Інтернет-бот поширює російську пропаганду у рожищенському сегменті YouTube

Російські пропагандисти продовжують роботу з поширення неправдивої інформації на просторі українського інтернету.
19 вересня коментар, що покликаний викривити інформаційну картину, опублікували під відео Район.Рожище у YouTube.
Бот-пропагандист спеціально відшукав відео, яке стосується українського захисника і залишив під ним маніпулятивний коментар.
Користувач пише: «он поехал убивать, его за это и убили! сидел бы дома был живой!». Очевидно, він свідомо уникає того факту, що українські військові змушені захищати територію своєї держави від російського вторгнення. Вони не їдуть убивати росіян в Росію, а обороняються від окупантів на своїй території.
Схоже, що російська пропаганда хоче, щоб всі українці сиділи «дома» й не чинили опору. Та навіть так ніхто в Україні не застрахований від небезпеки від росіян, адже Росія убиває в Україні й цивільних.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром