У Рожищі запрацювало нове виробництво

25 Січня 2023, 19:20
На виробництві 11454
На виробництві

У місті Рожище відбулося освячення нового швейного цеху, який незабаром розпочне свою роботу. 

Урочистий захід відкриття організували у середу, 25 січня. Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському управлінні Луцької філії обласного центру зайнятості.

Нове виробництво у місті започаткувало луцьке товариство з обмеженою відповідальністю «Чарівниця» ЛТД, що має понад тридцятилітню історію.

Участь у церемонії відкриття взяли численні гості, серед яких очільник Рожищенської територіальної громади Вячеслав Поліщук та начальниця Рожищенського управління Луцької районної філії Волинського ОЦЗ Лариса Вишневська.

Підприємство спеціалізується на пошитті високоякісної військової амуніції, якої нині потребують наші захисники. За словами директора підприємства Анатолія Чубая, все це – нові робочі місця із достойною заробітною платою для жителів громади.

Нині триває набір на роботу за професією «швачка». Майбутнім працівникам гарантують офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату, безпечні умови праці та повний пакет соціальних гарантій, передбачених законодавством.

Коментарі
25 Січня 2023, 19:05
Було 2 чуда :стидота колишній висуванець партії Ковальчука - стоматолога керівника ,,Батьківщини' псевдомер Поліщук і любительниця жити за рахунок безробітних Вишневськв .Ці 2 особи давно звикли і шикувати за державні гроші .
26 Січня 2023, 07:58
А яким боком там бубстер? Прийшов *балом посвітити?
27 Січня 2023, 08:34
Бубочка побіг відкривати підприємство ,до якого не має жодного відношення,в кращих традиціях совка. Якби власник не був проти він би і стрічку червону перерізав
Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Субота
04.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром