У Рожищі прихильників МП обурив Прапор України на церкві

24 Травня 2022, 21:35
У Рожищі прихильників МП обурив Прапор України на церкві 14526
У Рожищі прихильників МП обурив Прапор України на церкві

У Рожищі триває церковне протистояння. Попри те, що храм міста покинув лоно московського патріархату, його прихильники вирішили церкву не віддавати. 

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу від 24 травня.

Рішення про приєднання до Православної церкви України у Рожищі підтримала більшість, але меншість все не заспокоїться. Не обійшлося без прокльонів та суперечок.

Дратує прихильників московського патріархату й Прапор України на стіні храму.

Коментарі
24 Травня 2022, 20:52
А що тут дивного.Їм краще було б якби майорів путінський аквафреш.Тим більше що в головному військовому храмі- капищі паРашки, сатанинські комуняцькі зірки.Зірок ці лицедії не помітили,а наші синьо - жовті символи на раз два.
24 Травня 2022, 21:28
Подивився і послухав матушку московської церкви, ну що фурія і тупа полішка це ясно, а як отець петро після зради матушці, залишився живий, то питання серйозне, вона йому тільки в сідницю ніж встромила, побачивши її в роботі, виникає питання як вона його не загризла, зате отєц пьотр має нікнейм (клікуху) Рєзаний.
25 Травня 2022, 03:57
А це ссилка на правдиву інформацію,не вирізану,а таку яка і є....
25 Травня 2022, 03:58
Дивіться відео юристкі,знизу сторінкі
25 Травня 2022, 04:05
Чому це відео на долучили до репортажу? https://m.facebook.com/viktoriya.kohanovska/videos/4875830755877453/
25 Травня 2022, 05:01
Показали своє істине обличчя,насправді , кому служать. Особливо,матушка ,свою прямою мовою: гівно ти.......... "Хороша" насправді, віруюча, людина,
25 Травня 2022, 06:23
Матушка злючая, батюшка рогов ей наставил, платок одеть не может. В Рожище у него толпа молочных братьев. На телках сроднились, но это нормально мужик есть мужик, хоть и а рясе. Но Украине будь преданным.
25 Травня 2022, 09:54
Автор статті не об"єктивно і упереджено висвітлює факти, коментарі бралися у громадян україни вірних УПЦ в стані емоційного збудження після рейдерського захвату храму їх релігійної громади. Для об"єктивності прошу волинян переглянути думку правозахисника який юридично проводить захист антиконституцій дій місцевої влади м.Рожище https://m.facebook.com/viktoriya.kohanovska/videos/4875830755877453/
25 Травня 2022, 10:28
Переглянув відео вашого юриста, думав дійсно буде щось юридично обґрунтоване пояснення незаконності зборів громади, чи незаконності її рішень, почув істеричну жіночку, яка ніяк не може зрозуміти чи вона в "срср" чи не "срср", яка знаходиться за триста кілометрів від нас і розповідає, що в нас не так.
25 Травня 2022, 10:31
В кожного своя думка і своє бачення, відповідді і вашої думки на мої питання так і не отримав не тримаєте слово
25 Травня 2022, 10:32
А те, що вчора Петро не схотів відспівати, соромно, міг би відслужити після українського, якщо вже не хотів разом, ще якось, не дурний чоловік міг би щось придумати, я присутній не був, але ця злость, ця ненависть ... Справді віруючі люди такі не мають бути.
25 Травня 2022, 11:13
Також не був присутній, думаю бат.Петрові було вчора дуже важко вчора усі були на високому можна навіть сказати критичному для здоровя емоційному збуджені після того як відбулося захоплення храму. З останім вашим реченям повністю згоден і підтримую але в одинаковій мірі стосується всіх і сторони захоплення рейдерським способом храму.
25 Травня 2022, 11:17
Православний УПЦ, спробував дати відповідь на ваші питання у темі про проведення ревізії ревізійною комісією з Волинської обласної державної адміністрації, яка була проведена на підставі протоколу зборів релігійної громади м.Рожище.
