Подарунки, пісні та усмішки: Юрко Журавель влаштував свято для юних волонтерів у Рожищі

21 Вересня 2022, 18:31
Юні волонтери у Рожищі 797
Юні волонтери у Рожищі

Емоційна та весела зустріч відбулася у приміщенні громадської організації «Самооборона» міста Рожище. Там відомий музикант та художник, лідер гурту «От Вінта!» Юрко Журавель з дружиною Наталією спілкувалися із рожищенськими дітьми та молоддю.

Дійство відбувалося у середу, 21 вересня. Про це повідомила кореспондентка Район.Рожище.

Приводом для зустрічі у місті стала благодійна ініціатива, яку очолила в Рожищі студентка Вікторія Шварцкоп. Разом із дітьми вона організувала дві кампанії зі збору коштів на антидронові рушниці для Збройних сил України. 

Дитячий батальйон «Бандерівці» зумів зібрати майже 400 000 гривень. Влітку діти виступали просто неба у центрі Рожища та залучали кошти. 

Рожищенські волонтери вирішили підготувати для юних колег сюрприз. Вони звернулися до Юрія Журавля. Спочатку планували просто закупити футболки для малечі. Однак історія благодійності рожищенських дітлахів настільки вразила музиканта, що вирішив приїхати особисто та подякувати дітям за свідому позицію.

Разом з дружиною Юрко Журавель подарував рожищенським дітям футболки, іменні книги та календарі.

Та, схоже, найбільше емоцій усі учасники зустрічі отримали від спільного виконання українських пісень. Музикант пригадав свій концерт у Рожищі у 2001 році та отримав запрошення знову виступити на Дні міста.

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Неділя
02.10.2022
01.10.2022
30.09.2022