У Михайлівській церкві у Рожищі були тітушки з Ківерців

01 Червня 2022, 14:05
У Михайлівській церкві у Рожищі були тітушки з Ківерців 25550
У Михайлівській церкві у Рожищі були тітушки з Ківерців

Протистояння у Михайлівській церкві у Рожищі спровокували чоловіки з міста Ківерці та інших населених пунктів, які ніколи не були прихожанами храму.

Про це Район.Рожище розповіли місцеві активісти.

Чоловіків упізнали жителі Ківерців. Зокрема, у церкві був ківерчанин Павло Гетманчук, та колишній очільник ківерцівського осередку «Партії регіонів» Олександр Красовський.

Свого часу, у 2014 році, Красовський зізнавався, що їздив на Антимайдан разом з членами партії зі свого осередку.

Дехто із присутніх у Рожищі не знав, куди їде і що має відстоювати. Про це деякі чоловіки зізнавалися у приватних розмовах.

Нагадаємо, 22 травня релігійна громада Свято-Михайлівського храму вирішила приєднатися до ПЦУ. Наступного дня, 23 травня, парафію прийняли у клір Волинської єпархії ПЦУ.

У церкві розпочалися протистояння. Прихильників московського патріархату обурив Прапор України на стіні храму, а священники МП проклинали вірян, бо ті їх не пустили до церкви.

Наймана юристка погрожувала поліції, що привезе у Рожище 12 автобусів прихожан з новонародженими дітьми на руках.

Довідково: тітушки – збірна назва найманців, часто люмпенізованих кримінальних елементів, гопників, молодиків, у тому числі спортсменів, які використовувалися українською владою (насамперед Януковичем) для застосування фізичної сили й провокацій в масових сутичках. 

Термін з'явився у травні 2013 року і походить від прізвища спортсмена Вадима Тітушка.

Коментарі
01 Червня 2022, 16:10
Ось вам і відродження партії регіонів! Масалов, Фальфушинський - парафіяльна рада Михайлівської громади - регіонали! Ось і руzzький мір у всій красі! В 2014 році вбивали/калічили УКРАЇНЦІВ ці найняті спортсмени! А зараз відродили рух, значить знову пішли гроші!!! Ці хлопці за дякую нічого робити не будуть! Люди, РОЖИЩАНИ!! Прозрійте! З ким ви стоїте плі-о-пліч?? З бандитами!
01 Червня 2022, 16:41
Вам усім треба на передову і хоча я родом з ніби рожище та мені стидно за рожищан. Коли над вашими головами пролетять снаряди то ви і євреям віддасте церкву аби був мир
01 Червня 2022, 16:49
Який піп ,такий і прихід .
01 Червня 2022, 20:09
ВСЮ ШВАЛЬ САТАНИСТІВ РЮСЬКАГО МІРЯ ПОТРІБНО ВИНИЩУВАТИ ПРИВСЕЛЮДНО ТА ЛИШЕ МЕТОДОМ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ!!!! БУДЬ ВОНИ ПРОКЛЯТУЩІ НА ВІКИ ВІЧНІ ФАШИСТИ ПУТЛЕРСТАНУ І ГОРІТИ ЇМ ЛИШЕ В ПЕКЛІ НЕЧІСТІ ПУТЛЕРСТАНУ!!!
01 Червня 2022, 20:26
Надіюсь влада, якщо вона ще є, пересадила цю тітушню, яка в період війни воює в Рожищі
02 Червня 2022, 04:46
Там навіть тітушки з Клубочина були!!! В червоній сорочці Павло Савонюк з Цуманської громади.
02 Червня 2022, 04:46
Там навіть тітушки з Клубочина були!!! В червоній сорочці Павло Савонюк з Цуманської громади.
02 Червня 2022, 06:27
Цікаво а що тут у місті роблять військові капелани, коли у військовий час вони ж повинні допомагати військовим а не приймати участь у захоплені церковного приміщення , от такі то виходить скрізь патріоти , тільки прикриваються а самі шукають корисливі цілі
02 Червня 2022, 06:39
А скажіть, чого у МП нема ні одного військового капелана? Капелани ПЦУ тут, бо сім'ї, які втратили чоловіків на війні потребують підтримки. Бо кожного дня на Волинь привозять тіла... Також допомоги потребують поранені у наших госпіталях. І не всі капелани зараз тут. Можете поцікавитися у єпархії. Але спершу скажіть, чого у МП нема ні одного військового капелана??? Може тому, що московські попи звикла працювати на користь іншої сторони????????
02 Червня 2022, 06:55
Так чому вони не у госпіталях надають допомогу військовим у тут захоплюють приміщення
02 Червня 2022, 07:18
Ніхто нічого не захоплював. Зверніться у поліцію із запитом, хай вам там скажуть, чи захоплювали десь храми на Волині. Захоплюють росіяни! І зброю там розміщують. У Святогірській лаврі повбивали монахів. Ваші брати ваших братів. Я ще раз вас питаю: чого серед попів МП нема ні одного капелана?!
02 Червня 2022, 09:05
до незалежного: ніхто нічого не захоплював і в людей храму не забирав! Всі без винятку УКРАЇНЦІ ходіть будь-ласка до церкви! Тільки до УКРАЇНСЬКОЇ церкви, де молитва звучить УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!! Всі тільки ЗА! І Руцькі і Вороб"ї і Фальфушинські - будь-ласка, але хватить вже поклонятися московському попу!
02 Червня 2022, 09:28
Як це не захоплював, а чому сьогоднішня служба проходить на території Свято-Михайлівської церкви, так в місті в парку є непогана церква то чому в ній слубжу не зробили