У Рожищі священник звернувся у поліцію через крадіжку

25 Травня 2022, 12:45
У Рожищі священник звернувся у поліцію через крадіжку 11134
У Рожищі священник звернувся у поліцію через крадіжку

Ввечері, під час протистояння у Михайлівській церкві у Рожищі отець Миколай Царик не зміг знайти своєї сумки на тому місці, де лишив її. Там були гроші та інші матеріальні цінності.

25 травня священнослужитель звернувся до поліції на лінію 102. Про це повідомила кореспондентка Район.Рожище.

Сумку шукали у храмі та поруч нього кілька годин. Коли зрозуміли, що пошуки марні, вирішили звернутися до поліції.

Правоохоронці приїхали до храму над ранок. Після їх прибуття одна з прихильниць московського патріархату вказала на місце, де й знайшли сумку священника.

Коментарі
25 Травня 2022, 10:17
В тих бабів і в молодості мозгів було не багато, а до старості явно не прибавилось.
25 Травня 2022, 10:46
Зомбовані руським міром,що з них візьмеш,нічого,крім аналізу. Хіба можна переступати поріг такого храму ,де панує ненависть і злоба?
25 Травня 2022, 11:03
Тобто признались у здійсенні злочину!? Я давно казав,що це не прихожани,а купка сектантів,які моляться о.Петру. Який 1,5 мільйона гривень зняв в банку,сину квартиру купив за 70000$,чи може це прихожани йому принесли в дар? Покажіть мені хоть одну Українську церкву в росії? В Україні все повино бути УКРАЇНСЬКЕ. А те,що зібралась ця шайка упцешників,і щось там доказують,непотрібно звертати увагу,нехай перестануть ним носити і кормити,то нахєр нікому треба небудуть.
25 Травня 2022, 12:50
Господи, які ви тупорилі. Ці самі люди приходять у церкву за спокоєм, аби згадати рідніх, щоб стало краще, а не кормити Павла і ще щось. Ви перегинаєте уже, заспокойтесь. Якщо це руській мір, то де ви були з 90?
25 Травня 2022, 18:59
В мене теж була така ситуація.Одна з цих прихожанок мп вкрала в мене на роботі гаманець. Від цих людиськ можна очікувати неабияких вчинків. Рожищани вже переконалися в цьому.
26 Травня 2022, 05:21
Сумку найшли, все на місці це свідомий вкид щоб ще раз очернити УПЦ. Всім коментаторам треба читати Акафіст "Прибавлення Розлому" разом з організаторами цього " шабашу" в районі і місті
26 Травня 2022, 07:55
Нах за руським короблем! В хату з бригантинкою! І там шабаші свої робіть!
26 Травня 2022, 07:57
Поліщук і Воінком вчора продовжили тиск на УПЦ виписали повістки хлопцям нашої громади звертаюся до вас не шановні голова і воінком скільки повісток ви виписали зі списку патріотів 855, скільки ви за хабарі і відкати пропостили липових куплених актів непридатності, скільки ви разом з поліцією притягнули до відповідальності патріотів ухилянтів опублікуйте списки
26 Травня 2022, 08:02
Свідки нам потрібні для завершення відкритої кримінальної справи проти Поліщука, капелана, кучірка,дунця і інших активісті за порушення Конституції і роспалювання релігійної ворожнечі під час війни
26 Травня 2022, 08:18
Страшно поліщуку капелану воінкому дунцю кучірці і компанії якщо наших хлопців бояться. З жінками, бабусями і стариками воювати легше, часу мало. Нічого у нас є для вас боягузів сюрприз трясіться
26 Травня 2022, 11:02
Дорогі мої Рожищани крім Поліщука, капелана, дунця, кучірка та тих так званих патріотів числом 855 подивіться на "москалів" УПЦ які кладуть життя за цих лже патріотів https://pravoslavna.volyn.ua/u-luczku-poproshhalysya-iz-zagyblym-geroyem-vitaliyem-pryjmakom-bratom-kliryka-yeparhiyi/
26 Травня 2022, 11:05
І тих справжніх патріотів УПЦ України тисячі
26 Травня 2022, 14:40
Дорога моя громада УПЦ міста! Спаси Вас і Ваші Родини Господи! Стояти за Христа аж до смерті!!! КОМЕНТАР
26 Травня 2022, 20:30
Так твій жеж патріярх і благословив їх повбивати,а ти і такіж московити цинічно піаришся на їх смерті.В мп хрестились в мп і відспівують
27 Травня 2022, 03:12
В УПЦ хрестили, вінчали і відспівували і ваших усіх предків, а сьогодні ви розпитаєте не патріарха Кіріла ви розпитаєте УПЦ наших жінок, матерів, бубусь бо чоловіків боїтеся і відправляєте їх на передову, коли самі показуєте своє геройство і патріотизм в тилу на жінках.
27 Травня 2022, 03:23
Дорогі Рожищани крім 855, ветерани силових органів, військові, тероборона Волині, всі хто розуміє що сьогодні в Рожищах і районі 855 із 12900 на чолі поліщука організували під час війни заколот проти Конституції. Прийдіть і підтримайте громаду міста УПц. Не трясуться, говоріть правду, де правда там Бог!
27 Травня 2022, 08:12
Патріярх кирило благословив їх повбивати? Росіянські ванюшки виконали благословіння свого патріярха? Так чому ви не виконуєте благословіння свого вєлікого господіна і отца? Ідіть і самовбийтесь на фронт
27 Травня 2022, 09:42
До : У своїх коментарях нераз радив усім читати акафіст "Прибавлення розуму" з останього вашого коментаря цей Акафіст має буду у вас настільної книгою, щоб читали кожен день моя порада допомагає
27 Травня 2022, 10:14
Питання до не шанованих громадян.поліщука, дунця, кічірка, капелана, романа борисовича всіх лже патріотів коментаторів, і диваних патріотів числом 855 вам святі РПЦ блажені Ксенія Петербурська, Матрьона Московська, прп.Серафим Саровський, Олександр Свірський та 1000 і 1000 мучеників новомучеників РПЦ ви їх тоже обізвете москалями і повикидаєте ????