Оголосили прийом документів на заміщення вакантної посади директора Рожищенського БДТ

05 Січня 2018, 11:15
8638

Рожищенська районна рада оголошує прийом документів на заміщення вакантної посади директора Рожищенського будинку дитячої творчості.

Вимоги до кандидата на посаду:

- наявність громадянства України;

- вища освіта та стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

- здатність за своїми організаторськими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Прийом заяв від кандидатів на заміщення вакантної посади директора Рожищенського будинку дитячої творчості проводиться до 9 лютого 2018 року, за адресою: м. Рожище, вул. Грушевського,12.

Коментарі
05 Січня 2018, 13:31
А яка зарплата???
05 Січня 2018, 14:25
Яка вам різниця? Крім Тараса там нікому не світить...
05 Січня 2018, 14:50
Дружина Ореста Кметюка.Він так годив Новосад Т. і Гайоронській І. на директора "Просвіти" Горбача С. коли був головою комісії.
05 Січня 2018, 15:46
буде Тарас 100 %
05 Січня 2018, 16:13
і до гадалки не ходи Тарас і тільки Тарас БДТ готуйтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05 Січня 2018, 16:36
а хто був?
05 Січня 2018, 16:37
А що, в Тараса є три роки педагогічної роботи?))
05 Січня 2018, 16:38
Ну, звичайно, посада директора БДТ Тарасу підходить більше, ніж посада начальника Пенсійного фонду, але там йому теж не місце, хоч пройде 100 %. А взагалі, якби на свідому голову, найкраща кандидатура - це Тетяна Михалевич. Вона просто молодець, все при собі: і творча, і людяна, і гарна, і з людьми вміє спілкуватися. Вистачить хоча б прочитати, як недавно на сайті вона написала про Портянка, то сльози навертаються на очі, настільки з душею написано. Це найкраща кандидатура!!!!
05 Січня 2018, 16:39
а там краще за тараса ніхто і не підходить
05 Січня 2018, 16:41
От і глянемо наскільки дієва Самооборона і інші громадські організації)))
05 Січня 2018, 17:11
Тарас Войтович- найкраща кандидатура
05 Січня 2018, 17:18
якби ТАНЯ михалевич хотіла на цю посаду то ніхто б не дьоргався б туда бо немавби шансів
05 Січня 2018, 17:40
думайтe про дітeй
05 Січня 2018, 17:40
думайтe про дітeй
05 Січня 2018, 17:58
Не дай бог Тарас. Де був там і завалив роботу.
05 Січня 2018, 18:09
щось я не памятаю шоб ТАРАС десь завалив роботу
05 Січня 2018, 18:14
Не памятаю щоб Тарас десь працював. Перебував на посаді - так, перебував, але НЕ ПРАЦЮВАВ. Не відбілюйте його. Це стосується і редакторів-модераторів Район.Рожище.
05 Січня 2018, 18:17
А ви шановний гівно-коменти не пишіть, бо якщо вам насолив на хвіст Тарас, то причому тут модератори!? Підіть плюньте йому в лице, скажіть все що думаєте. А то чужими руками та під ніками строчите собі і поливаєте брудом всіх і вся. А назвіться, може і про вас є що поговорити!
05 Січня 2018, 18:49
Ті що активно пишуть то люди не відомі. Заздренники. А поливають усіх із заздрості. Толкового ж нічо не пишуть
05 Січня 2018, 18:52
колектив БДТ вже визначився. На зборах трудового колективу провели голосування і більшістю голосів підтримали кандидатуру Тараса
05 Січня 2018, 19:04
Я працювала з Тарасом 4 роки. Він справедливий керівник і весела позитивна людина
05 Січня 2018, 19:35
Звичайно Таня найбільш підходить на цю посаду( не в образу Тарасу, його ще не було в БДТ), але я чула давно, що вона відмовилась від директорства з якихось своїх причин. То нехай буде людина, за яку проголосував колектив... значить їм видніше( заздрю білою заздрістю, що виявляється колектив може сам обрати керівника???)
05 Січня 2018, 19:41
Так, Тарас має 3 роки стажу педагогічного, бо він колись в школі історію викладав
05 Січня 2018, 20:24
А коли і в якій школі викладав тарас???
05 Січня 2018, 20:49
А в якій школі викладав тарас войтович якщо ти так знаєш?
05 Січня 2018, 20:59
Певне забули, як Тарасик у 2004 році за Яника проводив агітацію, як бабло стриг, як через нього Буруля постраждав, певне забули, як він забуханий постійно ходив, певне забули, що він у Масалова був першим заступником, був регіоналом, певне забули, як Тарасик &quot;вибив&quot; собі молодіжний кредит! - ніхто не взяв, а він взяв - мабуть самий малоімущий, мабуть забули як йому таточко за державний кошт дорогу до хати зробив, певне забули, як п&quot;яний авто розбив службове, певне забули, як в Пенсійному начудив і кримінал йому пахнув, певне забули як мутив із вікнами... Забули? От і глянемо, для чого був Майдан!!!<br/>Тьху, убожество!
05 Січня 2018, 21:20
В 4 школі викладав історію десь приблизно 1998-2000 рік. Він мене вчив, ні фіга правда за той час не знаю))))
05 Січня 2018, 21:36
ВОЙТОВИЧ Тарас Володимирович<br/>Народився 19 лютого 1976 року в с. Гораймівка Маневицького району Волинської області.<br/>У 1993 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня №1 м.Рожище.<br/>Навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки, який закінчив у 1998 році і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» вчитель історії. <br/>У 2006 році закінчив Тернопільський державний економічний університет, державна служба, магістр з державної служби.<br/>Трудова діяльність: <br/>з червня 1993 року по серпень 1993 року працював керівником гуртків Будинку дитячої творчості м. Рожище.<br/>З вересня 1995 року по серпень 1996 року – вчитель Рожищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. <br/>З вересня 1996 року по вересень 1999 року – методист Будинку дитячої творчості, м. Рожище.<br/>З вересня 1999 року по вересень 2007 року – директор районного центру соціальних служб для молоді, м. Рожище.<br/>З вересня 2007 по жовтень 2008 року – керівник апарату Рожищенської райдержадміністрації.<br/>З листопада 2008 року по лютий 2012 року – начальник управління Пенсійного фонду України в Рожищенському районі <br/>З лютого 2012 по квітень 2014 року - перший заступник голови Рожищенської райдержадміністрації.<br/>2014 - 2017 частково займався контрабандою діяльністю до Республіки Польща.<br/>У 2017 працевлаштований в БДТ...
05 Січня 2018, 21:45
Нічого собі ти відслідковуєш життя Тараса! До такоі інфи ще й доступ якийсь мати треба. Видно ненавидиш і конкретно заздриш,або любиш.
05 Січня 2018, 21:55
Ну те що Тарас викликає і позитивні і негативні коменти це зрозуміло. А що ж та кметюк? Така сірість що ніхто й не згадує? То навіщо такі не цікаві люди на цікавій посаді ?
05 Січня 2018, 22:15
Так в 4 школі він працював, а не в 1
05 Січня 2018, 22:56
інночки -танечки знову активізувалися )
05 Січня 2018, 23:00
до купи імен, які є ігорчиком шкільним - ігорчику, то ти оказуєшся ще той коментатор! ями б залатав біля хати. першийзам матьтебе! в лікарню проїхати неможливо! машину слубжову поставить з порушенням, а об&quot;їхати нема кудою!
05 Січня 2018, 23:04
в першій школі працював на посаді педагога-організатора, все правильно написали. саме тоді й одружився, вчителі на весіллі гуляли.
05 Січня 2018, 23:58
як сирість можe бути дирeктором
06 Січня 2018, 00:28
Доктор Орест вибігав і вилизав от і буде вона директором
06 Січня 2018, 00:40
Певне забули, як Тарасик у 2004 році за Яника проводив агітацію, як бабло стриг, як через нього Буруля постраждав, певне забули, як він забуханий постійно ходив, певне забули, що він у Масалова був першим заступником, був регіоналом, певне забули, як Тарасик &quot;вибив&quot; собі молодіжний кредит! - ніхто не взяв, а він взяв - мабуть самий малоімущий, мабуть забули як йому таточко за державний кошт дорогу до хати зробив, певне забули, як п&quot;яний авто розбив службове, певне забули, як в Пенсійному начудив і кримінал йому пахнув, певне забули як мутив із вікнами... Забули? От і глянемо, для чого був Майдан!!!<br/>Тьху, убожество!
06 Січня 2018, 02:39
І шо. Ти де було одне з другим путо. Контрабас совав? Чи може самі вже по пятому кругу партійному шмигаєте. Видно що та ропуха вас давить. Дааа це холяцкій прояв
06 Січня 2018, 08:29
Тепер Тарас буде виховувати наших дітей .Його життєвий шлях і життєва позиція справжній приклад для нового покоління .Треба в школу разом з атовцями запрошувати ще й таких як він щоб діти в порівнянні вибирали правильний шлях в житті .Можеш бути патріотом і максимум що тебе жде це окоп на війні а можеш ---- і тоді твоє життя буде виглядати набагато краще .
06 Січня 2018, 11:25
Тарасу тільки в цирку клоуном працювати, а не займати керівні посади. Знаємо його педадогічний стаж у школі №1 та рівень знань.
06 Січня 2018, 12:16
Якби не старий Войтович, сидів би вже давно тарасик
06 Січня 2018, 13:37
А з 2004 року коментарі майже не змінилися. Хтось тупо пхає те саме. А толку?
06 Січня 2018, 17:06
Подививмося за що стояв Майдан!!!
06 Січня 2018, 19:59
вельмиНЕшановні коментатори.. ви про Тараса Войтовича як в анекдоті..:<br/>-Куме, а я вчора в шинку при всіх сказав, що ваші 2 дочки - то курви.<br/>- Куме, та що ж ви таке кажете? в мене ж 2 сина!<br/>- А то ви вже, куме, виправдовуйтеся самі!<br/><br/>а Ви, шановні читачі та дописувачі, робіть висновки.. бо то якесь зомбування йомайо!
06 Січня 2018, 20:08
а.. і ще.. якби Ви всі знали які підкилимні договорняки з виконавчою владою і 12-ти ходові шахматні партії, дякуючи депутатському мандату УКРОП планує Орест (чоловік Марійки Кметюк).. до речі, проти неї нічого особистого, але, як на мою скромну думку - Тарас Войтович - це найоптимальніший вибір при даному розкладі (Тетяна Василівна не хоче.. всі інші просто не зможуть!).. <br/>короче думаємо, аналізуємо.. щоб не було як в Оруелла &quot;двоємислія&quot;: Война — это мир. Свобода — это рабство. Незнание — сила&quot;.
06 Січня 2018, 21:50
чого ви причепились до ТАРАСА.ДАЙТЕ ХЛОПЦЕВІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ СИЛИ.ЯКЩО НЕ ПОТЯНЕ ТО ТОДІ ЗВІЛЬНІТЬ.А МОЖЕ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.ХОЧ ТАК ЯК БУЛО ПРИ ПЕТРУСЕВИЧ ВЖЕ ТАК НЕ БУДЕ.А МОЖЕ КРАЩЕ БУДЕ.ПОЖИВЕМО ПОБАЧИМО.ВСЕ В РУКАХ КОЛЕКТВУ
06 Січня 2018, 22:03
Скільки бруду перед святом! Ужас!
06 Січня 2018, 23:32
А що в коментарях не так, що стосується Тарасика? Що?<br/>Які &quot;підкилимні&quot; ігри з &quot;виконавчою владою&quot;???<br/>Так, тут є &quot;багатоходівка&quot;...<br/>З початку:<br/>Кузава - людина старого Войтовича, він його пригрів, то його служака, то його Васал!!!...<br/>Старий Войтович має вплив на Кузаву - Кузава &quot;прияйняв&quot; Тарасика в БДТ.<br/>Тарасик ЛИШ на МЕТОДИСТА ТОЧНО не пішов би - йому низько!,,,<br/>Тарасик йшов з перспективою!<br/>Тепер Тарасику &quot;МАЛЮЮТЬ&quot; ПЕРСПЕКТИВУ!..<br/>А ті його &quot;ПОПЕРЕДНІ&quot; заслуги до СРАКИ??? <br/>Питання: Ті усі дописи ПРАВДИВІ до дупи??? <br/>Глянемо, як спрацює Самооборона, Кічурка, Паламар, Хомир, Семенюк і інші &quot;патріоти&quot;!..
06 Січня 2018, 23:35
Прекрасно Ви всі знаєте що Тарас у цій ситуаціі найкраще піходить, але парочка людей сидить і шпарить гнилі коментарі, спекулюючи чим завгодно, навіть майданом чи ато, що не має сюди ніякого відношення. Ви вірите що на щось впливаєте? Хіба на рейтинги цього сайту.
06 Січня 2018, 23:50
А як той момент, що Тарасик &quot;працював&quot; при Янику першим замом у Масалова??? Цього МАЛО???
07 Січня 2018, 01:46
Кожна вчителька працювала у своєму класі під фотографією Януковича і шо тепер? Усіх розстріляти?
07 Січня 2018, 17:12
Я так розумію що оголосили конкурс. Так? Але чому мова іде лише про двох кандидатів? Можливо ще хтось виявить бажання очолити колектив.і можливо отой хтось і пройде. Чого всі біжать попереду паровоза?
07 Січня 2018, 19:32
І дійсно, чому зациклюватись на двох кандидатурах, можливо, є більш досвідчені, які заслуговують на цю посаду.
08 Січня 2018, 11:04
Що вартий культурний бекграунд в житті людини,якщо нема духовності? Одне безчестя. Тому, хто б не став керівником такого закладу,разом з усіма наставниками засівайте в душах наших дітей розумне,добре,вічне!
08 Січня 2018, 13:42
Що ж балакти, якщо все одно втрутиться політика. Кожен з кандидатів був і піонером і в комсомолі, але цього ніхто не згадує, не актуально. Сучасні політичні маніпуляціі засліплюють очі і не дають об‘єктивно оцінити претендентів. Перша сесія не дасть результату, якщо депутати не відкинуть політичноі сторони
08 Січня 2018, 15:14
а чому ви тільки про погане пишете? згадайте як він був директором центру молоді. які тоді дискотеки і заходи проводилися. зараз таких вже давно немає. згадайте КВН. і це все в кінці 90, початок 2000-них. вже 20 років з того часу пройшло - зараз тільки почали говорити про проблему незайнятості молоді. тоді все добре було. чого ви, люди? чи ви нелЮди?
09 Січня 2018, 13:40
Ну в мережі ми бачимо що Тарас живе життям БДТ, а що робить та Кметюк? Де ж Вона?
29 Січня 2018, 18:01
срали садочки .школи.тепер пхаєте носики в бдт.засуньте їх в дупці