У Рожищі «взяли» молодика з наркотиками

24 Січня 2018, 18:30
6651

Співробітники волинської поліції вилучили у двох чоловіків амфетамін та марихуану. 

Інцидент трапився у вівторок, 23 січня, - повідомляє прес-служба поліції Волині.

На вулиці Конякіна у Луцьку у 36-річного місцевого жителя правоохоронці знайшли поліетиленовий згорток із порошком білого кольору, схожим на амфетамін, вагою близько 0,5 г.

Цієї ж ночі поліцейські на вулиці Незалежності у місті Рожище вилучили у 30-річного чоловіка паперовий згорток із подрібненою речовиною схожою на марихуану, вагою близько 3 г. 

Усе вилучене направили на експертизу. 

За обома фактами слідчі відкрили кримінальні провадження. Чоловікам «світить» до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Коментарі
24 Січня 2018, 21:51
Хто такий
24 Січня 2018, 22:35
Поки у розвинутих країнах легалізовують канабіс, у нас за таке садять і цим самим ламають людям життя..
24 Січня 2018, 23:16
умнік таким треба затикати руки в ж... а школярі .які це купляють не ламають собі життя
24 Січня 2018, 23:18
згідна таких уродів треба не садити .а знищувати
24 Січня 2018, 23:51
А хіба алкоголь не більше шкодить ? Ви подивіться скількі людей поспивалося, скількі різних злочинів було скоєно під впливом алкоголю, то за це ніхто не говорить , хотя алкоголь є у вільному продажі!!!!! <br/>Спочатку як писати ви проаналізуйте що більш шкідливе <br/>І як на мою думку спитими людьми лекше маніпулювати так що потрібно задуматись маріхуанна і не така вже шкідлива як вона здається на перший погляд!!!
24 Січня 2018, 23:52
Сидорчука взяли чи стаса
25 Січня 2018, 00:23
Зробіть будь-ласка статтю, тут є доволі цікава інформація по районній раді. http://dropmefiles.com/N7Oph
25 Січня 2018, 00:41
А кого взяли? Їх багато є?
25 Січня 2018, 10:43
ти з космосу наркотичні препурати вже після першого вживання можуть викликати залежність.піди купи покурити своїм дітям або братам чи сестрам
25 Січня 2018, 14:45
А алкоголь не визиває залежність?<br/>Подивись яка в нас нація, більшість людей алкоголікі,так краще заборонити алкоголь.<br/>А на рахунок маріхуани ви ще не готові , ви ще не готові зрозуміти що це не так вже і погано, а коли зрозумієте то пів населення буде ходити клянчити гроші щоб купити горілку <br/>Люди схаменіться!!!
25 Січня 2018, 20:38
давайте будемо всі нюхати курити колотись це добре.просто дурник каже що це треба зрозуміти а от 100 грам це зло тільки у нас пють починаючи з вчителів.медиків військових кінчаючи всіма решта .у нас не пють лише штунди
26 Січня 2018, 07:34
Нормальні люди через яких хоть нація може взяти здорові гени
27 Січня 2018, 13:59
Ех, щас би залежність від коноплі..<br/>І нюхати, курити і колотись - різні процеси, не треба ставити їх в один ряд. <br/>Все відносно, в нас в Країні це заборонено, в іншій ні, тому думки типу &quot;згідна таких уродів треба не садити .а знищувати&quot; - всідчать про вашу тупість і знищувати краще таких людей, як ви, щоб спокійніше жилось.
28 Січня 2018, 19:50
Весело. За крадені мільйони нікого не посадили жодного олігарха, за вбивства під час Майдану теж, за скоєнні ДТП з трагічними наслідками теж умовчують. А от за гашиш одразу садять( від якого ще ніхто не помер). Дибіли.