Священник МП з Рожища маніпулює зверненням президента Зеленського

01 Червня 2022, 10:14
Протоієрей Петро Іваничко 8684
Протоієрей Петро Іваничко

Настоятель Свято-Михайлівського храму УПЦ МП міста Рожище Петро Іваничко написав скаргу до президента України Володимира Зеленського.

Документ датовано 16 травня. Його опублікувала рожищенська волонтерка та депутатка міської ради Віра Шварцкоп.

Вона звертає увагу на те, що священник дезінформує президента України.

«Зокрема він пише, що були випадки захоплення храмів, але насправді ніхто жодного храму не захоплював. Прихожани, які будували ці храми, підтримували, розбудовували, демократичним шляхом зробили свій вибір на користь Української церкви. На всіх цих зборах завжди були працівники поліції, які стежили за правопорядком, тому якщо хтось хоче, може звернутися з запитом до поліції, щоб достеменно дізнатися, були захоплення чи ні», – пише волонтерка.

Вона дивується, що благочинний УПЦ МП Рожищенської округи, протоієрей Петро Іваничко наважився писати неправду в офіційному документі на ім'я президента України.

«Священник має знати, що лихословити, це гріх і називати демократичні збори громад за участю представників місцевого самоврядування злочином і диверсіями, благочинному не годиться. До речі, міський голова – В'ячеслав Анатолійович, а не Федорович, а Олександр Дулюк – не депутат», – вказує Віра Шварцкоп на інші хиби у скарзі.

Окрім того, у тексті документу, священник маніпулює зверненням Володимира Зеленського від 3 березня 2022 року. Він стверджує, що президент України «закликав усіх громадян України не розпалювати ворожнечу на релігійному грунті під час війни».

Однак таких слів у зверненні президента від 3 березня немає. Навпаки глава держави звертається до російських агресорів, які нищать святині в Україні. Він ні в чому не звинувачує українців, а справедливо називає винними російських окупантів. 

Натомість нещодавно в УПЦ МП заявили, що діяльність Православної церкви України стали одним з приводів для вторгнення росії.

Звернення від 3 березня може переглянути кожен охочий.

 