25 Травня 2022, 11:28
Якщо УПЦ міста діяла проти України її державності, Конституції інше то Голова і компанія з усіма патріотами могли в законий спосіб згідно Конституції притягнути бат.Петра і громаду УПЦ до відповід в установленому законом порядку . Навіщо в місті і районі Голова і компанія організували релігійну
25 Травня 2022, 11:35
В щурині мат.Ксенія померла після захоплення храму - це перша жертва релігійної війни нашої громади, мабуть для Голови, капелана і їх виконавців цього мало з їх вчорашніх дій їм треба більше жертв
25 Травня 2022, 11:37
А викажете про злість , ненавість
25 Травня 2022, 11:48
Ніхто не каже про законність дій упц чи не законність, стоїть питання про перехід до Церкви України, храм належить громаді міста Рожище, були проведені збори, про проведення зборів знали всі, всі, кому не байдужа доля храму прийшли і висловили свою думку через голосування, було прийнято рішення про перехід від упц московського патріархату до ПЦУ, не перекручуйте.
25 Травня 2022, 11:49
А про жінку священнослужителя, нехай спочиває з миром, всі її турботи в цьому світі скінчилися і не гордитися використовувати її ім'я вскрізь де тільки можна з метою ще більшого розбурхування людей, ми не знаємо чому Бог закінчив її земний шлях, все це плітки, а віруючим людям розносити плітки недостойно.
25 Травня 2022, 12:12
Ви згадали про перехід Щуринської церкви, ось ссилка на репортаж про перехід, все спокійно і мирно https://www.youtube.com/watch?v=6MOitriHXvw
25 Травня 2022, 12:17
І священнослужитель їх повів себе достойно, прийшов до громади, сказав свою думку, прийняв рішення громади і там все спокійно, а не так як у нас. Така людина достойна поваги і, думаю, його й надалі поважають в селі, з часом, він зрозуміє і теж перейде, такі приклади не поодинокі.
25 Травня 2022, 12:17
Відповів на ваші питання там же. Це не плітки стан здоровя мат. яка відслужила 30 років в церкві села критично загострився після захоплення храму
25 Травня 2022, 12:24
Так громада міста має два храми ПЦУ і знаю що 855 людей там може і на Воскресіння Христове не було, а в недільні дні якщо буде 150-300 осіб то це мабуть щастя для священиків. Так деж взялася така релігійна громада в Михайлівській церкві 855+400 я в церкві кожної неділі стільки людей ще ніколи не бачив.
25 Травня 2022, 12:27
Я не думаю, що це взагалі доречно публічно чи непублічно обговорювати смерть людини і висловлювати різні припущення, сперечатись, це явно не та тема. Нехай Господь Бог прийме її душу.
25 Травня 2022, 12:30
https://m.facebook.com/viktoriya.kohanovska/videos/4875830755877453/
25 Травня 2022, 12:49
Так якщо громада релігійна а не територіальна приймає таке рішення повністю згоден з вами
25 Травня 2022, 12:50
Ця цифра в 400 чоловік вірних упц, явно завищена, вчора, в критичний момент було чоловік 60, на Пасху приходить і більше, на сповідь перед школою, ви лукавите. І звичайно в день такого вибору прийшли всі, хто вважають себе прихожанами храму, не ті кого вважає хтось, а ті які вважають себе християнами і які відчувають відповідальність за долю свого храму.
25 Травня 2022, 12:55
Знову погоджуюся з вами, головне щоб в нашій громаді це зупинолося. Ми будуємо демократичну країну і територіальна меншість має мати захищене права також на свій Храм. Більшість має храми. І в той спосіб як це було зроблено вчора це суперечить усіт Божим і моральним законам
25 Травня 2022, 13:13
Це не суперечить законам України, а щоб мати дійсно свій храм - потрібно його збудувати, цей храм, яким упц користувалася стільки років не ваша, а громади, а громада вирішила, що московська церква нашим храмом керувати більше не буде. Будуйте свій храм.
25 Травня 2022, 13:53
Так ви згодилися у вас є за місткістю храм достатній для громади , і ще один так моліться вистачає місця навіщо війну організовувати і забирати ми також цей храм будували, і наші пращури і вся громада району його будувала бо в селах не було храмів
25 Травня 2022, 14:03
А ви зібрали 855 крім нас 400 крім 12000 інших рожищан, крім інших і захоплюєте храм
25 Травня 2022, 14:06
Практично в кожному селі на Волині був свій храм. Можете відкрити якусь стару карту, вони є у вільному доступі в інтернеті, та пересвідчитись.
