У Рудні біля церкви побили волонтерку з Рожища

31 Липня 2022, 16:57
Чоловік, який побив волонтерку. Скріншот з трансляції 12406
Чоловік, який побив волонтерку. Скріншот з трансляції

У селі Рудня Рожищенської громади сталися сутички після громадського обговорення щодо приєднання місцевої парафії до Православної церкви України.

Захід відбувався у місцевому будинку культури у неділю, 31 липня, повідомляє Район.Рожище.

Після обговорення, яке відбувалось досить бурхливо, присутні вийшли на вулицю. Рожищенська волонтерка та активістка Віра Шварцкоп вела пряму трансляцію з місця події. Вона розповіла, що хотіла зняти місцеву церкву, де забарикадувався настоятель Дмитрій Теравський.

Як видно з трансляції, до активістки підійшов невідомий чоловік. Він намагався забрати у неї телефон, а потім почав завдавати ударів. Жінка покликала на допомогу поліцію. Також на місце події викликали швидку. Медики надали волонтерці допомогу.

Коментарі
31 Липня 2022, 14:39
А що це за орк, в червоній кофті? Можна його адрес?
31 Липня 2022, 14:41
Цікаво, хто знає, що це за чоловік? Можна відноситись до того, що відбувається, по різному, але починати розпускати руки? Не боїться цей любитель упц, що воздасться? Що може вернутися й сторицею?
31 Липня 2022, 14:45
Напишіть адреси прихильників Москальської віри. Хай трохи хати погорять. Як їм Москальський патріархат кращий, то манатки в руки й бігом до русні. Десятки тисяч згублених життів їм певно замало??? Виродки, й з таким лайном живем в одній країні!!
31 Липня 2022, 15:38
Аби ж то в одній країні, так ще й в одній ТГ, навіщо дивитись на схід чи південь.
31 Липня 2022, 15:39
Напишіть хто цей орк
31 Липня 2022, 20:22
Віра Шварцкоп не лише волонтерка, а й чинна депутатка Рожищенської міської ради. У громадському місці мала право вести відеофіксацію, як і інші присутні.
31 Липня 2022, 20:46
Мене взагалі дивує така поведінка прихильників упц, невже ці люди настільки дурні і не розуміють ситуації, яка склалася у нас в країні, в регіоні? Я трошки попишу, можливо хтось з них прочитає і задумається.
31 Липня 2022, 20:47
Цей агресивний чоловік Воробей Сашка. Працює двірником у першій школі. Його дружина техпрацівниця там же Ліда Воробей.
31 Липня 2022, 20:48
Зараз у нас іде війна з росією, кожен тиждень вмирають наші хлопці борогячи нашу землю, кожен день віддасть своє здоров'я, кожен день ідуть обстріли наших міст, росіяни хизуються, як вони мучать наших хлопців.
31 Липня 2022, 20:52
В суспільстві все більша і більша агресія до всього російського. І в цей час на обговоренні питання про перехід з російської церкви до української прихильники упц дозволяють собі таку агресію, ви дивні люди, скільки потрібно людині, щоб в такому накрученому стані відповісти агресією на агресію?
31 Липня 2022, 20:55
Ви живете в своєму світі і, думаю, дехто з вас навіть не читає новини про війну, але краще не будіть лихо поки тихо, йде обговорення - обговорюйте, бо, якщо ви переведете це все в бійки сила буде не на вашій стороні.
01 Серпня 2022, 05:07
Звільнити з роботи такого хероя! І вчительку з Топільно теж!! Ганьба таким людиськам
01 Серпня 2022, 12:06
Віра якого хєра ти скрізь лізиш. Хай люди в селі самі розберуться - як вирішать більшість так і буде. Чого рожищани пхають свого носа і такі псевдоволонтери!!!
01 Серпня 2022, 17:15
Якщо ті бабульки темні й не освічені,то ще можна зрозуміти:що піп в голову вклав-те й відстоюють,але то як пояснити той факт,що ворожий мір захищали й відсоювали молоді особи,в тому числі ще вчителі, дружина директора цього ж ліцею, вчителька Топільненської школи? Що можуть навчати дітей такі неосвічені педагоги, які в такий важкий час і є на стороні ворога? Не має бути на нашій землі нічого ворожого, тим більше вірa. в кого?? в кіріла чи його маріонетку онуфрія?.
01 Серпня 2022, 17:18
Бандити в рясі- нехай геть з України! Щоб не каламутили воду ! В нас буде все наше історично українське, але не кацапське крадене з покон віків в Україні. Ми повернули своє. Нехай всі ті поплічники теравського і рожищ. попа їдуть за своїми баригами геть на росію
01 Серпня 2022, 17:40
Цього кацапського чорта в рясі і свиноматку Іваничко потрібно виселяти з району, або вони точно тут рашку організують, цеж агенти ФСБ, 100 відсотків, це повзучі кацапські гади, і вони не вгамуються, там нічого святого там гроші і методички з москви. Ну Воробйові не дивно, воно було тупе по життю, і таке і залишилось, свиноматка дала команду, придурки виконують, не думаючи. Але все повернеться сторицею.
02 Серпня 2022, 22:03
Знову ця пані Шварцкоп - а може ГО Самооборона покаже фінансові звіти? Адже це громадська організація яка може отримувати допомогу від місцевої влади (рахуй взятку за підгавкування), а також можуть лишати 20% на потреби організації, в т.ч. виплата заробітної плати
02 Серпня 2022, 22:07
А щодо її депутатств - МИ ЖИВЕМО В ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ І ЗА ЦЕ БОРЕМОСЬ, так може пані Віра почне вчити закони (але навіщо ж і так проходить) і дізнається, що жодна гілка влади (Гугл в поміч) не має права брати участі в питання віросповідання та визначення релігійних спорів???