Коментарі
17 Травня 2022, 07:23
Московський піп оббрехав нашого Президента! ГАНЬБА!!! Геть з України!!!
17 Травня 2022, 07:24
"Дякуємо" вам вельми нешановний петро! Ви ж нам розказуєте після служби, що не проти відійти від москви а самі далі колаборанством займаєтеся!!!??? Поки там московські попи - в храм більше ні ногою!
17 Травня 2022, 08:22
Яким не мудрим і не далекоглядним потрібно бути, щоб так заляпатись. Соромно за його. Іспанський сором
17 Травня 2022, 08:25
Відкрилось істинне лице МП в Рожищах Несуть смерть, горе та не правду
17 Травня 2022, 08:31
Оце поставив з ніг на голову
17 Травня 2022, 08:44
Що з людиною робить присяга московському єпископату:))) Думаю рожищани зроблять вірний вибір і московських прихвостнів не буде в нашому місті
17 Травня 2022, 09:13
Місцева влада як завжди поливає брудом, де можна і не можна, себе ж зовсім не видно.Церкву потрібно забрати, тому що дань Стамбулу час платити, а 28 млн. дол. ця сума не мала.Оце українці Туреччині продалися, краще й не придумати що тут сказати, що хотіли те й отримуємо тепер, тільки потім не скигліть, за що нам таку біду Господь послав.
17 Травня 2022, 09:16
Ви самі хоть читаєте, що пишете?А де ви ворога побачили????В о. Петру, який разом з прихожанами допомагає????Який абсурд.Включіть мозок вже трохи, а то зовсім поїхали.....
17 Травня 2022, 09:23
“благочинний” відробляє гроші,які йому заплатили за утримання парафіі,і похер йому смерті наших дітей.позор для священника.
17 Травня 2022, 09:26
Московський патріархат любить казки складати. Що тільки не вигадає, аби себе вигородити і своїх російських власників
17 Травня 2022, 09:31
Як я люблю побрехеньки про Туреччину))) Нікому Україна не продалася! І зараз вириває свої святині із лап москалів!!! Смерть ворогам!!!!!!!!
17 Травня 2022, 10:59
Ви адекВАТНІ? Скільки можна, було звернення Зеленського про те щоб не чіпали церков, що потім зі всім розберуться, але ні, ми саменькі, скільки погроз до простих людей, ви думаєте що несете? Ви хоч трохі своїми тупими головами думаєте? Сайт цей гімно як і всі його репортери. (1)
17 Травня 2022, 11:00
Ви робите так щоб люди ішли одне проти одного, пхаючи носа туди де не розбираєтесь, одним словом СТИДОБА.(2)
17 Травня 2022, 11:01
Район Рожище замість того щоб тримати нейтралітет підбурює ще більше людей до того щоб вони сварились між собою. Ніхто нічого ніде не перекручував, рекомендую уважно все читати. Шварцкоп не роби хуйні (3)
17 Травня 2022, 11:07
Вся робота яку робить район.ін.юа ніколи не буде мати правильну точку зору, бо вони ніколи не були і не будуть незалежним виданням. Сидять як собаки, і тільки підбурюють народ. Тому давайте ви трошки свого пиздачка закриєте і питання з церквами буде вирішено, разом з нашим президентом і надалі не будем займатися підбуреням народу) Дякую, допобачення
17 Травня 2022, 11:18
Називайтесь не Starlink, а по православному Рогозінлінк. Як гарно ви захищаєте російську церкву. Не переживайте бо не будуть люди йти один на одного. Не буде в нас російської церкви і прийде мир та спокій на нашу країну.
17 Травня 2022, 11:20
Знов побрехеньки. Хватить приплітати сюди президента!!!!!! Не говорив він такого, що ви говорите. Забрехалися по самі вуха!!!!! Вже вам знайшли те саме звернення про яке ви всі трочите!!!! То вже послухайте його і більше не бришіть!!!!! Сдидоба! А скільки матюків. Ясно все з вашою церквою!!!!!! Москальня.
17 Травня 2022, 11:23
Ольга, не переживайте ;). Не буде в Україні російської церкви. Вони самі повтікають на Московію
17 Травня 2022, 11:33
Те як ви всі троє швидко відписали легко зрозуміти що коментарі пише лише одна людина називаючись одним іменем. Тому ось якщо знайдете людину яка говорить на війну "спєцапєрация" і каже що "расєя нас спасьот" відвідуючи як ви кажете "російську" церкву то я заберу свої слова назад (1)
17 Травня 2022, 11:34
Хочу вам дещо спойлернути, ви таких не знайдете) З вами спорити це тільки нерви собі робити, тому це останнє повідомлення:) (2)
17 Травня 2022, 11:51
Люди, що це робиться, що навіть Священик так лукавить ?
17 Травня 2022, 12:09
Я Петра знаю. Не міг він таке написати його підставили або заставили на роботі.
17 Травня 2022, 14:36
Зібрати тих брехунів з їхніми сім'ями та обміняти на хлопців з Азова. Але боюсь, що вони не потрібні расії
17 Травня 2022, 16:00
Шановні мешканці міста! Завтра о 18 годині в РД "Просвіта" відбудуть збори громади по обговоренню переходу Свято-Михайлівського храму до ПЦУ. Усі рожищани брали безпосередню участь у будівництві церкви, тому всі є прихожанами даного храму! Просимо не ігнорувати (ай, там вирішать без мене).. ПРОЯВІТЬ СВІДОМУ ПОЗИЦІЮ. КОЛИ ЯК НЕ СЬОГОДНІ ЇЇ ПРОЯВИТИ???
17 Травня 2022, 16:05
Петро Іваничко закликає людей ігнорувати дані збори, бо ж потім буде позиватися в суди, що "не прихожани голосували".. Але, ЗАКОН не визначає чітко хто є прихожанин.. Там прописана тільки територіальна приналежність. Тому чекаємо усіх: хто ЗА і ПРОТИ.. Зрозумійте, не стоїть питання: "кудись забрати церкву". ПРОСТО ПРИЙШОВ ЧАС, КОЛИ УСІ ЦЕРКВИ МАЮТЬ БУТИ УКРАЇНСЬКІ!
17 Травня 2022, 19:24
Люди схаменіться, а то прийдуть вас визволяти за 《церкви мп》, як визволили 《російсько мовних》.
17 Травня 2022, 19:33
Як таке можна говорити про священика,як вам язик повертається Батюшка Петро кожного прихожанина поіменно знає,кожну сім'ю,і кожну дитину пам'ятає Він вінчав моїх батьків,і мене,і Христина мою дитину,то ви думаєте що більше 25 років тому він прийшов до церкви,щоб зарас була війна??? Чи що?? Ви що всі ідіоти??? Думайте головою... Людина все життя батюшкою був... Він що немає права на машину,і будинок??
17 Травня 2022, 19:34
Ви ж коли на роботі працюєте,дозволяєте,це собі?! Чи як? Чи він може комусь відмовив в чомусь, Чи щось погане зробив??
17 Травня 2022, 19:40
І взагалі голосування мають проводити прихожани церкви,а не штунди з єговами,і т.д Ми ж до їхніх церков не лізимо
17 Травня 2022, 19:53
Я уважно перечитав коментарі і зробив висновок , що все, що повязане з росією,воно навіть мозок вбиває, Ну жив був Піп, хитрий полішук, не кепський , але не дуже і щирий, грошолюбивий. І треба було так з кацапами вляпатись, що вже не про Бога мова а про кацапського попа. Хто хоче московської церкви, поки не закрилось вікно можливостей, може переїхати до оркостану і все.А в Україні кацапської церкви не буде. І Алєксандр піде в армію, або сяде за ухилянство або колабораціонізм.
18 Травня 2022, 09:58
Цікаво написав пап Мирослав, що отця Петра заставили по роботі)))) ну-ну… якщо заставили по роботі це норм.?! Рожищани вірю у Вашу свідомість та активність.
18 Травня 2022, 15:03
Я хочу запитати,якщо наша країна воює за незалежність,за право бути самостійною,то чому нашу церкву роздирають ці два патріархати константинопольський і московський,чому ніхто не хоче щоб в Україні був свій патріарх,де подівся філарет,він же не визнав церкви з епіфанієм