Без правил та культури: водій «сплутав» тротуар із дорогою

14 Січня 2018, 18:40
4347

У Рожищі один із водіїв зафіксував на фото нахабну поведінку іншого водія, який ями на дорозі навпроти ТДВ «Рожищенський сирзавод» оминав тротуаром, ігноруючи всі правила дорожнього руху. 

Як видно з фото, у неділю, 14 січня,  водій автомобіля Fiat, намагаючись оминути, утворені на дорозі ями, звернув на тротуар та поїхав по ньому

«І ми хочемо в Європу з такими ненормальними на дорогах? Сьогодні став свідком як один на червоному Fiat думає, що мудріший всіх, а те, що по тротуарі можуть ходити діти чи старенькі йому «по барабану». Я розумію, ту ділянку дороги і дорогою не назвеш, але це вже нахабство повне», - обурюється чоловік, який надіслав фото в редакцію Район.Рожище.

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Так, так, і пішоходам теж. Зміни починаються локально, й саме з вас.




 

Коментарі
14 Січня 2018, 21:37
Цікаво хто цей герой???
15 Січня 2018, 15:46
Не захищаю порушника, АЛЕ - чому б тому дописувачу, для справедливості, не сфотографувати ті урвища на даній ділянці дороги (зазаначивши, що в Європу по таким дорогам ми також не заїдемо). І редакція, крім нагадування ПДД, могла б взяти інтерв'ю у відповідальних осіб району, що до питань "коли врешті хоча б щебенем засиплять" з одночасним цитуванням положень ДСТУ, що до утримання доріг, та відповідальності згідно КУАП за неналежне утримання. А то якось однобоко виходить. І ще - скільки пішоходів зазнали дискомфорту від цієї ситуації??
15 Січня 2018, 16:17
Тобі завжди хтось винний....
15 Січня 2018, 17:37
Ви шо здуріли. В таких водії вже треба вилучати права. Дорога бач йому не добра. То їздіть тепер і по дитячих майданчиках.
15 Січня 2018, 17:56
Народ шо ви мелите.Мона подумати якби там хтось ішов то він би їхав тротуаром!!!А людям реально нема чим зайнятися.Сфоткайте і опоблікуйте те шо потрібно.
15 Січня 2018, 18:00
Завтра всі їдемо так як нам вздумається і як нам зручно. Плювати на всі правила і всіх. Та що там казати про ПДР, люди вже дпвно забули про Закони Біблії.
15 Січня 2018, 18:16
він їхав тротуаром бо там покриття рівніше ніж дорога біля сирзаводу))
15 Січня 2018, 18:34
Дякую Полтораку за то шо встелив бруківку! Їхати супер!!!!
15 Січня 2018, 18:54
їздіть на здоровя, все для людей))
15 Січня 2018, 21:42
Звичайно, що винен. З 2012 року я за кожен літр пального плачу податок, який має використовуватись для покращення дорожньої інфраструктури. Але відчуваю, що він йде не по призначенню, а на оплату "праці" чергового непотрібного гвинтика системи, у вигляді чиновника будь якого рангу, "робота" якого зводиться до перекладання чи підписувався папірців, та філософських роздумів на кшталт "а що ти зробив для нашої неньки?". Маю підозру, що ви з тієї ж когорти паразитуюючої субстанції на тілі держави.
16 Січня 2018, 00:06
Номер машини АС 5451ВХ
16 Січня 2018, 02:31
І до чого ці номера??? Кому від того легше??? ШО ЗА НАРОД? ДАЙ ТІЛЬКИ ПООБСИРАТИ.