На Рожищенщині мізкують над форматами об’єднання

12 Лютого 2018, 15:55
3859

У Рожищенському районі замислилися над форматами об’єднання.

Згідно із перспективним планом, у цьому районі має бути створено п’ять об’єднаних територіальних громад. Нині створена лише одна - Копачівська ОТГ, тому децентралізаційні процеси у Рожищенському районі тривають, - йдеться про варіанти формату із Щуринською та Ясенівською громадами.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Радник із питань децентралізації Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан розповіла, що йдеться про формат у контексті об’єднання двох сільських рад. Щоправда, на думку експерта, такий формат є недоречним, адже ОТГ не буде спроможною. Населення такої громади сягатиме лише 2,2 тисячі, що суперечить методиці формування об’єднаних територіальних громад.

Радник додала, що також наразі немає згоди на об’єднання від Доросинь.

Зауважимо, що у Рожищенському районі під питання залишається створення громади у форматі Переспа та Рожище.



 

Коментарі
12 Лютого 2018, 18:03
Хотілося б сказати зраднику із питань децентралізаці що взагалі формат об'єднань є недоречним, більше того нічого спільного обє бання з децентралізацією не мають. Забрали колись від сільських рад школи, фапи, землю а тепер віддають) Тільки не просто так віддають а з умовою об'єднатись. Це шахрайство на державному рівні а ніяка не децентралізація.
12 Лютого 2018, 19:08
Хто колись забрав?
12 Лютого 2018, 19:50
Не звертайте уваги. В чоловіка біла гарячка ))))
12 Лютого 2018, 20:26
ЦЕ В КОГО БІЛА ГАРЯЧКА В ЦИХ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ.ТИПУ КАРПЮКА І ПОЛІЩУКА?
12 Лютого 2018, 20:30
НАПЕВНО ВОНА ДО НИХ ПРИСТУПИЛА
13 Лютого 2018, 09:13
Бл одні експерти і радники розвелись то. Костюми Красний як на гульки. По чому експерт вапрос?
13 Лютого 2018, 15:30
а до чого тут костюм
13 Лютого 2018, 21:36
Я ржу. Зібрались два Д....И обєднання роблять . Один з Щурина з "трьома класами" освіти догосподарювався що школу як середню закриють в 2018 році. На ТРИ села Щуринської сільради в дитсадку ОДНА група дітей працює, а в другій половині приміщення дитсадка БАР. Добре хоч що не БАРДАК . А другий лентяй на всю округу. За двадцять літ головування ніц не зробив, тільки пузо наїв ,що в двері не влазить. Гонити їх всіх свині пасти то більш толку буде.
14 Лютого 2018, 21:26
Цікава логіка.Карпюк і Поліщук винні що немає дітей по школах і садках?Аде ваша молодь.Остається в селі?Ні бо нема роботи.Обєднуйся чи ні а як було так і буде.
15 Лютого 2018, 09:45
Коли приєднаємось до Рожищ?коли вже розженуть ту шушвар,яка сидить ніц не роблять,,міняти все і всіх)))))
16 Лютого 2018, 09:51
Якби були створені умови - дитсадок працював і. ін. то може родили би дітей . А так куди їх дівати. От і замість дитсадка "самі ідуть і діточок своїх ведуть" в бар що в приміщенні дитсадка в с.Щурин. Видно голова має зиск більший з бару тільки в кишеню а не в бюджет...
16 Лютого 2018, 15:16
Лук'ян мабуть з будуна,затянуло по самі помідори......
17 Лютого 2018, 13:55
Не затягнуло,а затягнули.Дурний,був нормальний чоловік.Ще не одна баба,до добра не довела!!!