Голова Рожищенської РДА звітуватиме за 2017 рік

15 Лютого 2018, 15:45
5447

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська звітуватиме перед громадою.

У четвер, 22 лютого 2018 року, за адресою: Волинська обл., м. Рожище, вулиця Грушевського, 12, зал засідань районної ради, відбудеться публічний звіт голови Рожищенської районної державної адміністрації Інни Михайлівни Гайворонської.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати в 2017 році, - про це йдеться на сайті Рожищенської РДА.

Регламент заходу:

11:30 – 12:10  –  презентація публічного звіту.

12:10 – 12:40  – запитання та відповіді.

На захід запрошують представників громадської ради при райдержадміністрації, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: Наталія   Яковлєва (тел. 0336821375).

Коментарі
15 Лютого 2018, 18:09
аА коли вона звітуватиме на сесії
15 Лютого 2018, 18:12
Запитайте кого вона подала на заступника
15 Лютого 2018, 18:19
А коли буде звітувати самооборона
15 Лютого 2018, 18:19
так що новосадиха на заступника а горбач на її місце?!
15 Лютого 2018, 19:06
Люди! Гайворонська- це сама холоднокровна людина яка в нас бувала при владі. Жодна людська проблема не стосується неі. Навіть з оточення. Ця людина здатна на найстрашніше. Ще ви побачите, та ще й Савчук колись почухається. А звіт це певно якась обовязкова для неі процедура. Він нікого не цікавить. А ще вона дуже обережна. Єдина надія що у протистоянні між нею і Музикою вони позжерають одне одного. А сухими вийде Новосадиха і Матвійчук. Ще в обнімку потанцюють на руінах
15 Лютого 2018, 19:06
Отого на цій сесії танька не сказала і не скавунчала до депутатів!!!
15 Лютого 2018, 19:38
На цій сесіі Музика продав своі голоси укропу для своіх потреб укропу, а Гайворонська своі теж укропу. І кожен думає шо має партнера. А все тому що хлопці з самопомочі і громадянськой позиціі зневірилися в обох і стали принциповішими. Шкода шо Свобода лягла під іну
15 Лютого 2018, 19:40
а що скакати до депутатів зась.з Танькою ввійдем в європу і втримаємось .такий пілотаж покажем Брусель оніміє.а з вами і не понюхаєм європи.це жінка камінь якщо депутати її бояться.і не відписуйтесь мокрі штанці бувають
15 Лютого 2018, 19:49
Хто переміг Войтович чи Кметюк
15 Лютого 2018, 20:41
Ти що з бодуна? Читай заголовок.
15 Лютого 2018, 20:50
Ти ще не знаєш що то за падло ,яка там європа! ,Там не буде кого оббріхати, поскандалити,премії переполовинити і тд
15 Лютого 2018, 21:51
Ситуація порівняно з попереднім роком змінилася, Таню мають підвищити, її місце звільняється, то нащо Горбачу та Просвіта, коли він зрозумів, що може стати начальником всієї культури. От він і викабелюється з тими Типовими контрактами, бо як тепер дати задню???? Тепер перспективи більші... Скоро будемо знову обирати директора Просвіти))))
15 Лютого 2018, 22:15
Якщо в ДНР і ЛНР почитають коментарі на сайті район рожище,то вони ще більший х у й заб'ють на Україну :(((
15 Лютого 2018, 23:15
прошу назвіть мені здобутки Рож самооборони.хоч щось.а фотографують під вікном Таньки.сигналять по місту
16 Лютого 2018, 00:33
Скажіть тій Танці Новосадисі хай вії зніме нарощені ато вона за ними нічого не бачить.... ПОЗОРНИЦЯ
16 Лютого 2018, 00:38
Схаменіться, а то складається таке враження, що як перестануть про Таньку писати, то не цікаво Район Рожище читати. А по вчинках Тані можна сказати, що їй це навіть подобається (не зупиняється) - артистка....
16 Лютого 2018, 13:40
Визнайте її звіт незадовільним і висловте недовіру. Нехай валить в Підліски коров пасти.
16 Лютого 2018, 15:14
а тебе поставим на її місце.чи тобі дозволяє освіта.чи маєш 3 класи
16 Лютого 2018, 16:01
Вони хочуть голову рда зловити яка є частенькою гостею в Новосадихи НА ПЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯНКАХ.
16 Лютого 2018, 17:05
ну й що а ти хіба не пєш.тільки вони госку пють бо гроші є.а на точці береш так так правда.не завидуй
16 Лютого 2018, 17:23
Недовіру тільки можна висловити Музиці і це скоро буде
16 Лютого 2018, 18:08
Винесіть козу нафік!
16 Лютого 2018, 19:50
Підтримую коментар "Люди..". А за вії це через заздрість, що Таня гарна жіночка і приємна, а вас напевне природа обділила красою от і пишете, що на язик збреде бо більше висловитись іншими словами не дано!!!
16 Лютого 2018, 22:32
Угу, вже грозились раз і що з того вийшло - ВЕЛИКИЙ ПШИК. Нема голосів для цього - НЕМА!!!
17 Лютого 2018, 10:23
Щоб висловити недовіру голові РДА у Музики кишка тонка.
17 Лютого 2018, 10:34
А де питання про роботу голови адміністрації! Це головне,робота виконана,а не ця дурня що тут обговорюється!
17 Лютого 2018, 15:05
Неловіру голові РДА можуть висловити депутати і внести на розгляд сесії теж можуть депутати, а не голова ради - як кажуть наші закляті друзі москалі: "учітє матчасть".
18 Лютого 2018, 00:40
Хто знає причину відсутності коментарів від СИНЬО-ЖОВТОГО БУРЯКА і таємного Василя Т. ?
18 Лютого 2018, 03:22
їх забанили.
18 Лютого 2018, 14:18
ВИ ЗА...АЛИ УСІ. ІДІТЬ НА ..Й
18 Лютого 2018, 14:18
І БУРЯК ВАМ УСІМ В ЖО...У
19 Лютого 2018, 04:07
Громадяни України,які повині державними справами керувати живуть,як кури в курятнику;сруть на нижнього,клюють ближнього,і лізуть наверх по драбині.