25 Травня 2022, 14:11
Були проведені збори громади, про які було оголошено заздалегідь, громада зібралась та проголосувала, ви мали можливість прийти і проголосувати. Ніколи меншість не керувала більшістю. У вас варіанти або змиритись, або, якщо не можете відійти від російської церкви, побудувати справді свій храм.
25 Травня 2022, 14:13
Причина не в тому чи є приміщення для молитви, молитися можна й вдома, можна й на вулиці, а в тому, що громада не хоче бачити у своєму храмі російської церкви.
25 Травня 2022, 18:07
У Петра інфаркт. От і кара Божа за брехню і служіння анцихристу.
25 Травня 2022, 18:24
Це не кара Божа це чергова жертва вашої, голови,капелана, кучірка, дунця і всіх інших
25 Травня 2022, 18:41
Не читайте брехливі російські газетки, тільки що Петро був у храмі, навіщо розповсюджувати всяку гидоту.
25 Травня 2022, 18:43
"Жертва" відміняється?
25 Травня 2022, 19:15
Буряк ви брехун бат.Петро в Луцьку в лікарні лікарні вчора переніс інфаркт. Зараз ви плануєте викинути нас з церкви...мені шкода вас ...
25 Травня 2022, 19:20
Ви вже привезли автобус "патріотичних тітушок" зараз будете топтати своїх матерів, батьків, жінок, дідів і їх церкву в якій вони хрещені, одружені і похоронені
25 Травня 2022, 19:23
Боже прости вам і не керай по твоїй милості вони не знають що творять
25 Травня 2022, 19:25
Як він міг вчора перенести інфаркт, як його сьогодні бачили в церкві?
25 Травня 2022, 19:28
За всю історію України не має ні одного факту навіть при владах лояльних до УПЦ, щоб УПЦ заберав в КП чи ПЦУ храми, це ви так розбудовуєте свою організацію
25 Травня 2022, 19:42
Дивуюсь вашій впертості, храм не належить упц, храм - власність громади, як ви не можете зрозуміти, так і прописано в документах не "релігійної громади", а "жителів міста Рожище", що ви пишете, раз за разом, а ви точно з Рожищ? Щось мене беруть сумніви.
25 Травня 2022, 21:14
В Україні є така " традиція" в не зрозумілих ситуаціях лягати " на больнічку".Це і Бубочка робив,так і батюшка.Проста маніпуляція
26 Травня 2022, 03:33
Буряк киньте фото правовстановлюючих токументів на церкву щоб підтвердити що ви не брехун в квадраті і списки 855, що там усі члени релігійної громади Михайлівського храму Дякую
26 Травня 2022, 03:39
Ця традиція і ховання від ЗСУ за актами не придатності купленими стосується диванних патріотів які рвуть горло гаслами, пишуть патріот лозунги і коментарі , воюють в тилу під час війни з бабусями, жінками ... А насправді зайці трясуни
26 Травня 2022, 04:26
Медведчук дав покази оліарг Порошенко сяде, його партія буде заборонено, місцеві порошенківці також сядуть, УМВС, СБУ і прокуратура почне виконувати свої обов'язки , УПЦ тримаймося за нами правда і Бог. Бережи нас Господи
26 Травня 2022, 04:35
Вчора Поліщук не наважився кинути своїх тітушок на жінок відчуває ситуацію
26 Травня 2022, 05:25
Ви помітили тенденцію в суперечці? Спочатку ви намагались аргументувати щось, наводити якісь факти, тепер скотились просто на емоції, а ви докажіть те, докажіть це. МИ ВЖЕ ВСЕ ДОКАЗАЛИ! Все було проведено по закону, тепер доказуйте ви, спочатку хоч собі, бо реальних аргументів не чути, підійдіть до отця нехай покаже вам витяг з прав власності на будівлю, докажіть самі собі, що ви праві.
26 Травня 2022, 05:31
Якби все було б так як ви пишете: "тітушкі", "рейдерське захоплення", цих бабок в церкві уже б давно не було на території храму, якби ми робили, як комуняки після війни, всі б навіть не пікнули, але ми люди, намаємось робити по-людськи, ми розуміємо, що служитель почав служити мамоні, ми розуміємо, що всі люди, які за російську церкву, введені в оману, вони все життя вірили в Петра і всім вам потрібен час, щоб зрозуміти де правда.
26 Травня 2022, 06:41
Все пишу без емоцій і в противагу вам і всім іншим коментаторам аргоментую свої коментарі фактами дкмаю рожищани це розуміють. Ви не надали в нашій дискусії/суперечці ні одного аргумента,факту. Ваші остані коментарі дуже емоційні, тримайте себе в руках. Раджу ще раз читати Акафіст "Прибавлення Розуму" думаю допоможе.
26 Травня 2022, 07:55
Поліщук і Воінком вчора що продовжити тиск на УПЦ виписали повістки хлопцям нашої громади звертаюся до вас не шавні голова і воінком скільки повісток ви виписали зі списку патріотів 855, скільки ви за хабарі і відкати пропостили липових куплених актів непридатності, скільки ви разом з поліцією притягнули до відповідальності патріотів ухилянтів опублікуйте списки
26 Травня 2022, 08:17
Страшно поліщуку капелану воінкому дунцю кучірці і компанії якщо наших хлопців бояться. З жінками, бабусями і стариками воювати легше, часу мало. Нічого у нас є для вас боягузів сюрприз трясіться
26 Травня 2022, 11:07
Дорогі мої Рожищани крім Поліщука, капелана, дунця, кучірка та тих так званих патріотів числом 855 подивіться на "москалів" УПЦ які кладуть життя за цих лже патріотів https://pravoslavna.volyn.ua/u-luczku-poproshhalysya-iz-zagyblym-geroyem-vitaliyem-pryjmakom-bratom-kliryka-yeparhiyi/
26 Травня 2022, 11:08
І таких справжніх патріотів України в нашій УПЦ тисячі ....
26 Травня 2022, 12:00
Буряку-стосовно завиищеності цифри 400 нашої громади, в неділю коли відбувалися так звані збори територіальної громади на 14 год. при вході в храм була вся наша громада в такій а можливо і більшій чисельності, це ви кучкувалися за воротьми храму зі своїм головою і активістами і збирали максимальну чисельність громади міста бо боялися що вам не вистачить 2/3, тому і збори почали 14:30 ось правда як виглядає
26 Травня 2022, 12:07
Ви ще не бачили в Рожищах усієї громади УПЦ України, подивіться Хресну ходу на равноапп.кн.Володимира в Києві за минули роки, може тоді вам, активістам і 855 з 12 900 мешканців міста відкриється очі
26 Травня 2022, 14:36
Дорогі моя громада УПЦ міста! Спаси Вас і Ваші Родини Господи! Стояти за Христа аж до смерті!!!
26 Травня 2022, 15:46
Вже думав не писати, але не можу стриматися, ота кучка людей, яка зайняла трохи більше ніж сходи до Церкви, це більше як 400 людей???? Не смішіть нікого, можете це розповідати тому хто не бачив. За Христа? Чи не забагато ви на себе берете? Ви стоїте за московську церкву в Україні, за отця Петра, за отця Олександра, не приплітайте сюди якусь святість своїх поступків.
26 Травня 2022, 16:02
Буряк дайте тоже мені на 1 питання для чого служить , призначення Справжньої Церкви?
26 Травня 2022, 16:33
Перший политів заколотник і воітель з УПЦ https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0uvGcMHCMV85r936XQR6kQzUvVJLDH7jSuzZhknygwKDiUzoaDkn4WmCJ74MJcfwl&id=100000989622915
26 Травня 2022, 16:37
Я розумію це так: Ісус прийшов у цей світ і дав нам заповіді дотримуючись яких людина буде спасенна, але людина сама по природі є грішна і досить часто потребує розяснення глибинного сенсу цих заповідей, для того, щоб роз'яснити та спрямувати людину, для цього й є церква і є священнослужителі.
26 Травня 2022, 16:42
Дякую за відповідь. Там де просто там Ангелів 100 , а де мудріно там ні одного
26 Травня 2022, 17:18
Що ж ви всі в упц мп такі брехуни? Матушка з Щурина померла від раку 4 стадії та ускладнень від коронавірусу. Збори там проходили мирно та гідно, на відміну від Рожищ, де о. Петро і матушка показали своє справжнє нутро
26 Травня 2022, 18:03
Це загальнодоступна інформація може ще фото заключення викладете, мабуть ви лікар і догадуюся який , той що зробив собі акт непридатності
26 Травня 2022, 19:11
Я написав своє бачення справжньою церкви, а тепер я напишу своє бачення теперішньої, в Євангелії, по моєму від Луки, є застереження, що не можна служити Богу і мамоні одночасно, на жаль, всі священники яких я зустрічав в своєму житті служать мамоні, ганяються за грошима, а не за вірою, не служать своєму призначенню, не вчать людей, церква перетворилась в інструмент заробляння грошей та зомбування парафіян.
