У Рожищенському суді засудили поліцейського, який хотів затримати п’яного прокурора

24 Листопада 2022, 16:35
Рожищенський районний суд 3450
Рожищенський районний суд

Рожищенський районний суд визнав винним поліцейського з Нововолинська Віктора Циплакова у порушенні недоторканості житла та призначив йому покарання – два роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Поліцейський подаватиме апеляцію.

Судове засідання відбулося 21 листопада, повідомляє БУГ.

У вересні 2020 року в Нововолинську правоохоронці спіймали п’яного водія, який втікав від них, не реагуючи на сирену та проблискові маячки. За кермом автомобіля Opel був прокурор Володимир-Волинської прокуратури Микола Троцюк

Він поводив себе нахабно та неадекватно: спочатку втікав від поліції, бігаючи навколо будинку тещі, а потім, помахавши правоохоронцям рукою, сів у машину та поїхав.

Коли ж його спіймали, то він відмовився проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння, фактично визнаючи, що п’яний.

Наприкінці квітня 2021 року стало відомо, що Микола Троцюк більше не працює в органах прокуратури. Однак вже через два місяці з’явилася інформація, що він поновився на посаді. Натомість одному з поліцейських Віктору Циплакову, який брав участь у затриманні п’яного прокурора, Державне бюро розслідувань оголосило про підозру за статтею 162 КК України «Порушення недоторканості житла».

Суд першої інстанції – Рожищенський районний в особі судді Інни Гармай – визнав поліцейського винним у порушенні недоторканості житла, коли він, затримуючи нетверезого прокурора, зайшов за ним слідом за огорожу. Віктору Циплакову призначили покарання у виді двох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Тобто, рік умовно.

З таким рішенням він не згідний, вважає його незаконним та несправедливим, тож подаватиме апеляцію.

Потерпіла сторона – теща та тесть Троцюка та сам прокурор в суд не з’явилися. До слова, Микола Троцюк після поновлення на посаді ще й отримав 65 тисяч компенсації.

Коментар
01/10/2023 Неділя
01.10.2023
30.09.2023