Кабмін збільшив зарплату вчителям

12 Січня 2018, 16:45
6349

Кабінет Міністрів України підтримав подальше зростання зарплат вчителів.

Відповідне рішення ухвалене під час засідання уряду, 11 січня, – інформує Урядовий портал.

«З січня ми підвищимо заробітну плату українському вчителю», – сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Голова уряду нагадав, що це вже друга хвиля збільшення зарплат. В абсолютних цифрах показник зарплат становитиме відтепер 6,5 – 8,5 тис. на місяць, залежно від категорії.

При цьому Прем'єр-міністр звернув увагу на необхідності роботи з місцевою владою щодо підвищення зарплат викладачам, які фінансуються по лінії місцевих бюджетів.

Коментарі
12 Січня 2018, 18:57
вони ж сіють розумне добре .а ті що метуть вулиці наприклад чи прибиральниці тих же шкіл мінімалку .а ціни для всіх однакові.на зборах одні побори.тепер батьки нехай самі вчителі ремонтують школи
12 Січня 2018, 18:59
держава
12 Січня 2018, 19:02
<p>на зауваження батьків радять репетиторів.а за які кошти може тепер додатково будуть займатись.навіть шахтарі отримують менше.люблять гуляти вурочний час.кажуть лише в 2шк директор тримає порядок</p>
12 Січня 2018, 19:02
іІчому не хочете в школу йти працювати. 5 років навчання,,,30 років стаж і зарплата буле 7 тисяч.
12 Січня 2018, 19:16
Репетитор лише повторює вивчене ІНДИВІДУАЛЬНО!!!!!!! ВЕСТИ УРОК ДЛЯ 30-ти і для ОДНОГО,Різния є??? Переведіть свою дитиноньку у 2 шшколу...чи 222...то якщо вона на уроці спатиме..то без репетитора н ніяк!!!!
12 Січня 2018, 19:18
який Гройсман щедрий. А ви невдячні нарікаєте. ))))
12 Січня 2018, 19:22
Як нам поталанило з вчителями..бо наші доці і сини навчаються в школі №3. Директор - людина! Завучки Шкільна , Петрівна то толкові люди...Все відкладууть ...порадять..
12 Січня 2018, 19:30
А ще за побори..За 6 років навчання в №3..ну ні разу з мене не вимаали гроші..щось ми ,батьки, збираємо на потреби школи...але здати пару гривень можна..бо то ж не тисячі.
12 Січня 2018, 19:34
респект..моїй третій школі..
12 Січня 2018, 20:02
Господи! На що перейшли сьогодгішні батьки. Без помилки написати не може , а вчителя паплюжить. А діти ж це все читають.... І як вони мають поводитись по відношенню до старших чи вчителя. .Жах. Куди ми котимось? <br/>До дуже &quot; розумних&quot; Якщо вважаєте що вчитель нічого не робить, то запросіть до себе 30 дітей і просто нічого неробіть, попробуйте....
12 Січня 2018, 20:15
Хай ще вчителі ще на ато ідуть а то про другі спеціальності забули вони що не люди треба загальний рівень життя піднімати кожна професія потрібна суспільству вже селу взагалі кінець немає сенсу там навіть жити атовцям що на передовій
12 Січня 2018, 20:16
Критикувати легко.Чиюсь зарплату рахувати також. Тільки держава,яка так багато робить для вчителів не дає гроші на елементарне-віника,крейду,лампочки.Сьогодні всі мудрі- але навіть на інтернет в школі немає грошей.От і приходиться нам з простягнутою рукою,як жебракам по всіх батьках ходити,і просити,ніби для себе.
12 Січня 2018, 20:21
Вчителі заслужили таку зарплату...Вони ваших тупарилих дітей вчать...і не піздіте хірні тут
12 Січня 2018, 20:21
12 Січня 2018, 20:30
Ооооо,особливо тебе навчили!!!То це напевне твої діти такі,гєни всі перейняли твої.
12 Січня 2018, 20:32
та нехай всього 10 дітей покличуть у гості і лишень ПОПРОБУЮТЬ нічого не робити)))))))))
12 Січня 2018, 20:49
кожен клас числиться за вчителем.то він може віник принести і разом крейду.а що робити з низьким знань.які вони дають.А якщо в рожищанина дитина дибіл чи він сам олігофрен.то навпроти 3 школи є підходяща вам школа.вперед до знань
12 Січня 2018, 20:53
а ви не ходіть з простягнутою рукою це низько.з теперішнім рівнем зар плати вчителі можуть скинутись.чи у вас уклад ідентичний.цікаво де ще такі гроші платять
12 Січня 2018, 20:57
А чому вчителі мають платити за те, що зобов'язана забезпечити держава? Це те саме, щоб вам на підприємстві, де ви працюєте, потрібно було б наприклад скинутись і купити офісну оргтехніку або станки в цех...
12 Січня 2018, 20:59
30 дітей ходять в державну установу а не в гості до вчителя.за 8 тисяч треба працювати.якщо скажете іти працювати в школу.то скажіть де пенсіонери звільнили місце ми підем.після уроку вчитель не залишається навіть 5 хв
12 Січня 2018, 21:01
Хто хоче велику зарплату? Відділ кадрів у освіті чекає на вас. Вакансій по району багато, а от бажаючих працювати - не дуже.
12 Січня 2018, 21:01
а ти скільки заробляєш розумнику
12 Січня 2018, 21:06
Дійсно? А ти там коли був/була??? Місця немає! Все зайнято тими хто робити не дуже хоче але чомусь і не звільняєця!
12 Січня 2018, 21:10
то за те й мова,..що неможливо НІЧОГОНЕ РОБИТИ...там де діти))))<br/>РОБОТА З ДІТЬМИ ТО --- ВЕЛИКА ..ВІДПОВІДАЛЬНА РОБОТА!!!!! ГАЙДА В РАЙВО ЗАПИСУВАТИСЬ У ВЧИТЕЛІ;;;;;;;;
12 Січня 2018, 21:13
&quot; ЗвільняєТЬСя&quot;)) грамотєй)
12 Січня 2018, 21:17
Хто дійсно хоче працювати, той місце знайде. А навідуватися туди треба і посеред навчального року, багато молоді розраховується, або йдуть у відпустку по догляду за дітьми. Звісно посаду директора або завуча вам відразу ніхто не запропонує)
12 Січня 2018, 21:21
Шановні! А у Луцьку скільки вчителів не вистачає! А у Києві взагалі готові прийняти будь кого без стажу і категорії, аби тільки був диплом педагога!
12 Січня 2018, 21:26
Вчителі,такі ж люди,як всі:вони не святі,а ці розумники,які так заздрять вчителям,хай би після закінчення своїх чад шкіл,посилали їх вчитися не на юристів...а на вчителя.
12 Січня 2018, 21:26
Вчителі,такі ж люди,як всі:вони не святі,а ці розумники,які так заздрять вчителям,хай би після закінчення своїх чад шкіл,посилали їх вчитися не на юристів...а на вчителя.
12 Січня 2018, 21:26
Вчителі,такі ж люди,як всі:вони не святі,а ці розумники,які так заздрять вчителям,хай би після закінчення своїх чад шкіл,посилали їх вчитися не на юристів...а на вчителя.
12 Січня 2018, 21:32
Це вже гройсман збирає електорат на вибори і більш нічого!
12 Січня 2018, 21:34
А от дописувач &quot;Оксана&quot; показала майстер клас: &quot;Господи! На що перейшли сьогодгішні батьки. Без помилки написати не може , а вчителя паплюжить. А діти ж це все читають.... І як вони мають поводитись по відношенню до старших чи вчителя. .Жах. Куди ми котимось? <br/>До дуже &quot; розумних&quot; Якщо вважаєте що вчитель нічого не робить, то запросіть до себе 30 дітей і просто нічого неробіть, попробуйте....&quot;<br/><br/>Аж пре грамота))) Оксано, хто ти? Петрук?)
12 Січня 2018, 21:37
ви мабуть вчителька.тому так розпинаєтесь.а влізти працювати в школі неможливо .скрізь пенсіонери.так висловлююсь бо донька вчитель історії .пішла працювати на кромберг бо в нашому районі не знайшли місця.зар плата достойна.але вже 3 рази відвідувала алерголога через шкідливість
12 Січня 2018, 21:42
Ось хай вчителі і в школі прибирають і шкільні туалети миють і в шкільній столовці куховарять !!!!!!!!!!!!!!
