошилька.
16 Лютого 2018, 14:42
наталя! ти хороша дівчина , але тобі буде дуже важко. Ти неугодна для РДА , хоч там і працювала і ці дівчата тебе будуть вимордовувати . тобІ взагалі прийшлось стати інструментом в боротьбі мі старшими дядями і тьотями. ДЛЯ ТОГО ШОБ НЕ ПУСТИТИ войтовича в БДТ ДЕПУТАТИ СТОРГУВАЛИСЯ ПО ТОБІ. ти була в потрібний час в потрібному місці . доля. хай щастить
16 Лютого 2018, 15:24
Звідки такі дані? "Велика юристка" Таня Новосад розказала? Не видавайте бажане (для вас) за дійсне.
16 Лютого 2018, 15:34
Не розказала а сама з Горбатим і написала
16 Лютого 2018, 17:02
та навіть візуально теперішня нова директриса схожа на гардеропщицю.схоже навіть голова нечісана.це видно по фото
16 Лютого 2018, 17:24
Хороший крівник буде Наташа Патійчук тільки б не зігнулася б перед Добровольських кодлом.
16 Лютого 2018, 17:27
Так так , директор буде ще той!!!!!!!) Зато носа задирає мало, що не до неба! !!!!!
16 Лютого 2018, 17:35
Надіяє Войцехівно. шкода , що так сталося. В усьому винна Танькаю Вона вас підставила. А сама оформляє документи на заступника РДА. Ви її вже не треба. Ви пішли вногу з нею і її коханцем.
16 Лютого 2018, 17:50
відійдіть тихенько.Нічого не стоїть вашого здоров'я та нервів.Войцехівна - найдіть роботу іншу, не гнилу і сварливу. Відійдіть від культури, будьте розумні.Краще привітайте Наталку, розкажіть все, передайте досвід, випийте кави, і побажайте удачі, І побачите, на душі буде легше!
16 Лютого 2018, 19:40
СЛУШНА НАГОДА ДЛЯ НОВОГО ДИРЕКТОРА РОЗРАХУВАТИ ВОДІЄВУ ДОЧКУ ШИНКАРУК ЯКУ НАДІЯ ВОЙЦЕХІВНА ВПЕРШЕ ЗА СВОЄ ДИРЕКТОРСТВО ВЗЯЛА НА РОБОТУ В СІЧНІ 2018 БО БУДЕ СТУКАЧЕМ ТАКИМ ЯК І БАТЬКО НА РОБОТУ ВЗАГАЛІ ЩЕ НЕ ХОДИЛА І НЕ ХОДИТЬ І ДОБИВАТИСЯ ВСІ СВОЇ ПРАВА І ОБОВЯЗКИ НА ПРАВАХ ДИРЕКТОРА бО ТА ПОТВОРА З КУЛЬТУРИ ПРИЗНАЧЕНА РЕГІОНАЛОМ ГОРБАЧЕМ БУДЕ ТОБІ КРОВ ПИТИ.
16 Лютого 2018, 19:56
Лист Мінкультури від 08.02.17 р. № 393/8/13-17 «Щодо вимог для керівника державного чи комунального закладу культури<br/>МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ<br/><br/>ЛИСТ<br/>від 08.02.2017 р. N 393/8/13-17<br/><br/>Щодо вимог для керівника державного чи комунального закладу культури<br/>Міністерство культури, в межах компетенції, розглянуло звернення &lt;...&gt;, яке надійшло від Міністерства соціальної політики &lt;...&gt;, стосовно кваліфікаційних вимог для кандидатів на посаду керівників державного чи комунального закладу культури та повідомляємо про наступне.<br/><br/>Відповідно до частини першої статті 211 Закону України &quot;Про культуру&quot; (далі - Закон) керівником державного чи комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.<br/><br/>Окрім цього, відповідно до частини п'ятої статті 214 Закону особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:<br/><br/>заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України &quot;Про захист персональних даних&quot;;<br/>автобіографію, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;<br/>копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;<br/>два рекомендаційні листи довільної форми;<br/>мотиваційний лист довільної форми.<br/>Згідно з частиною шостою статті 214 Закону на першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника державного чи комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.<br/><br/>У частині сьомій статті 214 Закону зазначено про те, що особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 211 Закону, за рішенням конкурсної комісії.<br/><br/>Таким чином, кандидат, у якого немає вищої освіти або трьохрічного стажу роботи у галузі культури, не може бути допущеним до конкурсного добору на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.<br/><br/> <br/><br/>Державний секретар<br/><br/>Р. Карандєєв
16 Лютого 2018, 20:30
2. Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка<br/><br/>є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (далі - орган управління).
16 Лютого 2018, 20:40
У частині сьомій статті 214 Закону зазначено про те, що особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 211 Закону &quot;Про культуру&quot; , за рішенням конкурсної комісії. ЗА РІШЕННЯМ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ- читайте уважно закон, а то тільки до коми дочитали!!! А комісія що рішила ??? Правильно....допустити до участі в конкурсі -<br/> ото ж бо !!!!
16 Лютого 2018, 22:44
Правильно, для цього спеціально була і вибрана комісія з подружок Патійчук, і підлиз Музики (Паламар, Ковальчука і т.д.). Ось як чесно все проходить в Рожищах.
16 Лютого 2018, 22:45
В чому видаляєте коментарі.редакціє?
17 Лютого 2018, 00:01
Ти бачив(ла) жеребкувння по визначенню членів конкурсної комісії? То подивись і не мели дурниць.
17 Лютого 2018, 00:50
Бо ти чмо і невдаха, тому нікому твої коментарі не потрібні. От душися тепер злобою.
17 Лютого 2018, 11:31
А вибіркових членів так званої &quot;чесної комісії&quot; поїли кавою перед голосуванням і саме тих 6 чол.,які голосували за Патійчук. І все чесно!!!!
17 Лютого 2018, 15:14
А як же, от такі погані члени комісії &quot;продались&quot; за каву - Сергію не мели дурниць...
17 Лютого 2018, 15:23
А правда така, що вам пора в 41 кабінет. У вас явно якась манія, або кави давно не пили.
17 Лютого 2018, 16:14
Та кава була з коньяком.
17 Лютого 2018, 16:25
Та достатньо вже всіх обливати гряззю,і в тому числі Патійчук.... Так багатьом це рішення не подобається,але будемо говорити,після того як вона хоче б трохи пропрацює.....
17 Лютого 2018, 20:04
Наташа ми за тебе вболівали ,івипий келих шампанського за свою посаду, і повір що за тобою стоїть, дуже багато хороших людей!!!
17 Лютого 2018, 20:23
Ти НОВОСАДИХА , як наколола ВОЙЦЕХОВНУ то признайся в тому !!!