У Рожищенському музеї провели урок державності

24 Січня 2023, 12:36
Під час заходу 614
Під час заходу

Урок державності «Єдина країна – єдиний народ» провели у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї. 

На захід 23 січня завітали учні восьмих класів Рожищенського ліцею №2 разом з вчителями Ларисою Свистуновою, Світланою Яручик та Оксаною Яремою. Про це повідомили на сайті Рожищенської міськради.

Історичні події творення державності в масштабах України загалом та на теренах Рожищенського краю – основний лейтмотив цієї зустрічі.

Розпочався захід з виконання Гімну України. Головний зберігач фондів музею Тетяна Переходько розповіла учням про головні події підписання Акту Злуки. Учні переглянули відео «День Соборності. Як об'єдналися дві частини України».

Завершився захід виступом працівника музею Романа Трофімчука, який розповів про історію святкування Дня Соборності у місті Рожище, як вперше прозвучав гімн «Ще не вмерла України...» в будинку культури та як фарбували у жовто-сині кольори рожищенський міст.

«Сьогодні тема єдності знову набула неабиякого значення. Ми знову вкотре виборюємо свою незалежність і боремося за нашу Соборну Україну. Як ніколи раніше, День Соборності – це нагадування нам про те, що сила нашої держави в єдності українських земель», – йдеться у повідомленні.

Коментарі
24 Січня 2023, 11:35
Роман Трофімчук - достойний кандидат і заміна хабарника - -нач.гуманітарного відділу Кузави І. ,який так ожирів ,що за своїм животом простих людей не бачить .
Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Субота
04.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром