Перший пішов: у Рожищі побили новий новорічний банер

11 Січня 2018, 11:57
7566

Вандали вкотре навели свої «порядки» в Рожищі.

У ніч з 10 на 11 січня, невідомі вщент розтрощили один новорічний стенд біля ялинки на площі Незалежності в місті Рожище. Ще один надламали. 

Зауважимо, що ці нові новорічні банери були придбані за 20 тис 132 грн. Про це розповідав Район.Рожище керівник КП «Дільниця благоустрою» Юрій Міщук, коли в місті прикрашали новорічну ялинку. 

Кому знову завадили новорічні прикраси невідомо. Таке враження, що вандалізм у Рожищі безсмертний. Звісно, нищити - не будувати!

Рожищани, всі хто стає свідком таких злочинів, не стійте осторонь! Зупиняти акти вандалізму та викликайте правоохоронців. Зрештою, вже настав час спільними зусиллями наводити порядок на своїй землі. 

1









 

Коментарі
11 Січня 2018, 14:29
Знайдете цих ненормальних скотиняк,незабудьте оштрафувати на 51 гривню.
11 Січня 2018, 14:36
А я чув, що матеріал, з якого виготовлені ці так сказать "банери" абсолютно не якісний. Він просто від морозу нічного тріснув, видно ж на фото, що банер чистий, без відбитків ніг чи бруду. ЗА ЩО ТІЛЬКИ МІСЬКА РАДА ТАКІ ГРОШІ ВБАХАЛА????
11 Січня 2018, 14:38
слухай ти умнік, може то ти попрацював? Чи продував на міцність? Банер вияввили зранку, його підлагодили вже.
11 Січня 2018, 14:40
Або просто прикрутили занадто туго, от воно й тріснуло. А взагалі-то казали ж, що на площі є відеоспостереження. Взяти, та й переглянути запис. Чи були вандали насправді. А то камери за кошти платників податків встановили, а який з них толк тоді?
11 Січня 2018, 14:42
Що продував, то продував.....
11 Січня 2018, 14:48
Ввечері купа малолітніх на підпитку стосунки виясняли от і результат
11 Січня 2018, 14:48
З 15 грудня стояв собі банер, стояв і тут бах, через 4 тижні вирішив, що його "прикрутили занадто туго" і вирішив тріснути. І ще один почав теж тріскати, але видно одумався вчасно))))) Просто нашим дебілам нічого не можна ставити. Хай виїзджають кудись щоб там трощити. І тебе інженера прихватять з собою!
11 Січня 2018, 15:18
Це ті, що лавки трощили, почали громадські роботи відробляти))) А шо?? Інакше вони не вміють)))
11 Січня 2018, 15:20
Та сама історія що і з майданчиком.
11 Січня 2018, 16:01
Хєрово платиш податкі, бо камери не якісні і вигляд за 200 метрів. Треба щоб податкова тебе перевірила.
11 Січня 2018, 16:12
Чув що сьогодні в міській раді локументи вилучають прокурори. Ну як Вам звернення п. Мерен, Юрко працює.
11 Січня 2018, 16:30
Та і прапор Волині на сквері зник
11 Січня 2018, 16:58
А що за звернення? І хто такий Юрко? І взагалі, що таке "локументи"?
11 Січня 2018, 18:55
Я також рахую що 51 гривня це буде достойне покарання.
11 Січня 2018, 19:24
З таким як попереднє покарання то нічого толкового не буде в місті
11 Січня 2018, 20:33
Камери треба ставити в таких місцях
11 Січня 2018, 20:39
або напругу 220 вольт
11 Січня 2018, 21:48
Сіліч гуманний Суддя))))))))
12 Січня 2018, 01:54
Таке нормальна людина чи дитина не зробить.Вандали,Дибіли!!!!!!!!!! Інакше не скажеш про таких Скотиняк.Нехай вдома одне з другим таке зробить.Хіба для такого народу можна шось робити.
12 Січня 2018, 03:46
Знайти, відпіздити!
12 Січня 2018, 10:33
Точно!
13 Січня 2018, 10:10
це тільки в Рожищах таке може бути!Невиховані бидла
13 Січня 2018, 21:37
Оце так ціна!! Діти ДБТ ті що ходять на гурток малювання могли б і краще створити.. і дітям заняття і дешевше.. ясно, що ті що це зробили- дикуни якісь, та... а де патрульна служба, чи вони тільки справно до банкомату по зарплату бігають??