Малюнок вихованки Рожищенського будинку дитячої творчості прикрасив фасад служби 101 області

29 Листопада 2022, 15:15
Банери з малюнками розмістили на фасаді приміщення 2251
Банери з малюнками розмістили на фасаді приміщення

Українські діти – найкращі та найталановитіші. Це ще раз доводять їх художні роботи про діяльність пожежно-рятувальної служби, що використані для оформлення фасаду ГУ ДСНС області та 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини Луцька – найбільшої на Волині.

Про це 29 листопада повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.

На основі яскравих і реалістичних малюнків Яни Романович, 2007 року народження (вихованка гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячо-юнацької творчості Нововолинська) та Дарини Кучерук, 2006 року народження (вихованка зразкової студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Художній дивосвіт» Рожищенського будинку дитячої творчості) рятувальники виготовили банери та розмістили їх на фасаді, на висоті, по обидва боки від боксів спеціальної техніки служби 101.

На одному з банерів використано вислів 8-річного хлопчика Давида з Павлограда, який прагне стати рятувальником, як його батько і прожити одне життя, щоб врятувати тисячі.

«Сюжети малюнків надихатимуть рятувальників на щоденну, почасти з ризиком для власного здоров’я і життя, працю заради безпеки громадян і порятунку людей в умовах пожеж, надзвичайних ситуацій», – йдеться у повідомленні.

До слова, авторки робіт – переможниці обласного конкурсу малюнків та робіт «Рятувальники очима дітей», що проводиться уже понад десять років серед дітей закладів позашкільної освіти Волині.

Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Субота
04.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром