Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Служба охорони припаркувала авто на «зебрі»

20:27 13.02.2018
2272

Незважаючи на значні штрафи за неправильне паркування авто, порушників вистачає навіть в центрі Рожища.

Тому рубрика «Без правил та культури» досі актуальна.

Фото з правопорушенням у спільноту АвтоАндони, що у Facebook, запостив Роман Г. Світлина дуже красномовна, адже авто припарковане прямісінько на пішохідному переході.


Коментарі під постом не забарилися. Одні засуджують водія, а інші - знаходять виправдання.

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Так, так, і пішоходам теж. Зміни починаються локально, й саме з вас.

;
Коментарі

Турки

23:14 13.02.2018

Вчіть ПДД. Якщо розмітка стерта на 30% та більше - за дане порушення не можна карати. Старимновим поліцаям теж потрібно вчити правила, а не ... Страждати. Нехай пишуть протокол на дорожню компанію, яка відповідає за розмітку на цій ділянці. За ями на дорозі теж потрібно,щоб писали, а не лише на простих людей аби план виконати.

До !журналісти! В лапках

23:17 13.02.2018

Ви спочатку вивчіть питання про яке пишете і лише тоді строчіть статті!

До критика в лапках

23:29 13.02.2018

Там окрім розмітки є знак "пішохідний перехід" він теж нічого не означає? І турок то ви, чи ти))) Бо яке падло дало таким права, то не зрозуміло!!

і ще

23:31 13.02.2018

якщо на дорозі сніг, то всьо? Для тебе не існує ні знаків ні розміток? Ти но полистай правила ПДР, а тоді свій рот відкривай

ха-ха

23:34 13.02.2018

то людині поліція на хвіст передній наступила, от він до всіх новинок клепає "За ями на дорозі теж потрібно,щоб писали, а не лише на простих людей аби план виконати". Піди тай розбирися з тими хто тебе образив, бо вже дістало те скавунчання недолугої людини. Власне !Я"тільки в коментах може висказати. Безхребетне

ох

08:20 14.02.2018

підіть подивіться як паркуються депутати біля міськ ради

До знавців

08:48 14.02.2018

1. "12.4. Зупинка забороняється:

на пішохідних переходах і ближче 5 м перед ними;" ---- де на фото знак "пішохідний перехід?" Я думаю, до знаку там більше ніж 5 метрів.

2. Дорожня розмітка стерта на 70-80%.

Для крикунів: водій юридично нічого не порушив і зсиляючісь на норму закону та госту розумний поліцейський не випише постанову на водія, а випише припис на дорожню службу.
Ви хочете жити в тюрмі де вас даї-поліцаї лише карають - це ваше бажання вже здійснено в Україні, а я хочу щоб поліцейські не лише карали порушників (що дійсно потрібно робити, якщо людини порушила), а і дивилась за знаками, розмітками, ямами, ... і хоча б періодично виписувала приписи організаціям які відповідають за ті чи інші ділянки дорожнього руху.

Надіюсь, що суспільство в Україні до росте до того рівня розуміння, що поліція на дорозі - це впершу чергу безпека дорожнього руху. Що поліцейські мають воювати з дорожньою службою та комунальщиками заради безпеки на дорозі. Поки я цього не бачу, а навіть навпаки: стану біля ями та суцільної лінії і буду штрафувати водіїв за об'їзд ями в якій колесо можна залишити, ... не знаючі норм закону люди як телята погоджуються з протоколами і платять штрафи.
Вожу дитину в школу і біля шкали є чіткий пішохідний перехід на якому одна за одною стають машини і ніразу не бачив там "нову" поліцію. Мені здається вони не навчились вибирати пріоритети, що дійсно важливо для безпеки руху стояти в кущах, за поворотом або, на дорозі на якій яма на ямі, але є суцільна лінія чи оберігати наприкала дітей які йдуть до школи.
Перепрошу! Згадав! Одного разу мене чуть не збив поліцейський (можливо гаїшник (не розгледів)) на службовому авто на пішоходному переході біля щколи який привіз дитину на навчання.

Якось так я бачу. Подивіться, як за кордоном працюють поліцейські і що в них на першому місці - благо ютуб відкритий для всіх. Мої спостереження: Якщо ти щось незначне порушив - тебе попередять. Якщо щось суттєве - тебе заламають. Якщо ти втікаєш від поліції - поліція не буде жаліти службові авто та зупиняти пересічні автомобіля для зупинки порушника.... (останнє так робили частенько гайці за поліцією поки не помітно)

До поліцейських які прийшли змінювати систему

08:58 14.02.2018

Шановні, можу лише подякувати вам за відвагу і самопожертву. Я надіюсь вас більшість. Я з не чуток знаю про ваші зарплати, витрати на роботу (напевно лише в Україні поліцейський має за власний кошт придбати для себе ручку, ..., ..., можливо навіть заправити службовий автомобіль) ви так довго не протягнете. Для зміни вам потрібно об'єднуватись і виходити на страйки. Щоб вам підняли заробітну плату і забезпечили всім необхідним для роботи. Якщо будете мовчати - всі що залишаться на роботі переростуть в стару ДАЇ :)

На голому ентузіазмі не протягнете довго. Успіхів вам ;)

Вася мєнт

19:03 14.02.2018

Значні штрафи? Ч. 1 ст. 122 штраф 255грн, не смішіть що вони значні, навіть 10 літрів бензину не купиш

Сам

21:20 28.02.2018

А коли по Шевченка буде знак на перехресті ?

17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин