У Рожищі стартуватиме автопробіг за доступні «євробляхи»

02 Лютого 2018, 23:18
5309

Рожищенці долучаться до акції за доступне розмитнення машин.

У неділю, 4 лютого, по всій Україні проходитиме акція за доступне розмитнення автомобілів, в якій візьмуть участь члени Всеукраїнської організації «Авто Євро Сила».

Акція, метою якої є інтенсифікація діалогу з владою про доступне розмитнення транспортних засобів, проходитиме одразу в усіх обласних центрах. Більшість людей на цій акції будуть використовувати власні автомобілі, як української, так й іноземної реєстрації.

Також вимагатимуть встановити «справедливі ставки розмитнення та справедливі умови розмитнення автомобілів».

У Рожищі учасники акції збираються на площі Богдана Хмельницького у неділю, 4 лютого, о 12 год. Згодом колона автомобілістів вирушить у напрямку обласного центру, де долучиться до Всеукраїнської акції за доступне розмитнення машин.

«До автопробігу запрошуємо доєднуватися усіх, не оглядаючись на те на якому авто ви їздите - на єврономерах чи українських номерах», - зауважують організатори.

Зареєструватися можна за номером 095-575-12-40 (Людмила).

Нагадаємо, «Авто Євро Сила» - рух, заснований у 2016 році для захисту прав автовласників. Наразі існує 120 осередків цієї ГО, які налічують 60 тисяч учасників.

Коментарі
03 Лютого 2018, 01:29
долучатися якщо в них 60 тис.
03 Лютого 2018, 01:40
Порізати всі ті корита на металолом! — дивись і кількість дтп зменшиться і екологія покращиться!
03 Лютого 2018, 01:57
Навчись вулицю переходити.то може і зменшиться кількість дтп. Аналітик ти наш
03 Лютого 2018, 02:00
Да канєшно,небуде єврономерів,будуть дальше 40-ка річні вази, тази ліпити,вони ж не забрудньоють екологію!!!
03 Лютого 2018, 02:00
Навіщо вам ті доступні авто...доріг в нас немає,машину десь припаркувати проблема,бензин дорогий і гамно...краще виходимо За дешеве м'ясо!!!
03 Лютого 2018, 02:05
З рожищан підтримують АвтоЄвроСилу декілька людей!А машин в Рожищах на євро номерах кожна друга!
03 Лютого 2018, 02:06
екологія кажеш? це ти певно друг того що Васадзе, який штучно створив обмеження евро 5, і не можна зараз розмитнити нормальні авто, типу євро 3 і євро 4...
03 Лютого 2018, 02:23
А де Автоєвросила була хоть роки 3 назад?коли не було майже блях...чого тоді доступне розмитнення не вимагали...? Чи спочатку понаганяли лєвондосів і тепер так буро кричать за дешеве розмитнення...я також хочу іздити на дешевому авто...то нехай і мені Автоєвросила вимагає вернути 4 штукі $ за сплачений акциз
03 Лютого 2018, 02:29
Вулицю якраз і на переході ой як довго треба переходити бо кожна друга бляха їде і нікого не бачить з великої радості Що вона їде і їй ДОРОГУ!
03 Лютого 2018, 02:35
а шо самому слабо щось вимагати ?чи вимагалка не виросла ?
03 Лютого 2018, 02:44
Чого розкілатись словами!Кому що не подобається,вийдіть на акцію і скажіть!
03 Лютого 2018, 09:01
Нехай дадуть зарплату щоб людина могла тоже купити автомобіль наших номерах а то міністри гребуть мільйонами зарплату і катаються на ланкрузерах і ланджроверах
03 Лютого 2018, 10:07
я не за машини я за дешеве мясо
03 Лютого 2018, 11:18
Ну ти якийсь просто кабан ненажера. Пальці хоть поміщаються на клаві....
03 Лютого 2018, 11:32
Дуже багато людей проти бдях .а особливо смаркачі позаливають морди і гадають ночами по центрі як. Скажені. ..
03 Лютого 2018, 12:09
А на українських номерах типу всі тверезі їздять, і ніхто не порушує?, у вас усіх якась така асоціація дурна, якщо на бляхах значить він малалєтка. пяний, і точно має зробити дтп, і його машина всім мішає, бо бачиш но понакуплювали
03 Лютого 2018, 12:41
03 Лютого 2018, 12:42
Бляхи, гівно
03 Лютого 2018, 12:57
Діло не в бляхах, хай їздять. Діло в тому що малалєткі покупляли машини які неможуть втримати в руках на дорозі. Бо під капотом махіна. І чудять. І статистика говорить про те що відсоток аварій спричинених на єврономерах більший чім на укр. Я особисто нічого проти єврономерів немаю, хоча сам катаюся на на наших номерах. Зареєструйте машину хоч десь, щоб у випадку створення дтп можна було когось притягнути до відповідальності. А не забрався і шукай вітра в полі.
03 Лютого 2018, 19:39
стало страшно виїжати на дорогу стільки розвелося євроблях, кожен смаркай який тільки вчора получив права купляє авто на євробляхах і літає бо він "директор"
03 Лютого 2018, 19:48
друг працює в мрео, експертом криміналістом, розказував мені статистику дтп Волинської області, 75% дтп за участі євроблях....задумайтесь над цим...
03 Лютого 2018, 20:07
Проблема не в євробляхах! А проблема що люди купують права!
04 Лютого 2018, 17:32
гасають і з купленими правами, і взагалі без них неповнолітні шмаркачі по 15-16 років... була колись свідком розмови пацанів-десятикласників, серед них був сусідський хлопець 15 років. хвалилися один перед одним як гасали по центру на своїх євробляхах. а поліція догнала і розказували хто яку взятку дав...
04 Лютого 2018, 18:09
Дайте просто жити достойно. Щоб авто не було показником статку,а інструментом для комфортного пересування. І в Польщі смаркаї ганяють на авто і що з того??? <br/>Проблеми в ваших головах))))
04 Лютого 2018, 18:25
Даешь на Київ !!!!на майдан.....
04 Лютого 2018, 19:05
А без грошей... за ідею.. в тому і проблема коли є люди які мають гроші просувають свої власні ідеї. Використовуючи таких як ви. Досить бути стадом.. сядьте подумайте це не боляче. Майте свою ВЛАСНУ ДУМКУ!!
04 Лютого 2018, 21:45
хіба справа в &quot;бляхах&quot;.зрозумійте рано чи пізно справа вирішиться в ту чи іншу сторону, але.... у випадку розмитнення всі бляхи будуть на укр. номерах. чи перестануть смаркаї ганяти ? у випадку заборони блях будуть ганяти на тавріях чи ланосах. чи на бездокових мотиках. все одно будуть. бо бардак усюди.просто якби поліція брала жорстко за сраку незалежно від номерів , МОЖЛИВО був би порядок. хто старший згадайте Будяка. у всьому є логічне закінчення. і скоро в нас закінчаться дороги. пересядемо на вози.
06 Лютого 2018, 11:46
10 ти річний мерс на бляхах коштуе дешевше ніж 10 ти річний ланос .. ду тут корито???корита це вази пази зази))))яким понад 30 років