Рожище-Дубище: У маршрутки на ходу відлетіло колесо

14 Лютого 2018, 10:10
9918

Під час руху у маршрутки «Луцьк-Дубище» в селі Княгининок відвалилось заднє колесо.

Про це повідомляє Під Прицілом.

Аварія трапилася близько 9:00 у середу, 14 лютого. Згідно з попередньою інформацією, водій рухався з допустимою швидкістю, тому внаслідок пригоди ніхто не постраждав.

Хоча за таких погодних умов і аварійного стану транспорту могла трапитись біда.

На місці пригоди очікують патрульну поліцію.



 

Коментарі
14 Лютого 2018, 12:33
Посадити механіка який випустиав не справний автобус з гаража, якщо такий є, якщо не має то хазяїна, другим буде урок, будуть самі зранку лазити під всіма автубусами...
14 Лютого 2018, 12:42
Колеса недотягнуті були, тому й пообривало шпильки!!!
14 Лютого 2018, 13:34
про які колеса можна говорити в їх нема часу гроші рахують це недбапість самого перевізника
14 Лютого 2018, 13:35
Калян трохи газував))
14 Лютого 2018, 13:51
Не один Калян і механік винні,а дороги які? Ганьба!
14 Лютого 2018, 14:11
чого скидати на дорогу треба перевірити технічний стан автодор що мав колеса прикрутити
14 Лютого 2018, 14:14
А в нас все Автодор має робити - і колеса прикручувати і водіїв на профпридатність перевіряти. Кажуть, відкрутилися шпильки, то де був механік який мав би перевірити стан транспорту?
14 Лютого 2018, 14:19
хай трошки в транспорт вложують а то тільки в вармани на нашому здоровї економлять а потім виного неможна найти
14 Лютого 2018, 14:24
А двері на шнурку в маршрутці вам як
14 Лютого 2018, 14:29
тому і треба щоб перевізник відповів взявся возити людей будь добрий тримай все в порядку а водії щоб нехамили кожен повинен виконувати свою роботу
14 Лютого 2018, 14:38
Звісно, що водій не винен. Скільки б вони не говорили, не просили, власник сказав "Їдь!" він і їде. А роботу тепер треба всім
14 Лютого 2018, 14:42
Мабуть одним автобусом їхали, тільки я бачила, як палкою підпирали двері.
14 Лютого 2018, 14:43
в маршрутках такого можна надивитись і не тільки шнурки а підлога хитається як землетрус
14 Лютого 2018, 15:00
За що ми платимо такі гроші за проїзд????????????????????Добре, що все обійшлося!!!
14 Лютого 2018, 16:49
пишуть такі заголовки?
14 Лютого 2018, 16:57
що у неудачниці день не вдався, вирішила умом і сообразітєльностю бліснуть?)))))))))))))))))
14 Лютого 2018, 17:07
Вона хороша і мудра мама, яка їхала на роботу ,ти щоб таке писати про себе подумай !Чи в тебе він вдався ,я думаю ні !!!!!!І якщо хочете ,щось відписувати пишіть справедливо Імя своє ,а не придумане !!!!А якщо слабо то не розкривайте рота !!!!!!!!!
14 Лютого 2018, 18:36
ви всі хороші і мудрі але це не означає.що з головами у вас порядок
14 Лютого 2018, 21:39
тут повно невдоволених а вранці лізете як саранча .не боїтеся що двері на шнурку хоч на одній нозі але поїду.значить позатикайте морди
14 Лютого 2018, 22:20
10 років тому цей машрут був найкращий на даний час один шофер супер а другий якісь бешаний
15 Лютого 2018, 01:18
Якщо ви шановні люди не задоволені проїздом в громадському транспорті то замовляйте таксі і шасливої дороги.
15 Лютого 2018, 01:21
В нас так завжди ціни піднімають,а результату немає.Пальне дороге,мастила та ремонт також от і висновок.Плати дорого але їдь з острахом.
15 Лютого 2018, 09:20
Я не вигороджую водія бо саме вони обслуговують свої автобуси самі а не механіки .... але кожного дня їдучи на Дубище я боюсь і за свої колеса здається що вони можуть відіратись .... Низький уклін вельмешановним чиновникам за чудові дороги.
15 Лютого 2018, 13:09
То дивіться за станом автобуса а не захвилинами колегів по рейсі. І негрубіти пасажирам!!!
15 Лютого 2018, 14:04
Ти чмо безмозгле. Про яке таксі ти мелеш. Люди виживають ледь - звідки гроші на таксі. А тобі, я так розумію, дороги наші не подобаються. Ну то купи собі вертольота і не нарікай на погані дороги. Ну якось так....
15 Лютого 2018, 17:41
я з вами згідна якби у власника забрали патент на перевезення.може тоді знайшовся б механік а дороги в нас ремонтують.от в ці дні біля мосту по снігу латають ями.у нас своя методика зроблять на100гр спишуть на 10000 .йдем в європу.тільки наші люди взимку асвальт кладуть.фундамент заливають
24 Травня 2018, 11:49
Шановний, Варшава Віктор Миколайович, перевізник рейсу м.Луцьк - с.Дубище, зверніть будь ласка увагу на вашого шофера (їхав 23.05.2018). Зайшла жінка заплатила гроші, сказала куди їде, пройшла по салону.<br/>Через трохи попросила отримати здачу, на що шофер почав кричачи запитувати куди вона їде і скільки вона дала грошей, після чого віддав здачу. але цим не закінчилось. Пройшло декілька хвилин і шофер не дивиться на дорогу, а розвертається до пасажирів і починає кричати на бідолашну жінку. Жінка деякий час не реагувала, а потім дала зауваження, що під час руху машини потрібно дивитися на дорогу а не кричати в салон. Та істерика у водія не припинялася. Тоді бідолашна жінка попросила у водія, щоб не кричав на неї бо вона вагітна і продовжувати суперечку не збирається, та істерика у водія не припинялася. Жінка сказала, що звернеться з скаргою, та його це не зупиняло, видно йому все можна. А коли жінка мала виходити, водій зупинився, але дверей не відчиняв, а продовжував кричати до жінки. Я їзджу кожен день і чоловік, і мої діти до Луцька і з Луцька, але десятому буду заказувати, щоб до тої маршутки ніхто не сідав. Це людина заплатила за проїзд і отримала купу принижень... Жах! Як ви жителі с.Дубище терпите такого водія, його пора давно спустити з східців.