У Рожищі поцупили оленя

18 Січня 2018, 12:08
9050

Новорічна декорація у вигляді оленя стала об'єктом «полювання» рожищенської молоді.

Друга година ночі, а нічне життя райцентру вирує на повну. 

Відпочивальникам бару «Джаз» захотілося не тільки на славу відпочити, але й «езкстріму» з новорічним присмаком.

Тож вирішили поцупити декоративного оленя, який стояв перед магазином «Дивосвіт». 

Спочатку хлопці познущалися з декорації, а згодом оленем зацікавилися дівчата. Які, вочевидь, віднесли його на околицю міста. Добре, що в Рожищі є сумлінні містяни, які повідомили власнику, де він знаходиться. 

Прикро, що нічні «розваги» молоді полягають в тому, аби комусь нашкодити. 

Нічні пригоди оленя зафіксувала камера спостереження.

 

Коментарі
18 Січня 2018, 14:33
Дибіли
18 Січня 2018, 15:04
олені
18 Січня 2018, 16:37
Свого забрали
18 Січня 2018, 18:00
штраф дати 51 гр де суддя
18 Січня 2018, 19:50
100%, свого забрали )))
18 Січня 2018, 20:11
боже дикарі візьми сукам повідривай лапи бидла
18 Січня 2018, 21:38
Закрити той гадюшник.<br/>Ато і з роботи боїшся додом тудою піти!<br/>Бож незнаєш,що в людини на підпитку в голові коїться!<br/>На що дивиться місцева влада та правоохоронні органи там дітвора по 14 років п'є,танцює!<br/>Мали відкрити ДК то зробіь там хоть якійсь косметичний ремонт і відкривайте!<br/>А то і за Джазом неможете вслідити і щось толкове в Рожищах зробити!
18 Січня 2018, 22:59
А там олені олені не бриті і не оголені... олені.
18 Січня 2018, 23:09
Якщо це читає той хто це зробив, то знай ти ДАЛБАЙОБ!!!
18 Січня 2018, 23:59
Господи!!! Навіщо він їм? Чи він їм мішав? Не розумію таких людей
18 Січня 2018, 23:59
Господи!!! Навіщо він їм? Чи він їм мішав? Не розумію таких людей
19 Січня 2018, 00:32
от він їм знадобився і дівчата шалави а якби попалися.мамочки набігли по медичному їх звати олігофренами це невиліковно гірше від шизофренії
19 Січня 2018, 00:43
Зараз молодь геть знахабніла ,ми колись боялися пізніше 9вечора прийтидодому, а ті лазять ночами
19 Січня 2018, 01:39
Наше Рожище безпечне місто,якщо не бояться “лазити ночами”завдяки:меру,самообороні,варті громади і працівникам правоохоронних органів.<br/>Від себе хотів би висловити окрему подяку всім вищеперерахованим органам і структурам
19 Січня 2018, 01:42
Дівчата шалави?від того що до оленя полізли ?якось дивно читати ,странне в вас аноніме розуміння слова шалави<br/>Просто треба таких людей (і дівчат і хлопців )ловити і піпюлєй давати за таке<br/>Менш з тим ,олень на місці ,бачу з вікна його, то почудили та і почудили ,може вони самі його на місце і принесли ,на відео не видно<br/>Та і знаєте що хочу сказати...такий бунт за того оленя підняли ,таке враження що більш вагомого поводу для обговорення не має більше в рожищах...гроші як кралися владою місцевою так і крадуться,самооборона і будинок культури чудять як тільки можуть ,музика теж коникі видає з судами..а тут за оленя вчепилися, смішні ви люди
19 Січня 2018, 09:54
Проблема не в олені, а в організації відпочинку молоді. Чому молоді люди соваються ( вибачте) до 4 ранку в нетверезому стані і при цьому цілу ніч мають можливість де купляти алкоголь. До якої години працює « Джаз»? Чому?
20 Січня 2018, 10:44
Бо їм це дозволяє робити поліція. Ніхто того гадюшника не хоче вчасно закривати.