26 Травня 2022, 19:15
Люди кажуть, що це нормально, бо ж священники теж хоче добре жити і це його професія, але я так не вважаю, священник не професія, священник - це призначення, це самозречення, це, коли людина ставить Бога вище ніж сімю, ніж самого себе, і коли я бачу, як іде в священники син після батька, отаорюються цілі клани родичів, я розумію, що ці всі люди сприймають храм, як просто місце працюючи в якому можна в достатку прожити своє життя, а такого не має бути.
26 Травня 2022, 19:31
Нам Бог посилає таких пастерів яких ми достойні за своїми гріхами і немочами. Якби наприклад у нас в Рожищах служив свтт.Миколай то ми по своїх гріхах не змогли б навіть до Чаши з Тілом і Кров'ю Господа приступити. Давайте будемо дивитися на себе. Дякую Вам за окремі відрізки спілкування Моліться і ви зустрінете такого батюшку
26 Травня 2022, 19:47
Не можемо ми дивитися тільки на себе, бо голови наших громад ухвалюють рішення які стосуються нас, а українці ніколи не були безсловесним стадом, якого женуть куди комусь хочеться, ми маємо право бачити, думати, робити висновки та діяти, якщо наш пастирь, депутат, президент робить щось неправильно ми не мовчимо. Шкода, що люди можуть змінити свої переконання тільки під час великого стресу але ніяк не під час дискусії. Добра Вам.
26 Травня 2022, 20:12
Спаси Вас і Вашу Родину Господи
27 Травня 2022, 03:31
Дорогі Рожищани крім 855, ветерани силових органів, військові, теробор.Волині, всі хто розуміє що сьогодні в Рожищах і районі 855 із 12900 на чолі поліщука організували під час війни заколот проти Конституції. Прийдіть і підтримайте громаду міста УПЦ. Не трясіться, говоріть правду, де правда там Бог!
30 Травня 2022, 19:01
Більшістю голосів проголосували за перехід в ПЦУ, чому групка прихильників гундяєва робить колотнечу? Вони в меншистві. Ми всі офіційно з паспортами, припискою зробили свій вибір. Чому за мп приходять підтримувати російську церкву прихожани навколишніх сіл і всієї області? чи мп думає, що ми не знаємо чужаків? Нехай мають на увазі, що й ми будемо ходити в підтримку відстоювати православну церкву України! В нас має бути все українське, а хто за гундяєва- допоможемо спакувати валізи.
30 Травня 2022, 19:09
Що ви несете, колаборанти? ПЦУ прийшли підтримати прихожани храму, жителі міста, і це голоси реальних містян, а не так, як піп і попаддя мп поскликали прихожан навеолишніх сіл Топільного, Рудня, Кременець, Дубище, з Луцька і області.. ганьба! Було свідоме голосування, вагома перевага голосів проти кучки зомбованих росією людей, чи то ви думаєте прикриватись ще й списками дітей зі всіх тих 12000 жителів?
31 Травня 2022, 21:51
Цікаво а що тут у місті роблять військові капелани, коли у військовий час вони ж повинні допомагати військовим а не приймати участь у захоплені церковного приміщення , от такі то виходить скрізь патріоти , тільки прикриваються а самі шукають корисливі цілі
05 Червня 2022, 22:34
А навіщо будувати свої храми коли можна гопнути у когось, ці пцушники як гопота себе ведуть, їхній піп ногами бив нашого священника при захопленні в одному із сіл. І саме цікаво що після захоплення храму максимум 5% з тих що захоплювали і називали себе громадою до того храму ходить, решта зробили свою справу мародерству і сидять по домам
25 Липня 2022, 18:30
Розкажіть про рейдерське захоплення для раша-тв. Скабеева на наступний день розтрубить про 'прітєснєніе' канонического православия' . А далі чекайте 'асвабадителей' у вигляді танків і бурятів-.
26 Липня 2022, 08:23
Котіться до дибіла кирила в росію, нащо нам тут терористична рпц мп