Топільне: Колгосп імені Ватутіна був найкращим на Волині

15 Січня 2018, 14:30
14103

Колись село Топільне вважалося одним з найкращих у Рожищенському районі.

Тут достатньо розвинута інфраструктура  — це видно, тільки-но потрапляєш у село: красиві великі будинки, паркани, доглянуті подвір’я.

Адже ще за радянських часів на території діяв колгосп ім. Ватутіна – одне з найбільших і найперспективніших господарств області.

Зі слів мешканців, ті, хто працював у колгоспі, отримували дуже високі зарплати. Пам’ятають, бувало, в кінці року видавали так звану «тринадцяту», яка дорівнювала річному заробітку.

Про голову колгоспу ім. М. Ф. Ватутіна Дмитра Дмитровича Жиленкова та його сина – механізатора колгоспу, лауреата Державної премії УРСР Миколу Жиленкова ходили легенди.

Фільм про здобутки колишнього голови колгоспу в YouTube розмістив Юрій Попов. 

 

Коментарі
15 Січня 2018, 20:13
Уже відійшов у вічність механізатор колгоспу, лауреат Державної премії УРСР Микола Дмитрович Жиленков... Царство небесне і вічная память від людей...
15 Січня 2018, 20:15
Люблю село так подивлюсь і думаю як було тоді все по натуральному. Зараз по своєму добре але якось все штучне не щире. Тоді певно люди були добріші......
15 Січня 2018, 22:33
таку Україну просрали
15 Січня 2018, 23:09
І додати немає що.
16 Січня 2018, 00:34
А колгосп ім.Леніна Максімов?
16 Січня 2018, 16:39
Дивлячись кіножурнал на мить згадався навіть специфічний запах кінотеатру. <br/>Ще б подивитись сюжет про святкування дня Івана Купала у Рожищех в 70-х роках - він є в Держархіві.
16 Січня 2018, 18:36
Доросині-це найкраще село на Волині
16 Січня 2018, 23:34
До чого тут Доросині ? Коли пишуть про Топільно !
17 Лютого 2018, 13:29
справжня гордість для дітей та онуків
08 Травня 2020, 01:15
а яку просрали?? Може ту в якій інтелегенцію винищили в 20-х чи ту в якій в 30-х третину народу виморили?? А вам підсунули солідарність трудящих??
08 Травня 2020, 01:48
Ну ти сцикуняра майданута найбільше всіх знаєш. Чого в армію нехочеш йти? На Донбас йди боротись за Україну, а не коментарі строчиш, засиха ти сциклива.
08 Травня 2020, 01:55
Почепи на стіні портрети парубія, пашинського, яроша, почепи поруч свої всрані труси і згадай напружену боротьбу майдану. Релаксуй, імбіцил.
08 Травня 2020, 02:16
Старші люди в коментарях згадали часи своєї молодісті, згадали працюючі підприємства та організації. Тобі, памороку, такі ностальгічні спогади не загрожують. Ти будеш памятати запах дупи польського роботодавця, халявну кашу на майдані, чіпси, білоруські сигарети фест і каву магазині 7/23.