12 Січня 2018, 21:49
Хто з вчителів на свою високу зарплату дім побудував , квартиру чи пристойний автомобіль купив? А будинки в місті виростають, припаркуватись ніде і більшість нових власників ніде не працює, податки, на які повинні і утримуватись школи вжитті не сплачував. Поцікавивтесь у влади хто найбільший в районі платник податків, може Цунамі? А рівень роботи залежить від конкуренції , закони ринку, хто сьогодні поступає на педагога. Не престижно, а прочитавши деякі коментарі і знайомим не порадить. Всі ходили до школи , невже всі вчителі однакові , як і будь-де.
12 Січня 2018, 21:56
В 4 школі було декретне місце, але заяви в райво від вашої дочки чомусь не було.
12 Січня 2018, 22:02
Ви тут пишете різні коментарі, але все ж залежить від вчителя. Звісно, ж є такі хто відчитав урок і &quot;До побачення&quot;, але є такі які дійсно працюють і заслуговують 8 тисяч. за новою програмою вчитель зовсім ніхто він повинен плясати під дутку батьків, але їм ніколи не вгодиш. А згадайте як було колись, вчителів дійсно поважали і цінували, а тепер зрівнюють з прибиральницями. а пенсіонерів дійсно забагато і ще робота залежить від керівника в деяких школах вчителі дійсно віддають більше коштів чим хитромудрі батьки!!!!
12 Січня 2018, 22:51
А чому таке упереджене ставлення до першої школи? Невже у інших установах ніхто нічого не святкує?
12 Січня 2018, 23:01
НАЙКРАЩА....То недарма написали вище. Ніколи про моїх вчителів не скажу погане..хоча сам. як вчився. подарунком не був. Тепер сам батько.Мої хлопці пока слухняні. Але я б ніколи в школі не робив би..бо там пекло з тою дітворою.Вчителі вам кланяюсь..
12 Січня 2018, 23:05
ЛЮБА, МАМО<br/><br/>17:16 12.01.2018<br/><br/>Репетитор лише повторює вивчене ІНДИВІДУАЛЬНО!!!!!!! ВЕСТИ УРОК ДЛЯ 30-ти і для ОДНОГО,Різния є??? Переведіть свою дитиноньку у 2 шшколу...чи 222...то якщо вона на уроці спатиме..то без репетитора н ніяк!!!!
12 Січня 2018, 23:05
12 Січня 2018, 23:13
в Крижівці вже другий рік вчителі віддали всю премію а деякі батьки не можуть здати 100 грн на рік на якусь краску для підлоги. Крім того вчителі за свої гроші купляють крейду тому що держава не може цим забезпечити!
12 Січня 2018, 23:13
Чому ж ви так обізлились на вчителів 1школи, мабуть вас не запросили в їдальню,раз так часто про подібне пишете. Кожен повинен займатися своєю справою. Я знаю що вчителі в цій школі професіонали ,люблять і навчають по справжньому дітей так як і в інших школах. А вам повинно бути соромно за свої коментарі. Адже писати гидоту буквами вас навчили в школі ,ті кого ви так что поливпєте брудом.
12 Січня 2018, 23:14
Чому ж ви так обізлились на вчителів 1школи, мабуть вас не запросили в їдальню,раз так часто про подібне пишете. Кожен повинен займатися своєю справою. Я знаю що вчителі в цій школі професіонали ,люблять і навчають по справжньому дітей так як і в інших школах. А вам повинно бути соромно за свої коментарі. Адже писати гидоту буквами вас навчили в школі ,ті кого ви так что поливпєте брудом.
12 Січня 2018, 23:14
просто моя дитина там навчається приходить і сміється .вчителі зажали гроші і пють в столовці.а куди диветься дирекція
12 Січня 2018, 23:17
я отримую 2600 вдова на репетитора немає коштів.але є надія при такій зарплаті поліпшиться якість навчання
12 Січня 2018, 23:26
шановна, ви можете оцінити якість навчання,лише по оцінках,що приносить Ваша дитина в щоденнику. ЗАСТАВЛЯЙТЕ ,ЩОБ КРАЩЕ ГОТУВАЛА УРОКИ!!! І репетиторів не треба буде..Нехай сама повторює (репетирує) те, що почула на уроці. І Н Ш О Г О Р Е Ц Е П Т У НЕМА!!!!
12 Січня 2018, 23:26
шановна, ви можете оцінити якість навчання,лише по оцінках,що приносить Ваша дитина в щоденнику. ЗАСТАВЛЯЙТЕ ,ЩОБ КРАЩЕ ГОТУВАЛА УРОКИ!!! І репетиторів не треба буде..Нехай сама повторює (репетирує) те, що почула на уроці. І Н Ш О Г О Р Е Ц Е П Т У НЕМА!!!!
12 Січня 2018, 23:26
В їдальні першої школи взагалі нема що робити, діти там навіть обідати не хочуть. Вже кілька років поспіль моя дитина і її друзі ходять обідати в коледж, тому що там смачніше готують.
12 Січня 2018, 23:30
А в нашій школі порції гарні..все смачне.Яка я рада,що мої діти в третій школі..
13 Січня 2018, 00:17
А в Копачівці учитель укр. мови може прийти в кінці уроку. А дом. завдання потрібно опрацювати самостійно . Категорії мають як один так і другий. Зарплати також нормальок. Ось тому тікають копачівські діти хто куди. ( Маяки, Рожище ,Луцьк).
13 Січня 2018, 01:04
А про якого саме вчителя ідеться мова?Бо ЗНО&quot; не за горами&quot;.....
13 Січня 2018, 01:04
А про якого саме вчителя ідеться мова?Бо ЗНО&quot; не за горами&quot;.....
13 Січня 2018, 03:20
Треба піднімати зарплату тільки тим викладачам, які пройдуть ЗНО по всіх предметах. І покажуть свої знання. А неприходити на кінець уроку.
13 Січня 2018, 10:06
Незважаючи на підвищення оплати праці освітян в 2017 році, середня заробітна плата працівників освітньої сфери є меншою за середню в Україні. Про це свідчать дані Державної служби статистики, що оприлюднені Кабінетом Міністрів. Згідно зі статистикою, середня заробітна плата в Україні в листопаді 2017 року становила 7479 грн. У розрізі видів економічної діяльності, зарплати вище середньої у листопаді зафіксовані в промисловості - 8169 грн, оптовій та роздрібній торгівлі - 8082 грн, на транспорті - в середньому 8023 грн, у сфері ІТ - 13044 грн, фінансовій та страховій діяльності - 13164 грн, в науці - 10378 грн, в сфері оборони - 10887 грн. Середні зарплати в освіті та медицині становлять 5859 грн та 5101 відповідно. І це нараховано.
13 Січня 2018, 10:47
а лікарям взагалі не потрібна зарплата консультації платні ви в луцьку хоч в одного лікаря безкоштовно обстежились .консультація 200гр.в рожищах безкоштовно лік лист без податку не прдовжать навіть дуже хворому
13 Січня 2018, 10:50
доречна тема .боюсь хворіти з доходом 1400гр дешевше померти.в рожищах безкоштовних лікарів треба пошукати
13 Січня 2018, 11:15
Щодо рівня знань учнів, то давайте порівнювати: результати ЗНО, олімпіад, вступ на держану форму навчання та інші показники результативності роботи школи і вчителя, а не показувати свою особисту образу на когось. Збір коштів у школах ініціює та всіляко підтримує влада, втому числі і місцева. Держава фінансує навчання УЧНЯ , а не вчителя чи школу. Запитайте в РДА в скільки коштує навчання 1 дитини в різних школах району, різниця вас вразить. На практиці від великих шкіл району щороку забирають мільйони гривень (хай батьки дофінансовують) на утримання малочисельних. Ви скажете діти не винні, але забирають в одних учнів, не питаючи їх згоди, дають іншим, видаючи за своє досягнення. Згадували попередні коментатори Крижівку так там в 11 класах навчається близько 60 учнів,а зарплата по району то однакова, що легше: вчити, прибирати, готувати обід, проводити ремонт, купувати крейду і не тільки для 5 дітей чи більш як 20? І така ситуація в багатьох школах. Отож перш ніж щось писати, зайвий раз сходіть до школи, поспілкуйтесь з вчителями про свою дитину, поцікавтесь що виділила влада на утримання закладу чи можете чимось допомогти (не завжди потрібні кошти) і можливо ваше ставлення до школи зміниться. Удачі!
13 Січня 2018, 11:38
дивно, як то Ви оминули славносвізний НВК?
13 Січня 2018, 13:20
у вашій писанині відчуваєть .що ви вчитель ну звісно за 8тис можна писати за такі гроші ви без батьків повинні працювати з високими результатами.в4шк діти сміються як вчителі щодня міняють одяг
13 Січня 2018, 13:45
діти ходять хто в чому.в дівчат очі.губи.брови намальовані.Хлопці в взутті нечищеному,нестрижені. &quot;До до батьків&quot;, може дітям трохии писки притулити.а то їм багато можна. Ви вчіть їх тому,як книжка пише,Повірте,що іншому вони самі навчаться<br/>який вчитель не є-----дурницям не навчить! ББатьки,будьте з вчителями за одне-----щоб чада ваші росли в повазі до старших.
13 Січня 2018, 13:48
Школа то - сила!! У школі працювати то - ад! Не хочу тисяч.не хочу такої роботи!
13 Січня 2018, 13:51
Були б знали про такі коментарі вчителі,то б і не навчили б Вас писати.
13 Січня 2018, 16:28
ех вчителі вчителі !!! 1 школа Молодці!!! Школа як школа!!
13 Січня 2018, 16:47
Шановні, ось Ви тут виписуєте, які вчителі погані, і що великі зарплати отримують. <br/>А чому Ви не хочете відправляти свої &quot;любих &quot;дітей( після закінчення школи) на професію вчителя?<br/>Чому?<br/>А я вам поясню: &quot;Для того , щоб отримувати велику заробітну плату, потрібно вкласти багато зусиль, мати великий стаж, стальні нерви, щоб навчити чогось Ваших дітей. Правду написали вище, адже колись дійсно мали повагу до вчителів, і до цього привчали самі батькі. А нині, батьки лише звинувачують вчителів, а дітей своїх оправдовують. Дитина прийшла, сказала , що отримала двійку чи зауваження, а ви запитуєте їх за що? <br/>А те, що вони приходять коли хочуть на уроки, втікають з них (без поважних причин),не виконують домашні завдання, власний стиль одягу , як вони кажуть &quot;модно&quot; ( а не шкільна форма), і не цензурна лексика і вчителів &quot;посилають&quot;. То це, на вашу думку, нормально?<br/>Любі батьки, навчіть своїх дітей поваги і моральних якостей, а тоді і претензії предявляйте.<br/>Перевіряйте у чому дитина йде до школи, чи домашні завдання зробила. <br/>Як батьки вдома говорять про вчителів , так і діти поважають їх.<br/>Шановні батьки, а Ви контролюєте своїх чад, які вони приходять після своїх &quot;гульок&quot; (накурені, напідпритку, і о котрійц годині). То на це Ви увагу не звертаєте, чи по-вашому цьому їх навчили у школі?<br/>Тому, в першу чергу, зверніть увагу на себе і на своїх дітей, а тоді звинувачуйте інших.<br/>Потрібно починати з себе!<br/>P.S. Виховання дитини займається сім'я, як виховуєте - так і маєте.
13 Січня 2018, 16:59
А мені подобається Перша школа, я там навчалася - і діти мої навчаються. <br/>Ви дійсно справжні вчителі!<br/>Уклін Вам!
13 Січня 2018, 17:08
Повністю згідна з &quot;до всіх присутніх&quot;. Дійсно слова пради
13 Січня 2018, 17:08
Повністю згідна з &quot;до всіх присутніх&quot;. Дійсно слова правди
13 Січня 2018, 17:24
максимюк найкращий!!! молодий енергійний от * жаба * і душить!!!!!!
13 Січня 2018, 17:44
А от ви писали про те, що вчителі (п'ють в столовці і все таке), а ви всі такі святі?<br/>Спустіться з небес і давайте правді в вічі.<br/>типу ви на свята не робите корпоративів. Це кримінал?<br/>Вчителі такі ж самі люди, як і ви.<br/>і вони це роблять по замежами уроків.<br/>а як ви &quot;бухаєте&quot; неормально?<br/>тому заспокійтесь нарешті
13 Січня 2018, 18:38
Якби ж то самі бухали! Є такі &quot;добрі&quot; батьки, що самі своїм дітям наливають, а потім ще й не соромляться фото викладати в соцмережах.
13 Січня 2018, 19:06
кому з вчителів погано у школах приходьте у садочки працювати зарплата у два рази менша а годин у два рази більше і не факт що піднімуть зарплату бо фінансуємось з місцевого буджету
13 Січня 2018, 22:18
ну читаю і бачу вчителі себе вигороджують.а чому не пишете що на ці великі зарплати покращите рівень знань.а то батьки батьки все за вас робити .а ви візьмете 2 дурочки назвете їх батьківським комітетом .вони протягнуть долоньки подайте на віник.вікно.а можливо немає на обід дитині.ви встидоби з 1 лютого буде вам 10тисяч зарплата
13 Січня 2018, 22:35
А ви менше вигороджуйте своїх невихованих змалку дітей. Більше займайтеся вихованням своїх отприсків, а то тільки вмієте обсирати всіх, або вчителі вам не догодили, або лікарі погані. Це так завжди у нас, хтось поганий, тільки не я! Себе ж невидно! Може хтось і вас так обговорює, бо не справляєтесь зі своїми батьківськими обов'язками, чи по роботі косячите.
13 Січня 2018, 22:50
Не вчителі себе вигороджують , а знаю, що більшість батьків розумні, адекватні люди, які розуміють нелегку працю вчителя і яких не давить жаба за заробітну плату вчителя як в принципі і мене особисто. Діти навчаються у першій школі. Цю школу закінчила і я. Вона має свій стержень. свої традиції. Немає конфліктів у колектитві. Приходжу сюди і відчуваю себе як в родині. Діти також задоволені відношенням вчителів. Мають хороші знання і без репетиторів. Звертаюсь до тих батьків, які пишуть негативні коментарі про першу школу - НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ПРОСТО ЗАБЕРІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ В ІНШУ ШКОЛУ, ВИБІР Є. Все пізнається у порівнянні.
14 Січня 2018, 01:36
Я Вам низько кланяюсь за мудрі слова. Приємно слухати і хочеться слухати мудрих людей.
14 Січня 2018, 16:31
наш народ є такий, більшість безграмотних, нічого не вміють робити, тільки заздрять і слухі розпускають, всі їм погані.. не треба на таких звертати уваги і все.
14 Січня 2018, 20:17
кожен має свою думку .і якщо хтось вважає що вчителі не заслуговують високої зарплатні то їхнє право.а то привчили подарунки на свята .екзамени столи букети купляні пакети.профури звикли
14 Січня 2018, 21:31
Дійсно, кожен має право на свою думку, але не варто обгаджувати людей, які на це не заслуговують. Це тільки пафос 8 тисяч а як вирахують, буде цілих 6000. І ніхто не заставляє дарувати подарунків, але якщо лікарям дають подяку за допомогу, хоча це теж їхня робота, то ніхто не бачить і не пише, а як вчителю букет на 1 вересня то вже все розмовів більше, як букета
14 Січня 2018, 23:19
Самі ж несете з надією, що може вашій дитині оціночку вищу поставлять. А вона потім на ЗНО її не підтвердить! Дійсно, якщо лікарю після операції не заплатиш, то потім ніхто і не гляне у твій бік. Хоча це теж його робота, за яку отримує зарплату. Несете конверти чиновникам, щоб посприяли у вирішенні вашого питання. Ситуацій дуже багато можна назвати! Оцю вашу особливу неприязнь до вчителів можна пояснити лише одним - ви невдаха із завищеною самооцінкою і вважаєте, що всі вам щось винні! А якби не ті ж вчителі, то сиділи б десь у якомусь захолустьї і пасли свиней. Подякуйте своїм вчителям, що зараз маєте можливість читати, писати і дуже добре рахувати гроші, особливо чужі!
15 Січня 2018, 02:10
гарно сказано, приємно усвідомлювати, що ще є розуміючі люди!